Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Pa ti si prvi ovde gurao tezu kako Vujošević nije vrhunski stručnjak jer doselektira ekipu tokom sezone. Ovo što je Zvezda ove godine uradila Partizan nije nikada. Naravno da je bilo dopune kadra kada postojeći nije dobar ali nikada se nisu kupila tri skupa stranca i onda zamenila za par meseci. Ako je bilo dovođenja bilo je uglavnom zbog povreda i slično. Neozbiljno je takođe da porediš to što je Partizan zamenio Magdevskog Vilsonom sa time što je Tompsona zamenio Kinzi. Ali to je druga priča. Da te podsetim da je priča o Radonjiću i tvojoj tezi da ga neko mrzi jer je ugasio Partizan ili kako si već formulisao počistio nas sa mape. Ja ti samo kažem da kad braniš Radonjića od uglavnom neopravdanih napada koje trpi odeš predaleko i praviš Fila Džeksona od njega.

 

Nigde nisam napisao da Doole nije vrhunski strucnjak, samo kazem da nema niceg magicnog u tome da sa najjacim timom u regionu napravis odredjeni rezultat u Evroligi, sto je Radonjic dokazao za ciglo dve sezone. I to je pozadina cele te "Cia, BIA, Vucic, Arapi" price kojima pojedini navijaci Partizana smorise za medalju, ako nema tog efekta van sporta neki ljudi misle da bi to osporilo kvalitet Partizanovih rezultata u Evroligi. Poenta je jednostavna, kao sto te rezultate ne moze da ospori "Dodik - Dacic" prica tako se ni ovi rezultati ne mogu osporavati tim glupostima. I jedni i drugi imaju obrazlozenje u igrackom kadru, trenerskoj sposobnosti i logistici koja stoji iza klubova.

 

Sto se tice promena u timu, verujem da bi Radonjic crkao od srece da su mu Sofo i Gal dali onoliko koliko su u klubu smatrali da ce dati i da ih sada u top izdanju ima umesto Micica i Stimca. To nije nikakav upgrade tima vec damage control, umesto dva skupa igraca koji nisu davali run for the money dovedena su dva jeftinija igraca za koje se tacno znalo koliko malo ce dati. I naravno da uopste nije tacno da Partizan to nije radio, Jovanovic je jedne godine zamenio tri pleja iz istog razloga. Jedan od njih je kasnije osvojio Evroligu, drugi ima zapazenu karijeru u Zalgirisu i sada u Armaniju, a Partizanu nije bio dobar ni prvi ni drugi.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako kome, meni su utakmice protiv Partizana bitnije od onih u EL. Smatram ih najvećim rivalom i uopšte mi nije svejedno kako igramo protiv njih i kako ulazimo u te mečeve. I svakako nisam usamljen što se tog osećanja tiče. Toga bi trebalo da budu svesni i igrači.

 

Ali ces prvi kupiti sezonsku da bi gledao Evroligu a ne MZT. Batali me s tim "Mirko & Slavko" pricama, lako je kurciti se sad kad je Evroliga u dzepu.

Edited by harper
Link to comment

Pa dobro sad, nije Radonjić još video f4 i nije da je to "određeni" rezultat u EL.

 

Druga stvar, kao što sam rekao Partizan nije uradio ono što Zvezda jeste ove, samo to da pojasnim. Nije to isto. Jesu menjani plejevi ali nisu 3 igrača na startu sezone odmah.

Link to comment

Da... Niko na svet nije menjao 3 igrača na tačno iste datume kad i Zvezda. 

 

jedan igrač < tri igrača

 

nije teško izračunati ako nisi debil

Link to comment

Pa dobro sad, nije Radonjić još video f4 i nije da je to "određeni" rezultat u EL.

 

Druga stvar, kao što sam rekao Partizan nije uradio ono što Zvezda jeste ove, samo to da pojasnim. Nije to isto. Jesu menjani plejevi ali nisu 3 igrača na startu sezone odmah.

 

Polako, ima Radonja da gilja jos jedno desetak godina pa cemo videti.

 

I kakve veze ima to da li su menjana dva igraca odjednom ili jedan za drugim, poenta je ista. Skup igrac, ne daje dovoljno, menjaj i spasavaj se. Nije ni Zvezda promenila sva tri igraca odjednom, menjani su kad im je nadjen alternativni klub da ne bismo izginuli s parama. Ja i dan danas mislim da smo mi napravili ozbiljnu svinjariju sa Mekelom i da je on trebalo da ostane ali to je cena kad ti klub vodi Covic, za Sofoa i Tompsona je bilo ocigledno da je ispao tezak zajeb u pitanju.

Link to comment

Pa dobro sad, nije Radonjić još video f4 i nije da je to "određeni" rezultat u EL.

 

Druga stvar, kao što sam rekao Partizan nije uradio ono što Zvezda jeste ove, samo to da pojasnim. Nije to isto. Jesu menjani plejevi ali nisu 3 igrača na startu sezone odmah.

 

jeste veliki promasaj kada pogresis sa sva tri stranca koja dovedes, ali je uspeh kada to prebrodis bez prevelikih posledica, osim sto je kostalo malo vise nego sto je trebalo. ekipa je postigla rezultate kao da je pogodjeno sa strancima odmah, osvojeno ono sto treba da se osvoji, u evropi istorijski rezultat i velika zarada od arene i pobeda, dakle gubici na igracima amortizovani. da nisi tu da nas podsetis, ne bi se vise niko ni setio tompsona i mekela. uspesno je hendlovan taj kiks.

Edited by Nikodije
Link to comment

Polako, ima Radonja da gilja jos jedno desetak godina pa cemo videti.

 

I kakve veze ima to da li su menjana dva igraca odjednom ili jedan za drugim, poenta je ista. Skup igrac, ne daje dovoljno, menjaj i spasavaj se. Nije ni Zvezda promenila sva tri igraca odjednom, menjani su kad im je nadjen alternativni klub da ne bismo izginuli s parama. Ja i dan danas mislim da smo mi napravili ozbiljnu svinjariju sa Mekelom i da je on trebalo da ostane ali to je cena kad ti klub vodi Covic, za Sofoa i Tompsona je bilo ocigledno da je ispao tezak zajeb u pitanju.

 

Pa ima veze u tome što nije isto i što pokazuje da ovo što je Zvezda uradila ove god nije Partizan nikada, a vi ste se uhvatili kako to nije tačno :)

 

@ nikodije

 

pa ja sam i napisao da sam i ja zaboravio i tompsona i vilijamsa, ne pamtim tako dobro. a naravno da je hendlovan dobro taj kiks, inače bi radonjić već davno bio bye bye

Edited by theanswer
Link to comment

Pa ima veze u tome što nije isto i što pokazuje da ovo što je Zvezda uradila ove god nije Partizan nikada, a vi ste se uhvatili kako to nije tačno :)

 

Pa, nije bas skroz isto, drugi igraci su u pitanju.

Link to comment

Ali ces prvi kupiti sezonsku da bi gledao Evroligu a ne MZT. Batali me s tim "Mirko & Slavko" pricama, lako je kurciti se sad kad je Evroliga u dzepu.

 

Ne znam o čemu pričaš, kakvo kurčenje, kakvi bakrači, govorio sam o tome kako ja lično (a verujem da nisam usamljen u tome) doživljavam utakmice sa Partizanom.

Link to comment

Sto vbi rekao 1 ugledan forumas, djordjevic je los trener jer je promasio sa pojacanjima

ovo ne vazi za radonju.krivac je coki ili igraci zato sto nisu prepoznali madjiju

Link to comment

jedan igrač < tri igrača

 

nije teško izračunati ako nisi debil

 

Pokušavam na plastičan način da ti dočaram lupetanje.

 

Naravno da ćeš u svemu moći da cepaš dlaku na pola, sitničariš i iznalaziš satisfakcije za svoju nezavidnu trenutnu situaciju. A taman posla da ti padne na pamet da možda ni Zvezda ne bi lutala sa Tompsonom i Sofom da nam je Ćoki na registracionoj završio Bogdana i Milutinova onomad. 

 

Ovo što je Zvezda uradila ove sezone klubovi ne praktikuju ne zato što je to ne znam kakav luksuz, nego zato što u ogroooomnom uzorku takva tumbanja ne izađu na dobro. Ova Zvezdina sezona je u tom smislu incident, a zamisli samo, toga je svestan i sam Gomeljski kandidat.

Link to comment

Pokušavam na plastičan način da ti dočaram lupetanje.

 

Naravno da ćeš u svemu moći da cepaš dlaku na pola, sitničariš i iznalaziš satisfakcije za svoju nezavidnu trenutnu situaciju. A taman posla da ti padne na pamet da možda ni Zvezda ne bi lutala sa Tompsonom i Sofom da nam je Ćoki na registracionoj završio Bogdana i Milutinova onomad. 

 

Ovo što je Zvezda uradila ove sezone klubovi ne praktikuju ne zato što je to ne znam kakav luksuz, nego zato što u ogroooomnom uzorku takva tumbanja ne izađu na dobro. Ova Zvezdina sezona je u tom smislu incident, a zamisli samo, toga je svestan i sam Gomeljski kandidat.

 

aj objasni ovo?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...