Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

bravo za partizan. protiv boljeg protivnika, protiv vilsona, bez novice na kraju i bez cveleta. kapa dole. zasluzeno.

a smeo sam da se kladim da dobijamo 30+

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja očekujem 36 minuta za mitrovića na sledećoj tekmi. ne znam zašto je to dobro ali će se već nekako pokazati kao dobro. onda će mi harper pojasniti da je to zato što loše procenjujem i zato što mrzim radonju.

Link to comment

Bas je bolno los bio Mitrovic. Uz njega odma Guduric. Na kraju ipak nije bilo dovoljno ovo ludilo Simona da nas izvuce, steta, moze ova utakmica psiholoski da okrene vagu na njihovu stranu. Od druge cetvrtine do polovine zadnje kao da nismo ni igrali kosarku.

Link to comment

Ovo Guduricevo danas je direktan odgovor ljudima koji pozivaju njegove minute. Covek ume da ubode kao niko, ali imao je dosta i ovakvih tekmi. Uvedes ga da ispitas situaciju pa ga ostavis ako je ustao na dobru nogu.

Link to comment

Nece biti basketa u sledecoj utakmici, bice tuce, padanja, tenzija, tehnickih gresaka... sve samo ne kosarke...

prestani više da lupetaš, ako boga znaš.

Link to comment

Ovo Guduricevo danas je direktan odgovor ljudima koji pozivaju njegove minute. Covek ume da ubode kao niko, ali imao je dosta i ovakvih tekmi. Uvedes ga da ispitas situaciju pa ga ostavis ako je ustao na dobru nogu.

Pa da, ipak mu je ovo prva ozbiljna sezona profesionalne kosarke. Nije realno od njega ocekivati da redovno isporucuje 30 minuta vrhunske kosarke.

Link to comment

aka bude bilo potrebno da partizan uzme titulu da radonjicu vidim ledja, od sada oficijelno do kraja serije navijam za grobare.

+ gelato
Link to comment

Pa da, ipak mu je ovo prva ozbiljna sezona profesionalne kosarke. Nije realno od njega ocekivati da redovno isporucuje 30 minuta vrhunske kosarke.

 

Apsolutno, ali ovde su ljudi pozivali da treba da igra po 20tak min. Mislim da ovo sto sada dobija apsolutno odgovara onome sto pruza

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...