Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

ok, kapiram da nisi gledao stimca ove sezone pre ovog finala, ali i ove tri utakmice finala su valjda dovoljne. ni protiv partizanovih basketasa muceni stime ne moze da se nametne kao neki faktor, juce skoro da nije ni igrao

ili da ne okolišemo...Štimari treba cela sezona sa prosekom od 20 minuta igranja,

da bi sabrao dve četvrtine ,,kao faktor" ili celu tekmu samo opravdanog postojanja na parketu.

jeste kraj uspešne sezone...al da se ne ljubimo.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok, kapiram da nisi gledao stimca ove sezone pre ovog finala, ali i ove tri utakmice finala su valjda dovoljne. ni protiv partizanovih basketasa muceni stime ne moze da se nametne kao neki faktor, juce skoro da nije ni igrao

gledao sam skoro sve vase utakmice koje su prenosene na tv.zvezda ove sezone je imala 3 ozbiljna centra.retko koji evroligaski tim je imao to.zavisi od postavke igre etc.

ali nije stime za baciti

Link to comment

gledao sam skoro sve vase utakmice koje su prenosene na tv.zvezda ove sezone je imala 3 ozbiljna centra.retko koji evroligaski tim je imao to.zavisi od postavke igre etc.

ali nije stime za baciti

 

zasto kazes tri, a mislis jedan?

Link to comment

jel ti shvatas da zvezda dovede oprobane igrace sa pedigreom.sofo,mekel i tomson.blazica ste svi terali iz zvezde.

ajde zanemarimo ovu recenicu koju si boldovao.mozes li dati komentar na ove druge?

ili stavljas svoj klub u rang buducnosti koja je pokupovala sve najbolje i vladala srj kosarkom 3 godine?po tebi dosao radonja na nista,bez icega,sirak pusti i napravi takvo cudo da je posle 4 godine dobio gomeljskog al za malo

 

Zasto Buducnost? Isto to mozes da napises i za Partizan. Godinama je Partizan uzimao najvece prospekte iz domace lige i stranaca koliko mu je trebalo da zakrpi ono cega nema na nasem trzistu. Uzimao je cak i reprezentativce iz drugih klubova, pa i Zvezde. Isto to sada radi Zvezda, s tim sto sada Zvezda ima konkurenciju u Megi koja okuplja gro nasih najvecih talenata. Mi smo jednostavno malo i siromasno trziste i da bismo se takmicili na najvisem nivou vecina domacih resursa mora da bude skoncentrisana u tom klubu koji se takmici. Vazi za Zvezdu, vazilo je i za Partizan u vreme kad ste dominirali. Sa tim resursima Radonjic je usao medju 8 najboljih evropskih timova sto je veoma dobar rezultat za tim koji ima jer, sta god da smo mi mogli da kupimo i dovedemo, cinjenica je da su u celoj Evroligi samo dva ili tri kluba imala manji budzet od Zvezde. Najjeftiniji klub koji je s nama usao u Top 8 (Lokomotiva Kuban) je tri puta skuplji od nas, ostali su jos skuplji.

 

Potpuno je irelevantno za ovu pricu gde nas stavlja nas budzet u odnosu na lokalnu konkurenciju, u toj konkurenciji nas potvrdjuju domace i regionalne titule. U Evroligi finansijski nismo bili kompetitivni ali igracki jesmo, to je zasluga trenera.

Link to comment

To što Micić i Štimac ne pokazuju ono što je ne znam ko očekivao od njih (pošto niko normalan nije očekivao mnogo) ne znači da su jeftini igrači i da za Štimca čak ni obeštećenje nisu platili. Naravno da to nisu igrači kao Mekel i Sofo ali malo je igrača koji u sred sezone koštaju 50 000 mesečno a nemaju klub. Zamisli ti druže Rebića umesto Micića pa ajde da vidimo neke stvari onda.

 

Ne zanima me da ulazim dublje u ovo ali isto kao što je besmisleno napadati Radonjića jer ne stavi Dangubića na Vilijamsa dok ovaj prevodi loptu, isto tako je besmisleno pričati neke bajke o njemu kao nekome ko je počistio Partizan sa trona, to je realno baš koliko i ta arapi rusi priča. Znači ima istine ali...

 

Jbt još sam skroz zaboravio na Vilijamsa, imam utisak kao da je to bilo pre deset godina.

 

Nemam sta da zamisljam, gledao sam Rebica protiv Reala i Bajerna.

Link to comment

I Tompsona sam zaboravio, idi u kurac, imam užasno pamćenje

 

Pa što ne igra Rebić sad kad je tako dobar a Micić tako loš

Edited by theanswer
Link to comment

podseti se i blejka silba. jest da je bilo pre tri godine, al sta ima veze, taman da pojacas poentu

 

Zašto bih se podsećao njega kada on nije bio ove sezone, a ovi svi su bili ove sezone?

Edited by theanswer
Link to comment

I Tompsona sam zaboravio, idi u kurac, imam užasno pamćenje

 

Pa što ne igra Rebić sad kad je tako dobar a Micić tako loš

 

Pa, nije dobar, o tome se i radi. Ovaj tim Zvezde je dosta dobar ali nije ni blizu toliko mocan koliko se misli. Ono sto ga izdvaja je mogucnost da odigra top odbranu kad su igraci skoncentrisani i fokusirani na utakmicu ali cim krenu da 'lade jaja svaka rupa u timu se vidi iz aviona. Nas su nebrojeno puta iz govana ove godine vadili Guduric koji je prakticno tek poceo da igra i Simonovic zbog kojeg smo se svi slogirali kad je potpisao, a glavna osovina igre su nam dva back up igraca iz prosle godine, Jovic i Cirbes. Jedina bitna kvalitativna razlika u odnosu na proslogodisnji tim je dolazak Milera koji se pokazao kao pun pogodak mnogo brze nego sto je to bilo ko ocekivao. Iz te grupe igraca koju sacinjavaju Micic, Rebic, Guduric, Lazic, Dangubic, Simonovic, Tejic, Simanic i Stimac, Radonjic je uspeo da dobije dovoljno podrske za Jovica, Milera, Cirbesa i kasnije Kinsija koji su, zapravo, jedini igraci u timu koji su kako-tako dokazali odredjenu klasu u kontinuitetu. Za nase prilike je to veoma dobar tim ali za evropske prilike je jednostavno prilicno precenjen. U celom tom timu prakticno samo Kinsi ima veliku reputaciju van Zvezde i niko drugi.

Link to comment

@dansver

 

pa isti je obrazac, primer rasipanja i razbacivanja parama... jos je tada doveden lipovij umesto njega, kao sto je sada sofoa zamenio stimac. isti nacin funkcionisanja protiv kojeg se tesko boriti.

Edited by Nikodije
Link to comment

podseti se i blejka silba. jest da je bilo pre tri godine, al sta ima veze, taman da pojacas poentu

kad si vec spomenuo silba, jel galata dobila zvezdu za prolaz u beogradu sa 6 i po igraca?

u areni.

isti treneri su bili.ataman i radonja 

Link to comment

kad si vec spomenuo silba, jel galata dobila zvezdu za prolaz u beogradu sa 6 i po igraca?

u areni.

isti treneri su bili.ataman i radonja 

 

A i mi njih tamo jedno 30 razlike. Dan danas sam uveren da je to bila neka vrsta precutnog dogovora izmedju klubova i Evrolige zbog incidenta u kojem je poginuo onaj navijac. Mi nikog u Evroligi nismo tako ruzno izdominirali u gostima, s izuzetkom Lietuvos Ritasa one prve evroligaske sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...