Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

meni je i apic ok, old skul tip centra, mozda malo spor i nizak za vece domete, i verovatno nije za zvezdu, al mislim da zna i ima talenta.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko sam ja gledao fmp ove sezone (a to je bar jedno 15 najjačih utakmica), Dobrić je bio daleko najbolji igrač ekipe. On u principu ima dosta toga - šut, atletiku, dobar je odbrani, lemi banane, levak je. Iskreno ne vidim kako je to Lazić bolji od njega, možda bolje pegla odbranu, ali ne toliko da bi nadoknadio druge nedostatke. A i mislim da bi bilo dobro za čitav sistem kad bi Dobrić, posle četiri godine u fmp-u sad postao igrač Zvezde.

Link to comment

Sad kad FMP izbaci Partizan pa dobije i nas u finalu. Tacno mi ne bi bilo zao.

najmanje tri godine nisam odgledao smešnije drugo poluvreme jedne utakmice... :isuse:

 

 

 

...u svim timskim sportovima sa loptom...(indoor&outdoor - obaška).

Edited by Musky
Link to comment

Nenad Krstic dao intervju. Ukratko, spreman za nove izazove, ne bi bas da putuje svuda zbog dece, rado bi u neki klub gde je fina porodicna atmosfera, igra mu se Evroliga, za sada nema ponude,...

 

Jos samo cekamo Covic dr Nebojsu da se zaleti s nekom nepristojnom ponudom, Krle bi nam po nekoliko osnova legao kao kec na deset.

Link to comment

Kada smo već kod potencijalnih meta. Milutonov nije u planu Olympiakosa za narednu sezonu.

 

Krstic + Milutinov. To bi bas bilo nepristojno. :s_a:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...