Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma coach Ra bi i od Kuzmare napravio makar najboljeg backup centra Evrope, treba mu veci izazov, neki balvan koji do23god nije video loptu

Mislim da je igrač koji ne ume da uhvati i položi loptu sasvim dovoljan izazov, ako mu to treba.

Link to comment

Ma, nije bitno sta bi Radonjic mogao da napravi od Kuzmica nego mi je smesna prica da 1 Nenad Krstic nije materijal za prvog centra Zvezde ali zato izvesni Kuzmic jeste. Verujem da je prosle godine i u Baskoniji bilo likova koji su se pitali sta ce im koji kurac Janis Burusis, matora ispusena lula.

 

 a sto je kuzmic izvesni™? u pitanju je reprezentativac, igrac solidnog pedigrea i cv-a. dobar odbrambeni igrac, skakac... bangav u napadu, ali nije to nepopravljivo. dosta toga bi nam zatvorio, ne bih ga ja potcenjivao iz pozicije nasih mogucnosti koje nisu u rangu darusafake.

Link to comment

Krle bivsi igrac koji ne moze da bude prvi centar a nadas se da se pregovara s Kuzmicem. :lolol:

 

Sta ti je navijac Zvezde u kosarci.

 

Možda sam bio nejasan. Kuzmić kao drugi centar, a prvi neko ko može adekvatno da zameni Žilberta.

 

Krstić jednostavno ne može da igra prvog centra, fizički to nije u stanju. Takođe, mislim da Radonjić preferira "tvrđe" igrače na toj poziciji.

Link to comment

 a sto je kuzmic izvesni™? u pitanju je reprezentativac, igrac solidnog pedigrea i cv-a. dobar odbrambeni igrac, skakac... bangav u napadu, ali nije to nepopravljivo. dosta toga bi nam zatvorio, ne bih ga ja potcenjivao iz pozicije nasih mogucnosti koje nisu u rangu darusafake.

 

Solidan je Kuzma centar ali mi pricamo o Nenadu Krsticu, aman. U kojem univerzumu je Nenad Krstic previse slab igrac da bi igrao prvog centra u KK Crvena Zvezda?

Link to comment

Solidan je Kuzma centar ali mi pricamo o Nenadu Krsticu, aman. U kojem univerzumu je Nenad Krstic previse slab igrac da bi igrao prvog centra u KK Crvena Zvezda?

 

nema potrebe pricati o krsticevim kvalitetima, samo ne znam odakle ta prica da mi uopste mozemo njega da dovedemo. kuzmic i milutinov vec deluju realnije, ali ako stvarno postoji ta mogucnost sa krsticem - ja sam za, pa makar to nosilo i neke rizike s obzirom na povredu i pauzu

Edited by Nikodije
Link to comment

ko mu je bio agent, a ko mu je sad?

 

ra tokom finala plej ofa prestize zeravicu po broju pobeda na klupi zvezde, i postaje trener sa najvise pobeda   :Hail:

Link to comment

Solidan je Kuzma centar ali mi pricamo o Nenadu Krsticu, aman. U kojem univerzumu je Nenad Krstic previse slab igrac da bi igrao prvog centra u KK Crvena Zvezda?

 

Nekadašnji Nenad Krstić. Ogromno je pitanje na šta sada liči i kolike napore može da podnese.

Link to comment

Meni to sa Krsticem deluje poprilicno nerealno, prvo sto je igrao u Partizanu i sumnjam da bi zavrsio karijeru u Zvezdi, drugo moze i dalje da uzme dobru lovu koju mu mi ne mozemo dati u nekom od turskih klubova recimo.

Link to comment

 

ra tokom finala plej ofa prestize zeravicu po broju pobeda na klupi zvezde, i postaje trener sa najvise pobeda   :Hail:

 

Ni blizu. Nije ni do 50 dobacio  :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...