Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Da,da...jedino što je poslednji napad krenuo Jovara da rešava, ali je Vrabac to uspešno sprečio.Hvala mu još jednom.

 

Dolazimo i do sledeće rang liste zasluga za poslednji šut:

-Gudura 61,33%

-Vrabac 27,67%

-Jović 10,9%

-Moćni Ra 0,1%

:fantom:

 

ma ne, najzasluzniji je marinkovic koji ga je lose cuvao umesto da ga polomi. trebalo bi valjda da zna da su vece sanse da gudura masi bacanje nego tricu preko ruke  :fantom:

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobro harpere, poredjaj smajlije po redu zasluga, preskocio si out of the box  :lolol:

 

Pa dobro, Nikodiju sam pokusao brojkama da objasnim zasto to nije bio nikakav out of the box. Ponekad zaista mislim da ljudi ne gledaju utakmice, ne znam kako drugacije da objasnim neke stvari. Spisak utakmica na kojima je Guduric imao kljucnu ulogu u preokretu, stizanju rezultata ili prelamanju utakmica je impozantan. Bio bi impozantan i za skupo placenog stranca koji je doveden da lomi utakmice a kamoli za klinca kojem je ovo prva ozbiljna sezona u zivotu.

Link to comment

Da,da...jedino što je poslednji napad krenuo Jovara da rešava, ali je Vrabac to uspešno sprečio.

 

 

Sta je Jovic krenuo da resava? Vrabac mu je izbio loptu jos u prenosenju, otkud znas kako bi se akcija nastavila?

Link to comment

Pa dobro, Nikodiju sam pokusao brojkama da objasnim zasto to nije bio nikakav out of the box. Ponekad zaista mislim da ljudi ne gledaju utakmice, ne znam kako drugacije da objasnim neke stvari. Spisak utakmica na kojima je Guduric imao kljucnu ulogu u preokretu, stizanju rezultata ili prelamanju utakmica je impozantan. Bio bi impozantan i za skupo placenog stranca koji je doveden da lomi utakmice a kamoli za klinca kojem je ovo prva ozbiljna sezona u zivotu.

 

out of the box nije to sto je guduric resavao, vec trenutak kada ga je uveo (29. minut), to je krajnje neobicno i netipicno za njega, a ni drugi treneri to ne rade - obicno igraca ili razigras na vreme i vidis kako je raspolozen, ili ga ostavis na klupi do kraja ako na njega ne racunas.

 

postavlja se pitanje zasto ga nije ranije uveo, al glupo je da mi o tome naglabamo, mozda je radonja bas imao viziju ovakvog nekog raspleta u kojem svez mudoviti igrac uzima loptu i resava, sto da ne :)

Edited by Nikodije
Link to comment

Sta je Jovic krenuo da resava? Vrabac mu je izbio loptu jos u prenosenju, otkud znas kako bi se akcija nastavila?

 

aj kako bi se nastavila po tebi?

Link to comment

Navodno je Guduric bio bolestan, zato nije ni igrao do 28. minuta. Raou se svasta moze zameriti, ali igrace kulira samo ako bas ne veruje u njih ili su vec prezaljeni.

Link to comment

Navodno je Guduric bio bolestan, zato nije ni igrao do 28. minuta. Raou se svasta moze zameriti, ali igrace kulira samo ako bas ne veruje u njih ili su vec prezaljeni.

 

a u 28. minutu je ozdravio?

Link to comment

out of the box nije to sto je guduric resavao, vec trenutak kada ga je uveo (29. minut), to je krajnje neobicno i netipicno za njega, a ni drugi treneri to ne rade - obicno igraca ili razigras na vreme i vidis kako je raspolozen, ili ga ostavis na klupi do kraja ako na njega ne racunas

 

Nije. Protiv Reala je imao minute skoro u isto vreme, protiv Himkija je imao dva kraca stinta od kojih je jedan bio isto na samom kraju. Guduric je bio bolestan do skoro, napisao sam to vec a i da nisam to svi znaju, ali nema se sta drugo prigovoriti Radonjicu pa hajde onda da se bavimo Guduricevom minutazom.

 

aj kako bi se nastavila po tebi?

 

Bojim se da, za razliku od tebe, nemam moc predvidjanja. Kod Jovica i treba da bude lopta u poslednjem napadu, decko je prvi plej ekipe. Da li bi pokusao pik sa Cirbesom, prodor ili isao na urucenje Guduricu ili Mileru, nemam pojma. Pretpostavljam da ni on sam u tom trenutku jos nije bio doneo odluku. 11 sekundi je u pitanju, bez tajm auta.

Link to comment

uostalom, i nakon vrapcevog izbijanja lopte do kraja je ostalo 6 sekundi, dakle sasvim dovoljno da se vratimo zamisljenoj™ akciji, tj. da jovara uzme i isiluje nesto.

Link to comment

Bojim se da, za razliku od tebe, nemam moc predvidjanja. Kod Jovica i treba da bude lopta u poslednjem napadu, decko je prvi plej ekipe. Da li bi pokusao pik sa Cirbesom, prodor ili isao na urucenje Guduricu ili Mileru, nemam pojma. Pretpostavljam da ni on sam u tom trenutku jos nije bio doneo odluku. 11 sekundi je u pitanju, bez tajm auta.

 

Radinjić je na kzš posle meča rekao da bila odluka da Gudurić uzme šut. Kako bi se akcija odigrala nemam pojma. Da je Jović trebao da završava napad, on ne bi izveo loptu iz auta, već neko drugi bi je dao njemu.

 

Link to comment

Radinjić je na kzš posle meča rekao da bila odluka da Gudurić uzme šut. Kako bi se akcija odigrala nemam pojma. Da je Jović trebao da završava napad, on ne bi izveo loptu iz auta, već neko drugi bi je dao njemu.

Verovatno ne tako sto usporava dribling na 6 sekundi do kraja kad prelazi pola umesto da dode igracu na koga ide zadnji sut odmah desno od njega.

Link to comment

Verovatno ne tako sto usporava dribling na 6 sekundi do kraja kad prelazi pola umesto da dode igracu na koga ide zadnji sut odmah desno od njega.

To je onda do Jovića. Da li je trebao Gudurić da dođe po uručenje ili da dobije pas ne znam, ali verujem Radonjiću da je trebao Gudurić šutira. To je pozala i realizacija napada nakon auta.

 

Vidi, mene ako pitaš, Miller ili Gudurić trebaju da rešavaju. Mora da rešava igrač koji ima sposobnost kreacije u izolaciji, pre svega u šutu, ali i u prodoru.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...