Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema tu ništa smešno, Harpere.

 

Ima dosta toga. Tacno bih voleo da ti Covic dr Nebojsa uslisi zelju i dovede nekog Vukoicica, Stepandica ili Klipu da vodi Zvezdu, bas me zanima sta bi tada pisao.

 

A ako si mislio da ce detaljno odgovarati na mudrolije tipa "ovaj napunio reket a onaj ne trazi resenje na perimetru" prevario si se. Kakvo resenje na perimetru? Tipa, igrac ima otvoren sut a ti trazis neko vanzemaljsko resenje tipa ukrstanja, urucivanja, stavljanja crvene kugle na nos i zongliranja. Je l' tako nesto? Nema tu mnogo minucioznih resenja kad ti protivnik ostavi otvoren sut spolja, on se kocka a tvoje je da pogadjas ono sto se na treningu pogadja u 80% slucajeva. Nekad pogadjas i dobijes 30 razlike, nekad ne pogadjas i izgubis utakmicu.

 

Drugo, Partizan ima cetiri igraca unutra od kojih trojica imaju range za tri. Dzikic nije veverica i koristi to sto ima, u napadu izvlaci Cirbesa napolje a u odbrani ga salje na bacanja ako ne moze da odbrani pas unutra. Normalno je da ces u pojedinim fazama utakmice da igras sa dve cetvorke, koliko god to "prilagodjavanje protivniku" nerviralo genijalne kosarkaske umove. jer match up-ovi ponistavaju razliku u individualnom kvalitetu. Uostalom, mi imamo dve cetvorke koje itekako mogu da poniste Dzikiceve nize petorke ali su obojica veceras odigrali kao debili ono sto sam gledao u prvom poluvremenu. Nemoj mi samo reci da tvoj Ugljesha kojeg toliko hvalis ne moze da igra protiv Vitkovca, Dzonsa ili Velickovica jer nema kvalitet.

 

Trece, sta uopste znaci "neutralisanje Guduricevog samopouzdanja besmislenim trosenjem"? Molim te, objasni mi tu neobicnu kosarkasku misao. Na sta je Radonjic besmisleno trosio Gudurica pa mu unistio samopouzdanje? Terao ga da radi sklekove pored terena?

 

Ima Radonjicu sta da se zameri veceras, pre svega nije smeo da dozvoli da mu ekipa ovako kurajberski udje u utakmicu nakon sto je na samom pocetku napravila deset razlike i pomislila da je serija gotova ali hajde da se ne bavimo mnogo taktikom, jer nas obojicu Radonjic sije za nekoliko klasa po tom pitanju. Jednostavno, vise puta ove sezone se pokazalo da ekipa Zvezde kad ne igra na visokom broju obrtaja nije toliko kvalitetna koliko se misli i da je vrlo pobediva kad se igraci uskurce. Meni je sve bilo jasno krajem prve cetvrtine i zato nisam ni gledao do kraja da se ne bih bezveze nervirao. Kad tebi u pet napada pet razlicitih igraca sutne preko ruke u trenucima kad su ti od deset prethodnih ubacaja devet asistirani jasno je da su igraci odustali od plana i krenuli da igraju svako neku svoju kosarku zureci da se dopadnu publici. Oni ce platiti ceh za to jer su veceras mogli da piju na nekom splavu a ne da se spremaju za sledecu utakmicu ali to je njihov problem.

 

A ovo za Covica i Radonjica me iskreno ne cudi. Covic je poznat kao covek koji vrlo uspesno i temeljno porusi i unisti sve cega se dohvati, tako da je samo pitanje sezone kad ce to uraditi i sa Zvezdom. Onog trenutka kad otera Radonjica i dovede nekog svog klimoglavca to ce biti signal da je raspad poceo.

Link to comment

Nazalost ovaj o kome pocinje da se govori nije klimoglavac  ali verovatno nije ni nista bolje od toga s obzirom na svoje godine.

 

Sa Covicem nece da radi nijedan ozbiljan covek, nas je Radonjic usrao slucajno i imali smo srece s njim. Moze da nam dodje samo neki od Covicevih pulena ili neko ime kojim ce Covic da kupuje publiku, odrace nas za pare. Posto ce sledece godine biti mnogo para zaletece se neki Dusko Ivanovic ili tako neki debil, uzece nam pola miliona za godinu dana i ostavice pustos za sobom.

 

Mada, i to sto Covic pusta po hali te abrove moze da bude samo jedna od njegovih igrarija. Voli on to da radi. Pusti namerno neko ime pa posle daje podrsku Radonjicu i svira kurcu kako njemu nece kafana i ulica da menjaju trenera.

Link to comment

znaci dusko ivanovic debil, a radonja covek od integriteta i brana covicevom stetnom uticaju?

 

brate harpere, pretera ga.

Link to comment

Sa Covicem nece da radi nijedan ozbiljan covek, nas je Radonjic usrao slucajno i imali smo srece s njim. Moze da nam dodje samo neki od Covicevih pulena ili neko ime kojim ce Covic da kupuje publiku, odrace nas za pare. Posto ce sledece godine biti mnogo para zaletece se neki Dusko Ivanovic ili tako neki debil, uzece nam pola miliona za godinu dana i ostavice pustos za sobom.

 

Mada, i to sto Covic pusta po hali te abrove moze da bude samo jedna od njegovih igrarija. Voli on to da radi. Pusti namerno neko ime pa posle daje podrsku Radonjicu i svira kurcu kako njemu nece kafana i ulica da menjaju trenera.

Je l' Kari bio dovoljno neozbiljan po tebi?

Link to comment

Simonović tada nije uspeo, pozicija iz koje je gađao nije bila baš najbolja, ali iskusni prvotimac crno-belih poručuje da ništa ne bi menjao da se ponovo nađe u istoj situaciji.
"Šutnuo bih opet, svaki put do kraja karijere. I kad prekinem karijeru opet ću da je šutnem", jasan je Zvezdin trojkaš.

 

marko-simonovic-foto-printskrin-14108164

Link to comment

Simonović tada nije uspeo, pozicija iz koje je gađao nije bila baš najbolja, ali iskusni prvotimac crno-belih poručuje da ništa ne bi menjao da se ponovo nađe u istoj situaciji.

"Šutnuo bih opet, svaki put do kraja karijere. I kad prekinem karijeru opet ću da je šutnem", jasan je Zvezdin trojkaš.

 

 

Link to comment

teranje radonje nakon svakog poraza je bas pocelo da smara.

 

mada juce jesmo odigrali bedno, neka cudna silovanja i nekarakteristicna nemoc. dzilovi basketasi nam ocitali lekciju. no obicno ekipa reaguje nakon bedne utakmice, pa sledeca bude mnogo bolja, te sam uveren da cemo sutra gledati nesto sasvim drugacije.

Link to comment

Nema sanse da Radonju ocera Coki. Ako ne bude trener naredne sezone to je zato sto je otisao u neku Valensiju.

Edited by MiddleClass
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...