Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Kakav soping kad imamo sve sto nam treba u sopstvenim redovima? Ali istina je da nema potrebe zadrzavati Kalinu u slucaju pristojne ponude.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pred početak finalne serije Superlige Srbije Marjanović je doživeo prelom stopala.

„Ta povreda je došla u najgorem mogućem trenutku jer za njega nije bilo prave zamene. Marjanović nije bio ni na 50% tokom finalne serije. On je skakutao na jednoj nozi jer mu je stopalo bilo polomljeno, ali je i pored toga bio spreman da uđe sa klupe i pomogne timu. Insistirao je da igra i mi mu se zbog toga divimo, jer je rizikovao potpisivanje za NBA tim“, rekao je Radović.

 

Bobi :Hail: 

Link to comment

jbt ako je slomio bilo šta u stopalu, ja ne verujem kako je car uopšte uspeo da hoda. :Hail:  Bol pri hodanju kod preloma metatarzalne (a to su najčešći prelomi) je užasno neprijatan, ne mogu ni da zamislim trčanje nekoga ko ima 120+ kila u tim okolnostima

Link to comment

Svakakve povrede stopala (bar u fudbalu) budu prijavljene kao "prelom" - naprsnuća kosti ovakva i onakva, ispostavi se da igrač može na teren posle nedelju dana.

 

U svakom slučaju, propadaju forumaške teorije zavere po kojima se Bobi u finalu svesno štedeo instruiran by Miško™.

Link to comment

Svakakve povrede stopala (bar u fudbalu) budu prijavljene kao "prelom" - naprsnuća kosti ovakva i onakva, ispostavi se da igrač može na teren posle nedelju dana.

 

U svakom slučaju, propadaju forumaške teorije zavere po kojima se Bobi u finalu svesno štedeo instruiran by Miško™.

to se pricalo za aba, za superligu je bilo jasno da je povrijedjen.

 

nego, prelom stopala... s takvom povredom ne bi prosao ljekarski u san antoniu.

Link to comment

sto vise vremena prolazi, sve mi se visi cini da treba da prodaju kalinica, ako je istina da ga zele najbogatiji evropski klubovi . Greh ce biti ako guduric ne dobije priliku ove sezone. Pri tom ne mislim da bude u 12 reda radi

Link to comment
Sources: it's probable high-flying forward James White lands with Crvena Zvezda or Cedevita Zagreb

 

Pick nastavlja da loži šire mase.

 

Mada moram da priznam da su ovi naši za razliku od prošle godine prilično pasivni.

 

edit. Schilb je prešao u Galatasaray.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

verovatno se čeka prodaja kalinića, što može da znači i da ima opcija sa parama od njega i opcija za siromašne bez para od tog transfera. ne znam samo za kog ga đoku više ne prodaju, nemoj da nađu nekog drugog, a mi ostanemo bez sredstava za rekonstrukciju tima i sa smorenim nosiocem.

Link to comment

zvezda mora pod jedan da resi pitanje pleja. onda centra, imamo cirbesa, ali njih je najmanje na trzistu i bilo bi dobro da se ne ceka poslednji trenutak.

Link to comment

nazalost mislim da je on preskup za nas i da ce ga pokupiti neki od ovih bogatijih el ekipa

jel ima neki sajt gde se mogu videti trenutni sastavi evropskih ekipa?

Link to comment

Je l' tog Kuzmica uopste neko gledao kako igra? Vidim da ga je Unikaha nekada redovno slala na pozajmice, u NBA ligi nije odigrao nista, a od njega se ocekuje da bude stub reprezentacije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...