Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

pa nije, bilo je dovoljno vremena da se ide na ulaz

 

ko da ide na ulaz? simon? cigla svakako ima vise smisla i sansi za uspeh nego nekakav ulaz na koji bi on isao

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije vas radonja slucajno usro.dosao je u dogovoru sa drugim okom u glavu.zato je i opstao toliko dugo.

cus dusko ivanovic kreten  :isuse:

covek 1 od najboljih trenera u evropi.drugo je kad treniras ekipe koji pucaju na final 4 svake godine a nemaju objetivno mogucnosti za to.npr pao prica.

i sad posle par relativno neuspesnih sezona odma covek postade debil  :rolf:

onda je i duda debil.kari da ne pricamo.mesina takodje pa je morao da bezi u nba..

Link to comment

nije vas radonja slucajno usro.dosao je u dogovoru sa drugim okom u glavu.zato je i opstao toliko dugo.

cus dusko ivanovic kreten  :isuse:

covek 1 od najboljih trenera u evropi.drugo je kad treniras ekipe koji pucaju na final 4 svake godine a nemaju objetivno mogucnosti za to.npr pao prica.

i sad posle par relativno neuspesnih sezona odma covek postade debil  :rolf:

onda je i duda debil.kari da ne pricamo.mesina takodje pa je morao da bezi u nba..

 

 

OK, bilo je valjda jasno da nisam pricao o trenerskim kvalitetima. Ivanovic je konfliktna licnost i tiranin, kad je izgubio svoju osnovnu bazu u Baskoniji vise se nigde ne zadrzava dugo, a to kratko sto se zadrzi uzme velike pare. Nama takav trener uopste ne treba.

 

Mnogo je tesko komunicirati na forumu s ljudima koji samo svoje postove citaju. Bradilko, mozda da probas da stanes ispred ogledala i da se raspravljas sam sa sobom, nekako je prirodnije tvojim diskusionim manirima. Ali posle da nam javis ko je pobedio u raspravi.

Link to comment

Naravno, nismo ni pricali o kosarci. Odgovarao sam na opsta mesta o casti, svetinjama i drugim budalastinama. Tebi je mozda svetinja jer si kao navijac Zvezde navikao da te Partizan drka, Kvinsija Milera koji je igrao protiv CSKA i sprema se da se ili vrati u NBA ili zabode ugovor od milionceta po sezoni zivo zabole kurac za tu svetinju. Igraci su se jednostavno uskurcili jer nisu navikli da gube plej-of utakmice i popili su po picki, nema tu nikakve posebne price. Za to sto su se uskurcili kriv je trener koji nije uspeo da ih motivise i da im objasni da oni nisu toliko dobri koliko misle da jesu. S ovim timom taj rep nam se vuce cele sezone, gubili smo mi utakmice i na sramotniji nacin od one sinoc (Igokea, Olimpija, Strazbur, Darusafaka,...). Jedino sto sada bode oci navijacima je to sto je u pitanju Partizan i nista vise.

ja sam isto ovo pisao, manje-više, posle svake od tih utakmica (osim strazbura, tu je bio pad koji nije imao veze sa potcenjivanjem). taj manjak motivacije je jedan problem, manjak reakcije na ono što protivnička klupa radi od finala kupa je drugi. jbg, krajnje je vreme da se pokuša naći neki odgovor na skupljanje oko cirbesa, a da to nije trojka kamena s ramena. krajnje je vreme da se uradi nešto protiv tog 4-5 pikenrola. mislim, ok su veličković i džouns/vilijams, ali nisu to jebeni stokton i meloun, pa da ti svaki put prodaju istu ciglu.

Link to comment

meni svejedno.vama je kljucna druga jedna licnost,izgleda ima veze u lazi.moka je o tome malo pricao.moka je onaj igrac cvezde koji je usao u fiba  hall of fame,u fifty najboljih igraca svih vremena i odigrao 10 sezona u voljenom vam klubu 

kolko je radonja veliki i perspektivan trener videlo se mnogo puta.ra ostani!jebo valensiju

Link to comment

ja sam isto ovo pisao, manje-više, posle svake od tih utakmica (osim strazbura, tu je bio pad koji nije imao veze sa potcenjivanjem). taj manjak motivacije je jedan problem, manjak reakcije na ono što protivnička klupa radi od finala kupa je drugi. jbg, krajnje je vreme da se pokuša naći neki odgovor na skupljanje oko cirbesa, a da to nije trojka kamena s ramena. krajnje je vreme da se uradi nešto protiv tog 4-5 pikenrola. mislim, ok su veličković i džouns/vilijams, ali nisu to jebeni stokton i meloun, pa da ti svaki put prodaju istu ciglu.

 

i prosle godine smo imali velikih problema sa skupljanjem oko bobija, recimo partizan je stalno skupljao oko njega, al onda smo to maestralno resili u trecoj polufinalnoj utakmici aba plej ofa, doktorski smo eksploatisali ta skupljanja brzim protokom i kretnjama, dakle nije da ne umemo to

Edited by Nikodije
Link to comment

postajes neozbiljan trol bradilko.

+1

 

da  se pozvao na Jakovljevica ili na Andjusa ozbiljnije bi ga shvatali nego kad se pozove na Moku

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

ko da ide na ulaz? simon? cigla svakako ima vise smisla i sansi za uspeh nego nekakav ulaz na koji bi on isao

 

pa zato je trebao da doda loptu nekom ko ume, nego što je uhvatio loš šut.

Link to comment

Mnogo je tesko komunicirati na forumu s ljudima koji samo svoje postove citaju. Bradilko, mozda da probas da stanes ispred ogledala i da se raspravljas sam sa sobom, nekako je prirodnije tvojim diskusionim manirima. Ali posle da nam javis ko je pobedio u raspravi.

sta da citam posle ivanovic i slicni debili?

cedis suvu drenovinu tj drzis se jedne te iste price oko radonje i sad ako zvezda izgubi onda je budjet ili igraci babe i uskurcili se,a ponegde radonja napravio sitnu gresku.lepo je rekao mister no za radonju,solidan trener,ekipa mu ima glavu i rep i to je to.covek tera jedno te isto bez obzira na okolnosti.

Link to comment

pa zato je trebao da doda loptu nekom ko ume, nego što je uhvatio loš šut.

 

ne ume on ni da doda. ume jedino da opali, rezonski ili ciglu, al to je to, pa ako udje...

Edited by Nikodije
Link to comment

sta da citam posle ivanovic i slicni debili?

cedis suvu drenovinu tj drzis se jedne te iste price oko radonje i sad ako zvezda izgubi onda je budjet ili igraci babe i uskurcili se,a ponegde radonja napravio sitnu gresku.lepo je rekao mister no za radonju,solidan trener,ekipa mu ima glavu i rep i to je to.covek tera jedno te isto bez obzira na okolnosti.

 

Dusko Ivanovic je jednostavno debil, konfliktna licnost, drkadzija, igraci ga ne vole, to nema veze ni sa njegovim trenerskim kvalitetima ni sa Radonjicem.

 

Sto se Radonjica tice, covek je za dve godine u Evroligi presao onoliki put za koji je Vujosevicu (a oko njega cemo se valjda sloziti da je ekstra trener) trebalo pet puta vise vremena, postao je najtrofejniji trener u istoriji Zvezde, za igrace sa kojima je radio i radi postoji interesovanje velikih klubova, doneo nam je odlicnu startnu poziciju za sledecu sezonu u kojoj bi trebalo jos dalje da odskocimo kvalitetom jer cemo imati vise para. Za mene kao navijaca Zvezde to je dovoljno, za tebe kao navijaca Partizana meta komentara bi trebalo da bude Dzikic. Svakako nemam nameru da ozbiljno shvatam kritike na racun trenera Zvezde od strane navijaca Partizana, kluba koji je isti taj trener pocistio sa vrha srpske kosarke. Kapiram da ti je trn u oku zbog toga ali sta da ti radim, to je sport.

Link to comment

ako cemo da dovodimo ivanovica, bozu, mutu ili klipu, to treba uraditi odmah, koliko danas, zasto cekati poraz od partizana u ovoj seriji. da 98. lale nije smenjen tokom finala, kurac bi uzeli titulu

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...