Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Katastrofa od utakmice ko i nasa juce. A gledao sam samo ovih zadnjih par min. Jedini kos padne tako sto mega skupi sa lazica na prvom pasu od stimca

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Miler u top10 poteza sezone :)

 

Milera su ovi sto rade te izbore obozavali, ne znam da li je jedno kolo proslo da on nije bio na listi Top 10. Doduse, obicno bi i zasluzivao da se tamo nadje. Imao je on i bolje poteze od ovog kucanja (sabijanje Hajnsa u parket, banana na Tajusu negde oko vrha table) ali se ono naslo na listi pretpostavljam zbog kasne faze utakmice. Dangubin put-back protiv CSKA je bio atraktivniji od ovoga, zamalo je glavom overio obruc kad je ukucao.

Link to comment

ja mislim da su izabrali random poteze da popune za ovih nekoliko buzzer beatera.

 

i nema osnova da bilo sta osim hrijapinog kosa bude potez sezone, kos koji je resio prvaka.

Edited by Joe D
Link to comment

Jel ima nekog igraca FMP koji bi mogao na klupu Zvezde naredne sezone ili da je makar blizu tome? Bez "saljivih" odgovora sa Covicem.

Link to comment

Davidovac i Dobrić, možda Lazarević.

Mislim, verovatno će proći pripreme, nemam pojma dal mogu u tim, to vise zavisi kako ćemo isti sklepati na leto.

Link to comment

Lazarevic je veliki car, voleo bih da uspe da dodje do tima nekako. 

 

Dobric i Davidovac su dobri igraci, ali ne bas dovoljno dobri za evroligasku ekipu, i da se nadju u timu nece da se naigraju. Lazarevicev motor moze da upotrebi bilo koja ekipa, sve i da ne moze da pogodi obruc sa trojke.

Edited by Joe D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...