Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

pa nije, bilo je dovoljno vremena da se ide na ulaz

 

 

ko da ide na ulaz? simon? cigla svakako ima vise smisla i sansi za uspeh nego nekakav ulaz na koji bi on isao

 

Jel vas dvojica o onom ispaljivanju trojke na 38 ili onoj na 5 sekundi do kraja?

Ona na -3, 38 sekundi do kraja, negde u petoj sekundi napada- je totalni wtf cele utakmice. Al jbg-Simon posle 2 vezane trojke pomisli da je duh MJ ušao u njega i to je to...

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako cemo da dovodimo ivanovica, bozu, mutu ili klipu, to treba uraditi odmah, koliko danas, zasto cekati poraz od partizana u ovoj seriji. da 98. lale nije smenjen tokom finala, kurac bi uzeli titulu

 

+54858f07-166c-4398-ae9b-54865c338451-081

Link to comment

i ona druga na kraju je bila wtf, mozda je mislio da ce opet da mu sviraju faul na sutu.

 

pavicevic juce bio na c tribini, ne pustaju ga cak ni u lozu, tako da verovatno ne racunaju ozbiljno na njega

Edited by Nikodije
Link to comment

Dusko Ivanovic je jednostavno debil, konfliktna licnost, drkadzija, igraci ga ne vole, to nema veze ni sa njegovim trenerskim kvalitetima ni sa Radonjicem.

 

Sto se Radonjica tice, covek je za dve godine u Evroligi presao onoliki put za koji je Vujosevicu (a oko njega cemo se valjda sloziti da je ekstra trener) trebalo pet puta vise vremena, postao je najtrofejniji trener u istoriji Zvezde, za igrace sa kojima je radio i radi postoji interesovanje velikih klubova, doneo nam je odlicnu startnu poziciju za sledecu sezonu u kojoj bi trebalo jos dalje da odskocimo kvalitetom jer cemo imati vise para. Za mene kao navijaca Zvezde to je dovoljno, za tebe kao navijaca Partizana meta komentara bi trebalo da bude Dzikic. Svakako nemam nameru da ozbiljno shvatam kritike na racun trenera Zvezde od strane navijaca Partizana, kluba koji je isti taj trener pocistio sa vrha srpske kosarke. Kapiram da ti je trn u oku zbog toga ali sta da ti radim, to je sport.

 

Jeste baš je taj trener počistio Partizan sa vrha, a ne hiljadu drugih okolnosti. Ne kažem ja da je Radonja loš trener, pisao sam više puta da je on mene kupio time što je napravio par adjustmenta između utakmice 2 i 3 u ABA ligi ali preteruješ opasno. Koliko trenera ima luksuz da mu menjaju promašaje tipa Mekel i Sofo na početku sezone, da kad mu se povredi Mitrović dobije Milera itd.

Edited by theanswer
Link to comment

Jeste baš je taj trener počistio Partizan sa vrha, a ne hiljadu drugih okolnosti. Ne kažem ja da je Radonja loš trener, pisao sam više puta da je on mene kupio time što je napravio par adjustmenta između utakmice 2 i 3 u ABA ligi ali preteruješ opasno. Koliko trenera ima luksuz da mu menjaju promašaje tipa Mekel i Sofo na početku sezone, da kad mu se povredi Mitrović dobije Milera itd.

 

al opet, koliko trenera moze od jovica da napravi takvu zver, pa od 1 otpisanog cirbesa, pa od bobija, kalinica... a mekela nije zamenio ni sa kim, a sofoa je zamenio stimcem, pride

Link to comment

Jeste baš je taj trener počistio Partizan sa vrha, a ne hiljadu drugih okolnosti. Ne kažem ja da je Radonja loš trener, pisao sam više puta da je on mene kupio time što je napravio par adjustmenta između utakmice 2 i 3 u ABA ligi ali preteruješ opasno. Koliko trenera ima luksuz da mu menjaju promašaje tipa Mekel i Sofo na početku sezone, da kad mu se povredi Mitrović dobije Milera itd.

 

 

Nemoj me mlatiti sa tom "Vucic, Arapi, CIA, BIA" pricom, ne zelim da se bavim Partizanovom pseudo-politickom paranojom.

 

Inace, umesto Mekela i Sofoa su dosle dve takve skupocene igracke velicine kao sto su Vasa Micic Luxuz i Vladimir Stimac De Luxuz, a sto puta je vec napisano i Radonjic je bar dva puta potvrdio da Miler nije nikakva zamena za Mitrovica i da je 4-3 igrac planiran jos pre pocetka sezone. Hajde nadji nesto drugo da poentiras, ovo bas i nema nekog smisla.

Link to comment

Dusko Ivanovic je jednostavno debil, konfliktna licnost, drkadzija, igraci ga ne vole, to nema veze ni sa njegovim trenerskim kvalitetima ni sa Radonjicem.

 

Sto se Radonjica tice, covek je za dve godine u Evroligi presao onoliki put za koji je Vujosevicu (a oko njega cemo se valjda sloziti da je ekstra trener) trebalo pet puta vise vremena, postao je najtrofejniji trener u istoriji Zvezde, za igrace sa kojima je radio i radi postoji interesovanje velikih klubova, doneo nam je odlicnu startnu poziciju za sledecu sezonu u kojoj bi trebalo jos dalje da odskocimo kvalitetom jer cemo imati vise para. Za mene kao navijaca Zvezde to je dovoljno, za tebe kao navijaca Partizana meta komentara bi trebalo da bude Dzikic. Svakako nemam nameru da ozbiljno shvatam kritike na racun trenera Zvezde od strane navijaca Partizana, kluba koji je isti taj trener pocistio sa vrha srpske kosarke. Kapiram da ti je trn u oku zbog toga ali sta da ti radim, to je sport.

on stigao za dve godine u evroligu?jeste ali neko je utabao stazu da bi on dosao tako brzo.drugo je bilo probijati se pre 12 ili 15 godina kroz evroligu.sa ekipom gde ti mahom najveci igraci odlaze posle jedne dobre sezone.neko je pre njega zadao nekakav nivo koji je trazio godine i godine rada da bi se sustigao.ali tesko ti je to da prevalis preko usta.drugo nije radonja pocistio dujana.krpljena selekcija u nedostatku love i onda nesrecni pokusaji da se izmisljaju resenja.pa onaj mali purger je sa jednim kepecom i saricem od 18 godina oducio radonju od kosarke.ono je bila pokazna vezba kakav je trener radonja.40 minuta te neko hefta na jedan te isti nacin i ti to znas od ranije i opet teras po starom.

sta da zamerim dziletu osim da je debo?od krs selekcije napravio nesto da lici na tim.videcemo kakve uslove ce imati next season.

izgubio od fmp?pa sta?zaboravio vitkovca na drugoj utakmici?gluposti

Link to comment

al opet, koliko trenera moze od jovica da napravi takvu zver, pa od 1 otpisanog cirbesa, pa od bobija, kalinica... a mekela nije zamenio ni sa kim, a sofoa je zamenio stimcem, pride

mekel vilijams.kad je ukacio da moze i jovic onda je pristao na vasu micica.kinzara je dosao.stime nije toliko los igrac koliko kenjate.a i tesko je menjati centra u pola sezone.nestasica

Link to comment

on stigao za dve godine u evroligu?jeste ali neko je utabao stazu da bi on dosao tako brzo.drugo je bilo probijati se pre 12 ili 15 godina kroz evroligu.sa ekipom gde ti mahom najveci igraci odlaze posle jedne dobre sezone.neko je pre njega zadao nekakav nivo koji je trazio godine i godine rada da bi se sustigao.ali tesko ti je to da prevalis preko usta.drugo nije radonja pocistio dujana.krpljena selekcija u nedostatku love i onda nesrecni pokusaji da se izmisljaju resenja.pa onaj mali purger je sa jednim kepecom i saricem od 18 godina oducio radonju od kosarke.ono je bila pokazna vezba kakav je trener radonja.40 minuta te neko hefta na jedan te isti nacin i ti to znas od ranije i opet teras po starom.

sta da zamerim dziletu osim da je debo?od krs selekcije napravio nesto da lici na tim.videcemo kakve uslove ce imati next season.

izgubio od fmp?pa sta?zaboravio vitkovca na drugoj utakmici?gluposti

 

Marjanovic, Vilijams, Kalinic, Dzenkins, Blazic. To je petorka koja je nas napustila prosle godine. Cujes, muceni Doole kojem najveci igraci odlaze posle jedne sezone, jedinstven slucaj u istoriji srpske kosarke. Obicno najveci igraci Zvezde i Partizana ostanu po deset godina pa ih se otarasimo kad vise ne mogu ali, eto, muceni Doole nije imao tu privilegiju.

 

Ne blamiraj se, zivota ti. Razumem ja i klubastvo i sve ali da se ovako bezocno ignorisu cinjenice to ne razumem.

Link to comment

Dujan je na početku mandata u Partizanu pravio i veće gluposti od Radonjića, a o nekim privilegijama glede dovođenja igrača Radonja može tek da mašta. Na stranu što je u to vreme bio daleko iskusniji nego Ra sad.

Link to comment

Marjanovic, Vilijams, Kalinic, Dzenkins, Blazic. To je petorka koja je nas napustila prosle godine. Cujes, muceni Doole kojem najveci igraci odlaze posle jedne sezone, jedinstven slucaj u istoriji srpske kosarke. Obicno najveci igraci Zvezde i Partizana ostanu po deset godina pa ih se otarasimo kad vise ne mogu ali, eto, muceni Doole nije imao tu privilegiju.

 

Ne blamiraj se, zivota ti. Razumem ja i klubastvo i sve ali da se ovako bezocno ignorisu cinjenice to ne razumem.

jel ti shvatas da zvezda dovede oprobane igrace sa pedigreom.sofo,mekel i tomson.blazica ste svi terali iz zvezde.

ajde zanemarimo ovu recenicu koju si boldovao.mozes li dati komentar na ove druge?

ili stavljas svoj klub u rang buducnosti koja je pokupovala sve najbolje i vladala srj kosarkom 3 godine?po tebi dosao radonja na nista,bez icega,sirak pusti i napravi takvo cudo da je posle 4 godine dobio gomeljskog al za malo

Link to comment

stime nije toliko los igrac koliko kenjate

 

 

ok, kapiram da nisi gledao stimca ove sezone pre ovog finala, ali i ove tri utakmice finala su valjda dovoljne. ni protiv partizanovih basketasa muceni stime ne moze da se nametne kao neki faktor, juce skoro da nije ni igrao

Link to comment

Nemoj me mlatiti sa tom "Vucic, Arapi, CIA, BIA" pricom, ne zelim da se bavim Partizanovom pseudo-politickom paranojom.

 

Inace, umesto Mekela i Sofoa su dosle dve takve skupocene igracke velicine kao sto su Vasa Micic Luxuz i Vladimir Stimac De Luxuz, a sto puta je vec napisano i Radonjic je bar dva puta potvrdio da Miler nije nikakva zamena za Mitrovica i da je 4-3 igrac planiran jos pre pocetka sezone. Hajde nadji nesto drugo da poentiras, ovo bas i nema nekog smisla.

 

To što Micić i Štimac ne pokazuju ono što je ne znam ko očekivao od njih (pošto niko normalan nije očekivao mnogo) ne znači da su jeftini igrači i da za Štimca čak ni obeštećenje nisu platili. Naravno da to nisu igrači kao Mekel i Sofo ali malo je igrača koji u sred sezone koštaju 50 000 mesečno a nemaju klub. Zamisli ti druže Rebića umesto Micića pa ajde da vidimo neke stvari onda.

 

Ne zanima me da ulazim dublje u ovo ali isto kao što je besmisleno napadati Radonjića jer ne stavi Dangubića na Vilijamsa dok ovaj prevodi loptu, isto tako je besmisleno pričati neke bajke o njemu kao nekome ko je počistio Partizan sa trona, to je realno baš koliko i ta arapi rusi priča. Znači ima istine ali...

 

Jbt još sam skroz zaboravio na Vilijamsa, imam utisak kao da je to bilo pre deset godina.

Edited by theanswer
Link to comment

stime pao na listi najboljih rolera van nba lige :( sad je u top 50, razvalili ga talasi hejta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...