Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja mislim da Jović neće biti u 12 (ako ne bude povreda). To je naravno šteta, jer je fantastično napredovao ove sezone i skroz je zaslužio da igra za repku. Sale će dati prednost Markoviću i Jović mu neće biti neophodan, tj. bitnije će mu biti da vodi Nedovića, jer mu ovaj donosi nešto što niko drugi u repki ne može.

Link to comment

Pa evo ti - Teodosić, Marković, Jović, Nedović, Bogdan, Kalinić, Bjelica, Mačvan, tri centra - to je 11, ima mesta za još jednu dvojku ili trojku.

Link to comment

Pa evo ti - Teodosić, Marković, Jović, Nedović, Bogdan, Kalinić, Bjelica, Mačvan, tri centra - to je 11, ima mesta za još jednu dvojku ili trojku.

najpre sam mislio da se zajebavas

 

uopste cela ova rasprava o jovicu mi malo cudna

on je bio itekako bitan deo reprezentacije i na sp, do tad pa skoro bez minuta ozbiljne kosarke. posto se mutin radnicki tesko moze nazvati ozbiljnom ekipom. preterujem, ali svakako sa daleko manje iskustva nego, pa i kvaliteta nego danas.

zaista ne znam kako je on to danas upitan. odlicna je kombinacija uz teodosica

 

nema (bar ne direktne) veze sa jovicem, ali ja sam prilicno siguran da macvan nece ici. naravno, pod pretpostavkom da nam povrede i(li) otkazi ne uticu na sastavljanje ekipe

djordjevic je cesto igrao sa dva pleja i bogdanom u petorci, sumnjam da ce sad nesto menjati

odnosno, teo + jovic, stefan + nedara, pretpostavljam su bekovski parovi, bogdan na tri. menja ga verovatno danguba

pod kosem jokic, marjanovic i raduljica. bjelica na 4, menja ga kalina (koji ce verovatno i vise vremena igrati na 4 nego 3), mozda u nekim kombinacijama spusti i jokica

12 igrac verovatno zagorac, ispred gudure i simonovica

 

djordjevic je pozvao igrace kao da je mene pitao. cudi me jedino malo sto nema mitrovica. jeste propustio veci deo sezone, ali bio je tu proteklih godina, plus ima sasvim dovoljno vremena da se vrati u potpunosti.

Link to comment

koji freudian slip, postovati ovo ovde... :naughty:

 

Zasto? Sta sad, treba da se pravimo blesavi da FMP nije samo Zvezdina narukvica koju vukljamo da bismo Covicu ugodili?

Link to comment

jovic je najbolji ex ju igrac u aba ligi i posle milera najbolji u zvezdi. ove sezone je trebao da bude bek ap prvo mekelu pa onda vilijamsu.i pored toga je prihvatio svoju ulogu i posle se nametnuo kao prvi plej.puno je napredovao ove sezone a cini mi se da moze jos.

a ako onaj cupavi brazilac ili matori gaucos mogu u nba,moze i jovic + sto je sjajan u odbrani.jos kad ga spreme u nba..

ako ne ode u nba moze u bilo koji evroligaski tim.

da li ce igrati u reprezentaciji?

o boze

Link to comment

najpre sam mislio da se zajebavas

 

uopste cela ova rasprava o jovicu mi malo cudna

on je bio itekako bitan deo reprezentacije i na sp, do tad pa skoro bez minuta ozbiljne kosarke. posto se mutin radnicki tesko moze nazvati ozbiljnom ekipom. preterujem, ali svakako sa daleko manje iskustva nego, pa i kvaliteta nego danas.

zaista ne znam kako je on to danas upitan. odlicna je kombinacija uz teodosica

 

nema (bar ne direktne) veze sa jovicem, ali ja sam prilicno siguran da macvan nece ici. naravno, pod pretpostavkom da nam povrede i(li) otkazi ne uticu na sastavljanje ekipe

djordjevic je cesto igrao sa dva pleja i bogdanom u petorci, sumnjam da ce sad nesto menjati

odnosno, teo + jovic, stefan + nedara, pretpostavljam su bekovski parovi, bogdan na tri. menja ga verovatno danguba

pod kosem jokic, marjanovic i raduljica. bjelica na 4, menja ga kalina (koji ce verovatno i vise vremena igrati na 4 nego 3), mozda u nekim kombinacijama spusti i jokica

12 igrac verovatno zagorac, ispred gudure i simonovica

 

djordjevic je pozvao igrace kao da je mene pitao. cudi me jedino malo sto nema mitrovica. jeste propustio veci deo sezone, ali bio je tu proteklih godina, plus ima sasvim dovoljno vremena da se vrati u potpunosti.

 

Pa ako ćemo da gledamo kako je Đorđević do sada igrao onda je jasno da je imao uvek dve prave četvorke u timu, pa je zbog toga vodio čak i 1 Birčevića. Zamisli samo da se Bjelica povredi u toku takmičenja pa da nemamo ni jednu četvorku u timu. Tako da Mačvan ide sigurno, jer treću četvorku nemamo.

Tim može da se poslaže na razne načine, ali nije baš racionalno da imaš 4 plejmejkera i 1 četvorku, ako ne moraš.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...