Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

ko da je ovaj trofej za nesto bitan. neka grobari broje KSL trofeje dok mi igramo na ivici F4. ovde se radi o necem drugom, o blamiranju u jednoj od najvaznijih (za navijace i javnost) srpskih utakmica godine. o nepriremljenom timu (u psihickom smislu), o nespremnosti da se tim kompetentno vodi na terenu na ovakvoj tekmi, da se na vreme spreci kanal. grobari ne igraju ovako za trofej nego za cast i da nam pokazu da nema predaje. mi to nemamo, mozda zato sto nam ne treba ali svejedno, utakmica zvezda partizan mora da bude svetinja za nase igrace a ne showcase kurcobolje i zajebancije.

 

nije problem izgubiti, problem je kako se to radi. i btw mi smo izgubili ovde dve tekme zaredom a ne jednu, to sto je usla guduriceva trojka ne moze da ponisti utisak iz 35 minuta te utakmice. 

 

Gazzo, brate slatki, nemoj vise. Ovo je Zvezdi prva plej-of utakmica koju je izgubila ove godine, ako ne racunamo seriju protiv CSKA. Nama su najvaznije utakmice bile one dve protiv Cedevite, sve posle toga su utakmice za prestiz. Da nije Partizan s druge strane ne bi 500 ljudi po utakmici gledalo ovu seriju, toliko je sve ovo bitno.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

kreten bez obraza. sta treba da se desi, da igra magdeski pa da bude razlika u kvalitetu.

 

harpere, da bi razgovarali o tome sta se juce desavalo na tekmi bili bi dobro da si je prvo pogledao. toliko.

Edited by yolo
Link to comment

velika je razlika izmedju "debil" i "nije toliko bolji trener od radonjića".

 

radonja je tu da ostane, što je i zaslužio rezultatima. to, ipak, ne znači da treba da bude nedodirljiv. toliko užasno vodi neke tekme, da je to neverovatno. i onda izađe na konferenciju i kaže "nije toliko razlika u kvalitetu između zvezde i partizana". jok i nije.

 

OK, bilo je valjda jasno da nisam pricao o trenerskim kvalitetima. Ivanovic je konfliktna licnost i tiranin, kad je izgubio svoju osnovnu bazu u Baskoniji vise se nigde ne zadrzava dugo, a to kratko sto se zadrzi uzme velike pare. Nama takav trener uopste ne treba.

Link to comment

kreten bez obraza. sta treba da se desi, da igra magdeski pa da bude razlika u kvalitetu.

 

harpere, da bi razgovarali o tome sta se juce desavalo na tekmi bili bi dobro da si je prvo pogledao. toliko.

 

Gledao sam dovoljno, a tvoj prethodni post ionako nema veze sa kosarkom koja je juce igrana. Than again, nijedan tvoj post nema veze sa kosarkom ali hajde da to zanemarimo.

Link to comment

Gazzo, brate slatki, nemoj vise. Ovo je Zvezdi prva plej-of utakmica koju je izgubila ove godine, ako ne racunamo seriju protiv CSKA. Nama su najvaznije utakmice bile one dve protiv Cedevite, sve posle toga su utakmice za prestiz. Da nije Partizan s druge strane ne bi 500 ljudi po utakmici gledalo ovu seriju, toliko je sve ovo bitno.

bitno je, itekako. tako se gradi pobednički duh. ne možeš ti da dopustiš da se igrači 35 minuta šetaju po parketu protiv najvećeg rivala, dve utakmice zaredom. plus blamiranje u kupu. a kad malo podignu borbenu gotovost, dobiju 30 razlike ili stignu -20 i -15 očas posla. ne radi se to tako, zvezda nema pravo da bude arogantna niti da potcenjuje ikoga. prvo zato što ovaj tim ako ne igra punim gasom, nije ništa posebno, a drugo zato što jedna ili 2 dobre sezone nisu dovoljne da se toliko uskurčiš da potcenjuješ partizan.

Link to comment

Gledao sam dovoljno, a tvoj prethodni post ionako nema veze sa kosarkom koja je juce igrana. Than again, nijedan tvoj post nema veze sa kosarkom ali hajde da to zanemarimo.

 

 

slazem se, upravo onoliko koliko nema veze ni tvoj.

Link to comment

nisam gledao ovaj mec, ali radonja se prilicno blamira time sto cele sezone ne moze da nadje resenje za partizan koji je, koliko god to bila borbena i dobro vodjena ekipa, uzasno limitiran. on ne radi nista u ovih pet utakmica sezone protiv dzikica.

Edited by Joe D
Link to comment

nije tačno da ne radi ništa. pozove tajm aut i nacrta akciju - spuštanje lopte cirbesu. sinoć je to prvi put i uspelo od početka sezone. napredak je evidentan.

Link to comment

nije tačno da ne radi ništa. pozove tajm aut i nacrta akciju - spuštanje lopte cirbesu. sinoć je to prvi put i uspelo od početka sezone. napredak je evidentan.

 

a onda kada simonovic promasi trojku za izjednacenje u sledecem tajmautu se izdrka po njemu i igracima tako da im ubije i ono malo vracenog samopouzdanja.

 

šarlatan, jebali ga prevodioci.

Link to comment

bitno je, itekako. tako se gradi pobednički duh. ne možeš ti da dopustiš da se igrači 35 minuta šetaju po parketu protiv najvećeg rivala, dve utakmice zaredom. plus blamiranje u kupu. a kad malo podignu borbenu gotovost, dobiju 30 razlike ili stignu -20 i -15 očas posla. ne radi se to tako, zvezda nema pravo da bude arogantna niti da potcenjuje ikoga. prvo zato što ovaj tim ako ne igra punim gasom, nije ništa posebno, a drugo zato što jedna ili 2 dobre sezone nisu dovoljne da se toliko uskurčiš da potcenjuješ partizan.

 

Ja se slazem s tobom, napisao sam to vec dva puta kao kljucnu zamerku na Radonjicev racun. Ne samo Partizan, potcenjivanje protivnika je generalno losa politika u sportu.

Link to comment

slazem se, upravo onoliko koliko nema veze ni tvoj.

 

Naravno, nismo ni pricali o kosarci. Odgovarao sam na opsta mesta o casti, svetinjama i drugim budalastinama. Tebi je mozda svetinja jer si kao navijac Zvezde navikao da te Partizan drka, Kvinsija Milera koji je igrao protiv CSKA i sprema se da se ili vrati u NBA ili zabode ugovor od milionceta po sezoni zivo zabole kurac za tu svetinju. Igraci su se jednostavno uskurcili jer nisu navikli da gube plej-of utakmice i popili su po picki, nema tu nikakve posebne price. Za to sto su se uskurcili kriv je trener koji nije uspeo da ih motivise i da im objasni da oni nisu toliko dobri koliko misle da jesu. S ovim timom taj rep nam se vuce cele sezone, gubili smo mi utakmice i na sramotniji nacin od one sinoc (Igokea, Olimpija, Strazbur, Darusafaka,...). Jedino sto sada bode oci navijacima je to sto je u pitanju Partizan i nista vise.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...