Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

verovatno, i bilo je svakakvih teskih rasprava. ali sam prilicno ubedjen da ovaj diskurs o budzetima i politicarima nikad nije domininantan u forumskoj raspravi koliko je sada, niti je bio tolerisan sto od moderacije niti od diskutanata. jeste uvek bilo nekoliko likova koji su tu rsb pricu forsirali, ali ovo sad sto imamo je ceo neki kretenski pokret boraca za ugrozeno partizanstvo, koji se nekako prelio i na ovaj forum u ubio bilo kakvu diskusiju o nasoj kosarci, ne samo o derbijima.

 

a kuknjave o sudijama imamo i na nba topicima, gde necemo imati na ovim gde dobar deo forumasa gleda samo utakmice tima za koji navija. a ti prvi nisi imun na tu kuknjavu, koliko god voleo drugima da prebacujes.

 

Narativ je bio drugaciji, ali sutina je ista. Svakako nije bilo bolje tad na temama koje se ticu domace kosarke. A ako pod "kuknjavom o sudijama" podrazumevas analiziranje konkretnih odluka i sudijskog kriterijuma, onda nisam imun. I sudjenje je deo kosarke. Najlosiji, ali ipak deo kosarke. 

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam zašto je uloga Gudurića takva kakva je i ne znam da li je primerena ili ne. Nikada nećemo znati da li bi davao više da je igrao više minuta i drugačije stintove. Možda ga Radonjić drži na klupi zbog slabije odbrane, možda smatra da njegova svežina donosi boljitak u drugom poluvremenu.

 

 

moze biti da je to - smatra da gudura moze vise da pruzi u nastavku utakmice kada padaju gardovi na obe strane, odbrane postaju losije, a i njegova losija odbrana se manje primecuje. juce je doneo kvalitet za nas u 1 haoticnom momentu utakmice, kada ni mi ni oni nismo imali neku igru, kosevi se tesko davali i kada se trazio neki pojedinac koji moze da donese prevagu. mi smo imali takvog dzokera na kraju klupe i iskoriscen je. e sad, da je on pre tog 28. minuta igrao nekih 13 minuta, da li bi mi zbog toga imali vodjstvo umesto -10 pitanje je.

Edited by Nikodije
Link to comment

B92 pozurio da objavi tvit jednog od ovih vecitih tviter-sveznalica da smo kontaktirali Milutinova. Koliko god mi to izgledalo nerealno iz ove nase navijacke perspektive to bi bio odlican potez i za Milutinova i za nas. Radonjic voli old school centre pa bi Nikola kod nas imao i veliku minutazu i znacajno ucesce u igri, nakon ovog izleta u Olimpijakos koji ocigledno nije uspeo. On je tamo valjda imao negde oko 250.000, za nas bi to bila super cena za back up centra i skinulo bi nam jednu poziciju za dovodjenje stranca. Radonja vec ima solidan trenerski portfolio kad su centri u pitanju, tako da bi se moglo ocekivati da bi Milutinov lepo napredovao kod nas. Match made in heaven.

Link to comment

Da dovedemo i Teparu za backup pleja nece da se baci, voli Radonja challenge sa bekovima sa 0 clutch i 0 suta :fantom:

Šta Teparu...daj Markovića kad već krenulo ozbiljno.

Link to comment

Da dovedemo i Teparu za backup pleja nece da se baci, voli Radonja challenge sa bekovima sa 0 clutch i 0 suta :fantom:

 

Kakve veze ima Tepic s Milutinovim? Razumem pokusaje da se ispadne duhovit ali u svakom vicu treba makar malo rezona da ima. Ovo sto si ti napisao proizvodi isti efekat kao da si napisao ndcghsiocmcbeujcmdlio.

Edited by harper
Link to comment

B92 pozurio da objavi tvit jednog od ovih vecitih tviter-sveznalica da smo kontaktirali Milutinova. Koliko god mi to izgledalo nerealno iz ove nase navijacke perspektive to bi bio odlican potez i za Milutinova i za nas. Radonjic voli old school centre pa bi Nikola kod nas imao i veliku minutazu i znacajno ucesce u igri, nakon ovog izleta u Olimpijakos koji ocigledno nije uspeo. On je tamo valjda imao negde oko 250.000, za nas bi to bila super cena za back up centra i skinulo bi nam jednu poziciju za dovodjenje stranca. Radonja vec ima solidan trenerski portfolio kad su centri u pitanju, tako da bi se moglo ocekivati da bi Milutinov lepo napredovao kod nas. Match made in heaven.

A ko je prvi centar, Zirbes? On ostaje?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Koliko ja znam Cirbes sigurno ide. Harper je verovatno projektovao Stimaru za prvog centra  :s_d:

Edited by katamaran
Link to comment

A ko je prvi centar, Zirbes? On ostaje?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Maik gotovo sigurno ide, prica se da ga je Makabi kaparisao. U nekoj suludoj kombinaciji da ima istine u ovome sa Milutinovim uopste me ne bi zacudilo da i drugi centar bude neki domaci mediokritet a da se dovede neka opasna skocna zver na poziciji 4-5. Sledece godine Evroliga ce da bude jezivo jaka i uopste ne ocekujem slabiji tim od ovog koji imamo sada, tim pre sto ce sva svetla da budu na tom takmicenju pa ce mnogi second tier igraci koji ne budu nasli mesta u ovih desetak najjacih ekipa da nam se nude.

 

Mislim da je Petovic u pravu, kad bi Milutinov dosao kod nas verujem da bi odigrao sjajno. Po meni on ima veci upside od Cirbesa a Radonjic je za dve godine od Maika napravio centra za ugovor od sedam cifara.

 

http://www.ekspres.net/sport/kolumna-slavnic-molite-boga-vi-u-zvezdi-da-ova-vlada-sto-duze-vlada

 

   Zašto ova budala nikad ne propusti priliku da oćuti i da za trenutak zaboravimo o kakvoj je vrhunskoj budali reč? Mislim, postoji puno budala u ovoj nesretnoj zemlji, sam sam se sa gomilom njih sretao, ali ovo je jedinstven primerak. 

 

Najbolji komentar na ovu bljuvotinu je ispod teksta - trenutno nema komentara.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...