Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad rece baba, kako to da Borisa nije dobio ni sekund iako smo u prvoj vodili 30 razlike? Mogao je komotno da odigra par minuta umesto gorepomenute babe.

 

Minut i po pre kraja, imaju sansu da povedu, Miler ima 3 penala...Opet se glupiramo...

Edited by Milosh76
Link to comment

I to što je Luka presedeo celu sezonu zbog povrde nema nikakve veze? Ne trebaju mu minuti da se vrati, treba da ima dugme na koje se uključuje?

Link to comment

29-27 na poluvremenu...

 

Opet smo neozbiljni, sutiramo trojke besmisleno, odbranu igramo na mahove...

Edited by Milosh76
Link to comment

I to što je Luka presedeo celu sezonu zbog povrde nema nikakve veze? Ne trebaju mu minuti da se vrati, treba da ima dugme na koje se uključuje?

 

cekacemo ga! mozda se i vrati u formu neke tamo 2023. :naughty: 

inace mislim da ova njegova bezmuda i pogubljena igra nema nikakve veze sa kolenima nego sa glavom

Edited by cvrlle
Link to comment

Bas smo losi. Miler i pogotovo Guduric u nekom minus modu. Jedino Cirbes isporucuje kad ga Jovara hrani loptama.

 

Moramo se uozbiljiti u drugom.

Link to comment

nisam gledao zvezdu tamo od cska. jebote, zaboravio sam koliko je bolno gledati the babu. :isuse: uzasan protok loptu na odbranu koja se razbija s dva brza pasa, manjak inteligencije i tako to.

 

s druge strane, svaki put kad wilson ima loptu imam osjecaj da ce se desiti neko neocekivano sranje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...