Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Kakav luk jbt je imala ta lopta... Kakav kralj.

 

Ako ga Djordjevic nije uvrstio u spisak za kvalifikacije za OI, pod hitno to da uradi, decko je nas Majk Dzordan!

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

28 minuta ga je držao na klupi.

 

junak pobede je uz guduru i lazic. kad on uđe, vilson prestane da postoji.

+1

 

Ima negde +\- statistika? Luka je imao bar -20

Link to comment

Kakav luk jbt je imala ta lopta... Kakav kralj.

 

Ako ga Djordjevic nije uvrstio u spisak za kvalifikacije za OI, pod hitno to da uradi, decko je nas Majk Dzordan!

idi ubij se.

Link to comment

e jebiga, crko mi net na 11 razlike, propustio sam preokret.

 

radonja govna da jede za tretman gudurica, deset puta mu je spasio dupe svojerucno ove sezone, ali nekako nije dovoljno dobar da igra sve dok drugi ne ukanale i opet treba da se spasava dupe. decko ga napravio na trenera.

Link to comment

Marko The Dagger Guduric.

 

Tesko je razumeti pljuvanje Radonjica zbog Gudurine minutaze a ignorisati to kome je trazio da ide lopta iz auta za poslednji sut. Neki ljudi su jednostavno dosadni u insistiranju na pogresnom misljenju koje su nekada davno ispucali pa sad panicno traze bilo sta da bi ga opravdali. Tipicno PPP sranje.

Link to comment

e jebiga, crko mi net na 11 razlike, propustio sam preokret.

 

radonja govna da jede za tretman gudurica, deset puta mu je spasio dupe svojerucno ove sezone, ali nekako nije dovoljno dobar da igra sve dok drugi ne ukanale i opet treba da se spasava dupe. decko ga napravio na trenera.

 

ja sve vreme pricam da ne mozes rotirati 3 igraca na beku, nije ovo nba2k. pa i tamo je to nevidjena glupost. 

Link to comment

Ne zaboravimo da je Gudron dosao u poziciju da klacuje tako sto je Adin Sperou izbio loptu starom finiseru Jovari pri prvom pokusaju akcije. Celavi Ceh je valjda gledao -_-

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...