Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

ladno je gudura zalepio murica    :s_w:

 

video sam banancinu, al nisam registrovao ko je glavni vinovnik™

 

a i po nosu ga je gadno zveknuo pride, dvostruka bol

Edited by Nikodije
Link to comment

ladno je gudura zalepio murica    :s_w:

 

video sam banancinu, al nisam registrovao ko je glavni vinovnik™

 

a i po nosu ga je gadno zveknuo pride, dvostruka bol

 

Pa, kako nisi cuo, Edin se zamalo nije prevrnuo sa stolice od soka. Ko bi rekao da Baba™ ume ovoliko da skoci.

 

Posebno mi je drago sto je ovako ponistio Murica. Lik mi je potpuno odbojan kao igrac, kavgadzija, fiolirant, sklon incidentima, a kad je gusto igracki sakrije se u misju rupu i nestane s terena.

Link to comment

Pa, kako nisi cuo, Edin se zamalo nije prevrnuo sa stolice od soka. Ko bi rekao da Baba™ ume ovoliko da skoci.

 

Posebno mi je drago sto je ovako ponistio Murica. Lik mi je potpuno odbojan kao igrac, kavgadzija, fiolirant, sklon incidentima, a kad je gusto igracki sakrije se u misju rupu i nestane s terena.

 

pa bio sam u hali, zato nisam cuo edina.

 

uzgred, poserem se na grobare, te velike kosarkaske fanove i sjajne navijace koji su konstantnim paljenjem baklji otezavali i igranje utakmice, a i njeno pracenje. valjda kad si slabiji otezaj uslove, pa u svinjcu trazi neku svoju sansu, sta li. grozota

Link to comment

pa bio sam u hali, zato nisam cuo edina.

 

uzgred, poserem se na grobare, te velike kosarkaske fanove i sjajne navijace koji su konstantnim paljenjem baklji otezavali i igranje utakmice, a i njeno pracenje. valjda kad si slabiji otezaj uslove, pa u svinjcu trazi neku svoju sansu, sta li. grozota

 

Vidi ga ovaj, ide na utakmice. Napusti ovaj cestiti forum tople foteljaske brace. :fantom:

 

Bice Partizanu zajebano u nedelju ako Cvele ne bude mogao da igra. Morace vecu minutazu da potegne Vilson a od njega me ne bi zacudilo da pobegne iz hale kad vidi Lazica na drugoj strani. Koliko je Lebranko zajeban za ove skracene plejeve sa upitnom kontrolom driblinga, bukvalno su non-stop na ivici izgubljene lopte. Jos su mucenog Finca Belosevic i drugari castili sa jedno par faulova da ne pobeli totalno.

Link to comment

vilson je smesan, onaj vilijams nista manje. gori crnci nisu igrali u partizanu/zvezdi jos od sevalije koton/demijan fisbek sezone, mislim 2000/01.

Edited by Nikodije
Link to comment

Pa, kako nisi cuo, Edin se zamalo nije prevrnuo sa stolice od soka. Ko bi rekao da Baba™ ume ovoliko da skoci.

 

Posebno mi je drago sto je ovako ponistio Murica. Lik mi je potpuno odbojan kao igrac, kavgadzija, fiolirant, sklon incidentima, a kad je gusto igracki sakrije se u misju rupu i nestane s terena.

 

bio je faul :fantom:

Link to comment

bio je faul :fantom:

 

Jos bolje. Em je popio dandaru, em je popio po picki. Ne mogu da smislim Murica posle onog incidenta sa Djenkom prosle godine koji je Djenka iskulirao. Mislim, koliki ljigavac moras da budes da bi napravio onako nesto.

Link to comment

Cestitke za sinoc. Ocekivao sam dosta drugaciji pristup igraca Zvezde. Uspeo Radonja da ih maksimalno motivise.. Miler je zverina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...