Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

najbolje da ce da otera dvostrukog uzastopnog aba sampiona, top 8 ucesnika, i coveka koji je uterao milione u klub razvijajuci igrace koji su prodati za masne kompenzacije.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

znaci dusko ivanovic debil, a radonja covek od integriteta i brana covicevom stetnom uticaju?

 

brate harpere, pretera ga.

 

Ivanovic nije toliko bolji trener od Radonjica koliko ce vise para da trazi a kakav je covek pokazuje to koliko se dugo zadrzava u klubovima koje vodi. Na stranu to sto ne bih gledao nijednu Zvezdinu utakmicu sa Ivanovicem na klupi jer to ne bi podneo moj osecaj za estetiku. :lolol: Radonjic nije nikakva brana Covicevom stetnom uticaju ali je bar klupu i tim sacuvao od nitkovluka i po ponasanju je jedna od retkih svetlih tacaka u srpskom kosarkaskom mulju. Da sam malo vise cinican rekao bih da je to kljucni razlog zasto nije omiljen na PPP, ovde ljudi uglavnom cene vickaste kurajbere tipa Moke Slavnica i Vujosevica.

 

Je l' Kari bio dovoljno neozbiljan po tebi?

 

Kari je brzo shvatio koliko se zajebao i odmah je zapalio. Mada, nije ni on prosao bez dobre kinte, naplatio je fino to sto ga je Covic slikao da bi kupio Zvezdine navijace.

Link to comment

Vi kao da ste zaslepljeni i ne vidite da je glavni problem Coki.

Kada je doveden Kari pricalo se na sva usta da je to novi projekat

koji zahteva vreme i kontinuitet. Kako rece Coki nesvesno; novi pristup al' stari problem.

A najveci problem je on a to se najbolje videlo kada je izletelo ono iz njega sa CSKA.

Voli svuda da se mesa al' jebiga, ne moze kod svakog. Kod Radonje moze i mogu da zamislim koje je to opterecenje.

Kako god on vam je najuspesniji trener, bar je osvojio neji trofej, a predjasni najuspesniji Zeravica nije ni to.

Link to comment

Vi kao da ste zaslepljeni i ne vidite da je glavni problem Coki.

 

 

Šta mu konkretno zameraš?  :(

Edited by Apollo Creed
Link to comment

covica nazalost ne mozemo da promenimo. 

 

tacno je da je radonjic pod velikim pritiskom. kako cete nazvati ono pod cime radi dzikic, koji je pod pritiskom navijaca, istorije kluba i realnosti onoga sto ima u svlacionici, i sa time uspeva da posle -31 poraza vrati pobednicki mentalitet.

 

mi covica ne mozemo da promenimo, on je gazda i vlasnik ovog kluba. ako mislite da se po svom mesanju u tudja posla razlikuje od velikih predsednika mnogo vecih klubova od naseg, onda ste duboko u krivu. ako klub bude u narednim godinama i dalje rastao i tako dizao finansijske uloge u ovoj igri, razradjivace on iz prvog reda i razne "spešl" akcije i menjati igrace a ne samo tražiti tajmaut.

Link to comment

inace me ne bi cudilo da je ovaj svinjac sa mitrovicem upravo covicevo maslo, da se nakon njegove dobre igre u prvoj napalio kao magarac da ga proda ASAP znajuci njegove realne domete danas a da ga je radonja tolerisao u nadi da ce da proradi.

Edited by yolo
Link to comment

Glavni problem cega? Uspesne sezone? Mos misliti izgubili jednu utakmicu 3 razlike od kkp, gubili su i oni od nas kad smo bili u obrnutoj situaciji i pred gasenjem.

Nek se ponasa kako hoce boli me patka dokle god osvajamo trofeje i na pragu smo ulaska u f4 El, sa >>  sportskog aspekta << nemamo sta da zameramo.

Link to comment

Glavni problem cega? Uspesne sezone? Mos misliti izgubili jednu utakmicu 3 razlike od kkp, gubili su i oni od nas kad smo bili u obrnutoj situaciji i pred gasenjem.

Nek se ponasa kako hoce boli me patka dokle god osvajamo trofeje i na pragu smo ulaska u f4 El, sa >>  sportskog aspekta << nemamo sta da zameramo.

 

radonja odradio metlu prosle godine protiv kkp, pa je sada dovoljan i jedan poraz da oni osetljiviji medj nama osete paniku

Edited by Nikodije
Link to comment

inace me ne bi cudilo da je ovaj svinjac sa mitrovicem upravo covicevo maslo, da se nakon njegove dobre igre u prvoj napalio kao magarac da ga proda ASAP znajuci njegove realne domete danas a da ga je radonja tolerisao u nadi da ce da proradi.

 

prokleti Ćoki...ali kako je samo to lukavo smislio  :mad:

 

 

tacno je da je radonjic pod velikim pritiskom. kako cete nazvati ono pod cime radi dzikic, koji je pod pritiskom navijaca, istorije kluba i realnosti onoga sto ima u svlacionici, i sa time uspeva da posle -31 poraza vrati pobednicki mentalitet.

 

 

 

Džile ima pritisak!?  :lol:

Link to comment

ko da je ovaj trofej za nesto bitan. neka grobari broje KSL trofeje dok mi igramo na ivici F4. ovde se radi o necem drugom, o blamiranju u jednoj od najvaznijih (za navijace i javnost) srpskih utakmica godine. o nepriremljenom timu (u psihickom smislu), o nespremnosti da se tim kompetentno vodi na terenu na ovakvoj tekmi, da se na vreme spreci kanal. grobari ne igraju ovako za trofej nego za cast i da nam pokazu da nema predaje. mi to nemamo, mozda zato sto nam ne treba ali svejedno, utakmica zvezda partizan mora da bude svetinja za nase igrace a ne showcase kurcobolje i zajebancije.

 

nije problem izgubiti, problem je kako se to radi. i btw mi smo izgubili ovde dve tekme zaredom a ne jednu, to sto je usla guduriceva trojka ne moze da ponisti utisak iz 35 minuta te utakmice. 

Link to comment

ko da je ovaj trofej za nesto bitan. neka grobari broje KSL trofeje dok mi igramo na ivici F4. ovde se radi o necem drugom, o blamiranju u jednoj od najvaznijih (za navijace i javnost) srpskih utakmica godine. o nepriremljenom timu (u psihickom smislu), o nespremnosti da se tim kompetentno vodi na terenu na ovakvoj tekmi, da se na vreme spreci kanal. grobari ne igraju ovako za trofej nego za cast i da nam pokazu da nema predaje. mi to nemamo, mozda zato sto nam ne treba ali svejedno, utakmica zvezda partizan mora da bude svetinja za nase igrace a ne showcase kurcobolje i zajebancije.

 

nije problem izgubiti, problem je kako se to radi. i btw mi smo izgubili ovde dve tekme zaredom a ne jednu, to sto je usla guduriceva trojka ne moze da ponisti utisak iz 35 minuta te utakmice. 

 

utakmica zvezda - partizan je svetinja, al kada se ta svetinja igra za trofej, taj trofej je onda nebitan?

Edited by Nikodije
Link to comment

Ivanovic nije toliko bolji trener od Radonjica koliko ce vise para da trazi a kakav je covek pokazuje to koliko se dugo zadrzava u klubovima koje vodi. Na stranu to sto ne bih gledao nijednu Zvezdinu utakmicu sa Ivanovicem na klupi jer to ne bi podneo moj osecaj za estetiku. :lolol: Radonjic nije nikakva brana Covicevom stetnom uticaju ali je bar klupu i tim sacuvao od nitkovluka i po ponasanju je jedna od retkih svetlih tacaka u srpskom kosarkaskom mulju. Da sam malo vise cinican rekao bih da je to kljucni razlog zasto nije omiljen na PPP, ovde ljudi uglavnom cene vickaste kurajbere tipa Moke Slavnica i Vujosevica.

 

 

Kari je brzo shvatio koliko se zajebao i odmah je zapalio. Mada, nije ni on prosao bez dobre kinte, naplatio je fino to sto ga je Covic slikao da bi kupio Zvezdine navijace.

velika je razlika izmedju "debil" i "nije toliko bolji trener od radonjića".

 

radonja je tu da ostane, što je i zaslužio rezultatima. to, ipak, ne znači da treba da bude nedodirljiv. toliko užasno vodi neke tekme, da je to neverovatno. i onda izađe na konferenciju i kaže "nije toliko razlika u kvalitetu između zvezde i partizana". jok i nije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...