Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

npr o sudijama ,odvratnim igracima,upravi..

prisetimo se,nije davno bilo.a i sad je slicno..

inace, cestitke na pobedi

Edited by bradilko
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

npr o sudijama ,odvratnim igracima,upravi..

prisetimo se,nije davno bilo.a i sad je slicno..

inace, cestitke na pobedi

 

Slab  flemić jbg, niko se ne pali. ajde dvojka za trud

Link to comment

dobra vest je da je savanovic otisao u sassari tako da ga necemo gledati u zvezdinom dresu iduce sezone, kako se pisalo

kakav bre Savan,dal je realno da se neko pecao na tu priču!?

Link to comment

Ne bi me zacudilo da bude ozbiljan X faktor reprezentacije na ovom kvalifikacionom turniru, strasno je napredovao bukvalno u svemu..

decko je apsolutno nas najvazniji igrac, kao sto neki (khm, khm) pisu vec mesecima. ti si to, vidim, najzad shvatio. jos samo petovicu da dodje iz dupeta u glavu :D

 

nadam se da djordjevic ima dovoljno soli u glavi i da cemo pefija prevashodno gledati kao zrelo prisustvo na klupi koje igra minimalne minute.

Link to comment

decko je apsolutno nas najvazniji igrac, kao sto neki (khm, khm) pisu vec mesecima. ti si to, vidim, najzad shvatio. jos samo petovicu da dodje iz dupeta u glavu :D

 

nadam se da djordjevic ima dovoljno soli u glavi i da cemo pefija prevashodno gledati kao zrelo prisustvo na klupi koje igra minimalne minute.

 

Ja nikad nisam sporio njegove kvalitete, samo mi ide na kurac to sto bira utakmice i ima problematican karakter zbog kojeg ponekad ostavi ekipu na cedilu iz najbizarnijih mogucih razloga. Takve igrace nikad nisam voleo koliko god da su dobri igraci i necu ih voleti nikad. S druge strane, u reprezentaciji ima onoliko mega-igraca pre njega tako da Saletov tim nikad nece doci u poziciju da zavisi od toga na koju je nogu Jovke ustao tog jutra, sto verovatno znaci da cemo ga u reprezentaciji konstantno gledati u full modu. Zamisljam neku kombinaciju spolja sa njim, Teom i Bogdanom i nije mi dobro. :lolol:

Link to comment

jovic ce biti neki osmi igrac reprezentacije i morace i da hendluje redukciju uloge. nesto sto kalinic nije uspeo prosle godine i dobar deo ove sezone u klubu. 

Link to comment

jovic ce biti neki osmi igrac reprezentacije i morace i da hendluje redukciju uloge. nesto sto kalinic nije uspeo prosle godine i dobar deo ove sezone u klubu. 

 

Jovic, naravno, nece biti osmi igrac u rotaciji, igrace on dosta i imace mnogo vremena loptu u rukama. Djordjevic je tvrdoglav ali nije glup. Ocekujem i dosta minuta sa dva pleja, ono sto Teo igra sa De Koloom i Dzeksonom u CSKA. Jovic je kljucni igrac tima koji je igrao cetvrtfinale Evrolige, osim Tea mi nemamo boljeg pleja od njega.

Link to comment

Imaće Jović sasvim dovoljno minuta a posebno prostora kada protivnici fokusiraju odbranu na Teodosića udvajanjem...

jer će naivno pomisliti da je to rešenje problema našeg napada.

Tada se Joviću i Bogdanu otvaraju opcije...otvorenog šuta ili povratne za Bjelicu-Kalinu...votever.

Link to comment

Jovic, naravno, nece biti osmi igrac u rotaciji, igrace on dosta i imace mnogo vremena loptu u rukama. Djordjevic je tvrdoglav ali nije glup. Ocekujem i dosta minuta sa dva pleja, ono sto Teo igra sa De Koloom i Dzeksonom u CSKA. Jovic je kljucni igrac tima koji je igrao cetvrtfinale Evrolige, osim Tea mi nemamo boljeg pleja od njega.

Poenta i jeste da on mora za igru reprezentacije da igra manje sa loptom u rukama, a vise da poradi na aktivnosti bez lopte da bi se uklopio sa talentom koji imamo. U ekipi koja ima igrace kreativi kapacitet kakvu mi imamo sa Teodosicem, Bogdanovicem, Jokicem, Bjelicom, uvaljivanje Jovicu kljuceva napada na nacin na koji o Radonjic radi u zvezdi bi bilo promasaj, osim u kracim stintovima kad je cela druga postava na terenu. Svaka njemu cast na sezoni u Zvezdi, ali reprezentacija je mnogo visi nivo, on ce tu da bude radnik, a ne nosilac, kako god okrenes.

Link to comment

Poenta i jeste da on mora za igru reprezentacije da igra manje sa loptom u rukama, a vise da poradi na aktivnosti bez lopte da bi se uklopio sa talentom koji imamo. U ekipi koja ima igrace kreativi kapacitet kakvu mi imamo sa Teodosicem, Bogdanovicem, Jokicem, Bjelicom, uvaljivanje Jovicu kljuceva napada na nacin na koji o Radonjic radi u zvezdi bi bilo promasaj, osim u kracim stintovima kad je cela druga postava na terenu. Svaka njemu cast na sezoni u Zvezdi, ali reprezentacija je mnogo visi nivo, on ce tu da bude radnik, a ne nosilac, kako god okrenes.

 

Verujem da ce u kombinaciji sa dva pleja Jovic biti taj koji ce da poziva akcije i prenosi loptu a odatle kako se Teo otvori i da li se uopste zove akcija za njega. NIje Jovic uopste vise taj tip koji ce da pegla odbranu a da u napadu ne vidi loptu, itekako je on u stanju da iskreira i za druge. Mislim da ce mu cak i prijati manje odgovornosti i minuta. Uostalom, nisam napisao da ce biti glavni igrac vec da se lako moze desiti da bude X faktor na nekim utakmicama.

 

A to da ce na kvalifikacionom turniru za OI biti visi nivo u odnosu na Evroligu, u to sumnjam, bar kad su direktni protivnici u pitanju. Podugacak je spisak fantasticnih bekova protiv kojih je Jovic odlicno igrao u Evroligi.

Link to comment

A ja sve vreme pricam samo da treba da prilagodi igru jer ce mu uloga u reprezentaciji biti prilicno drugacija, i da to moze da predstavlja problem za njega. Mada ne mora. Da li on moze da se vrati na mindset da opegla svaku odbranu, a u napadu trazi ucinak pre svega iz drugog plana? verovatno, ali u ovom trenutku, posle sezone kakvu je imao, lako moze i da ne bude zadovoljan takvim mestom u ekipi.

 

Govorim o nivou reprezentacije u odnosu na zvezdu, na stranu sto olimpijki turnir nije merilo, jer je ovde medalja legitiman cilj. ima pet igraca u ekipi ciji je kvalitet prilicno iznad jovicevevog(i verovatno bilo koga u zvezdi), i jos nekoliko koji su bar u slicnom nivou. Igra koju ce reprezentacija igrati (i vec je igrala prethodnih godina)je ocigledno svemirski brod u odnosu na zvezdinu igru. Koliko god plasman u osam bio istorijski uspeh.

Link to comment

A ja sve vreme pricam samo da treba da prilagodi igru jer ce mu uloga u reprezentaciji biti prilicno drugacija, i da to moze da predstavlja problem za njega. Mada ne mora. Da li on moze da se vrati na mindset da opegla svaku odbranu, a u napadu trazi ucinak pre svega iz drugog plana? verovatno, ali u ovom trenutku, posle sezone kakvu je imao, lako moze i da ne bude zadovoljan takvim mestom u ekipi.

 

Govorim o nivou reprezentacije u odnosu na zvezdu, na stranu sto olimpijki turnir nije merilo, jer je ovde medalja legitiman cilj. ima pet igraca u ekipi ciji je kvalitet prilicno iznad jovicevevog(i verovatno bilo koga u zvezdi), i jos nekoliko koji su bar u slicnom nivou. Igra koju ce reprezentacija igrati (i vec je igrala prethodnih godina)je ocigledno svemirski brod u odnosu na zvezdinu igru. Koliko god plasman u osam bio istorijski uspeh.

 

Ma, zna on odlicno ko je u reprezentaciji ispred njega i ne verujem da ce biti nezadovoljan ulogom druge violine. Mislim, igrao je i s njim i protiv njega.

Link to comment

Jeste sad ce Jovic da se nadrka sto Teo igra ispred njega. Opet ponavljam pravite od decka bolida.

Edited by Moća
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...