Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Cestitke za sinoc. Ocekivao sam dosta drugaciji pristup igraca Zvezde. Uspeo Radonja da ih maksimalno motivise.. Miler je zverina.

 

slabo ti gledas zvezdu, za radonjina vakta nikada nismo izgubili zbog loseg pristupa, posebno ne neku bitnu utakmicu. mozda je u nisu bio los pristup, al ajde da kazemo da je to bilo manje bitno.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa nije niko do sada gledao Zvezdu u finalu domace lige posle sezone gde su igrali 1/4 finale EL. Tako da je moglo svasta da se ocekuje. A kvalitet nije sporan naravno

Link to comment

Pa nije niko do sada gledao Zvezdu u finalu domace lige posle sezone gde su igrali 1/4 finale EL. Tako da je moglo svasta da se ocekuje. A kvalitet nije sporan naravno

 

Zvezda ako nije maksimalno motivisana ima problem. Daleko od toga da nema kvaliteta, ali kada ne grizu sto posto, onda može da ih dobije i Partizan. Zvezda živi od ukradenih lopti, laganih poena iz odbrane i protiv slabijih protivnika kakav smo mi to je ball game. Kada uz to proradi Miler i počnu da ubacuju i oni koji inače ne ubacuju dobiješ 30 razlike. Mi smo čak prilično dobro igrali odbranu do skoro kraja druge četvrtine, onda smo iz lošeg napada počeli da se gubimo i pokupili su par ofanzivnih skokova i to je bilo to.

Edited by theanswer
Link to comment

 

 

Bice Partizanu zajebano u nedelju ako Cvele ne bude mogao da igra. Morace vecu minutazu da potegne Vilson a od njega me ne bi zacudilo da pobegne iz hale kad vidi Lazica na drugoj strani. Koliko je Lebranko zajeban za ove skracene plejeve sa upitnom kontrolom driblinga, bukvalno su non-stop na ivici izgubljene lopte. Jos su mucenog Finca Belosevic i drugari castili sa jedno par faulova da ne pobeli totalno.

Sinoć sam čuo posle utakmice da je Murić nekom tipu rekao da je Cvetkoviću pukla loža, ili tako nesto...ne verujem da ce on igrati ostatak serije.

Link to comment

Zvezda ako nije maksimalno motivisana ima problem. Daleko od toga da nema kvaliteta, ali kada ne grizu sto posto, onda može da ih dobije i Partizan. Zvezda živi od ukradenih lopti, laganih poena iz odbrane i protiv slabijih protivnika kakav smo mi to je ball game. Kada uz to proradi Miler i počnu da ubacuju i oni koji inače ne ubacuju dobiješ 30 razlike. Mi smo čak prilično dobro igrali odbranu do skoro kraja druge četvrtine, onda smo iz lošeg napada počeli da se gubimo i pokupili su par ofanzivnih skokova i to je bilo to.

 

+1

 

Zvezda je doktor Dzekil i Mister Hajd ekipa. Kad smo na maksimumu koncentracije mozemo skoro svakog da dobijemo, kad pustimo mozak na ispasu imamo velikih problema i sa dosta slabijim ekipama. Po mom misljenju tom dinamikom diriguje Jovic, kad on igra skoncentrisano, odgovorno i motivisano Zvezda se pretvara u zver od ekipe. Covek sve radi na parketu. Ne bi me zacudilo da bude ozbiljan X faktor reprezentacije na ovom kvalifikacionom turniru, strasno je napredovao bukvalno u svemu..

Link to comment

slabo ti gledas zvezdu, za radonjina vakta nikada nismo izgubili zbog loseg pristupa, posebno ne neku bitnu utakmicu. mozda je u nisu bio los pristup, al ajde da kazemo da je to bilo manje bitno.

jel djenka onaj sto je pevao vrati konju glavu pored prepodobnog radonje,tim menadjera srbije nebojse ilica,divnog decaka mitrovica,pregrst reprezentativaca i uprave uglednog kluba na celu sa legendom iz zeleznika?

molim vas nastavite..

 

pogresan kvot.

za @ harpera

Edited by bradilko
Link to comment

ne znam sta si video u ovom mom postu kao slagvort za patkometriju

pogresan kvot.ali kad si vec ovde otkad ti smeta dim?mozda su mogli neki da ponesu kese sa mokracom ili svinjske nogice?to je bilo smesno
Link to comment

O čemu da piše posle onog sinoć? O temi?

 

Ustao čovek malopre, pustite ga da se izduva uz kaficu i malo merenja patke.

Edited by ljakse
Link to comment

pogresan kvot.ali kad si vec ovde otkad ti smeta dim?mozda su mogli neki da ponesu kese sa mokracom ili svinjske nogice?to je bilo smesno

 

oduvek mi smeta dim u hali, da si nekad bio na nekoj sportskoj priredbi koja se odrzava u zadimljenoj hali i tebi bi smetao.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...