Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

mozda hoce da pohvali sudiju za dobru odluku

 

ne brate, bio je klasični faul odbrane, znači klasični iz knjige

 

zato sam i pitao ko je svirao jer iz one kamere iza koša iz perspektive sudije se jasno videlo pa reko jel to naš najbolji sudija

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakvi smo bili?

 

korektni. al ono sto raduje, mozda i vise od same igre, je odnos koji ovi momci imaju prema dresu, i prema poslu kojim se bave. iako je za veliku vecinu navijaca sezona zavrsena utakmicom protiv cska u areni, nije i za ove momke. ja sam ih poslednji put gledao u finalu aba, nisam gledao ni statistiku iz kls lige, kamoli neku od tih utakmica, ali evo sada kada sam se ukljucio, oni su i dalje tamo gde su bili kada sam ih ostavio™ pre mesec dana. ovo im je neka milionita utakmica ove sezone otprilike, gledalaca ni 1000 ali njima kao da je prva i kao da je hala puna. svaka im cast na profesionalizmu. mada je to verovatno i vise od pukog profesionalizma.

Edited by Nikodije
Link to comment

korektni. al ono sto raduje, mozda i vise od same igre, je odnos koji ovi momci imaju prema dresu, i prema poslu kojim se bave. iako je za veliku vecinu navijaca sezona zavrsena utakmicom protiv cska u areni, nije i za ove momke. ja sam ih poslednji put gledao u finalu aba, nisam gledao ni statistiku iz kls lige, kamoli neku od tih utakmica, ali evo sada kada sam se ukljucio, oni su i dalje tamo gde su bili kada sam ih ostavio™ pre mesec dana. ovo im je neka milionita utakmica ove sezone otprilike, gledalaca ni 1000 ali njima kao da je prva i kao da je hala puna. svaka im cast na profesionalizmu. mada je to verovatno i vise od pukog profesionalizma.

+1

 

God speed momci... :0.6:

Link to comment

Ali niko da prokomentarise fade away sut Stimca iz kornera koji je usao bez koske. :lolol:

potez meca.

 

uzasno je obesmisljena ova nasa liga. bas mi bilo zao momaka sinoc.

Link to comment

potez meca.

 

uzasno je obesmisljena ova nasa liga. bas mi bilo zao momaka sinoc.

 

Da, cela atmosfera je bila prilicno sumorna. Dobro se i drze igraci Zvezde i Mege nakon sezona koje su imali kad je motiv u pitanju.

Link to comment

Gde nam je Kojot kad je rekla-kazala u pitanju, prica se da nam dolazi Zagorac na tri godine sa izlaznom klauzulom za NBA nakon svake godine ugovora.

Link to comment

S obzirom na trenutni performans navijaca Partizana protiv FMP-a rekao bih da bi bilo zgodno da se kao finale domace lige igra jedna utakmica u inostranstvu, na nekoj destinaciji na koju ova navijacka stoka s obe tribine ne moze lako da dodje ili u zatvorenoj utakmici. Pa ko bude bolji neka podigne najbesmisleniji pehar od svih besmislenih pehara u istoriji.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...