Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne patkometrisite na ovom svetom topiku !!!

btw. stvarno mi nije bila namera da se zapocne neka leva rasprava, cisto da dokumentujemo neke stvari posto se vecina navijaca koja se gadila *grobara-srpske-kosarke* pravi da Covic ne postoji

ostalo mozemo na SZD

 

Kako ne postoji, eno ga živ i zdrav na čelu našeg najtrofejnijeg kluba.

Link to comment

Ko se bre pravi da ne postoji? Citaj malo pazljivije sta se pise, isticu mu se zalsuge za preporod ne samo Zvezde, vec citave srpske reprezentativne i klupske kosarke.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Ko se bre pravi da ne postoji? Citaj malo pazljivije sta se pise, isticu mu se zaluge za preporod ne samo Zvezde, vec citave srpske reprezentativne i klupske kosarke.

 

Može neki kvot?

Link to comment

 

 

Nama veoma lijepo ide.
Meni uopste nije neprijatno sto nam je Covic "Gazda". Cak kad vidim rezultate mogu samo da mu zahvalim sto je uzeo klub u ruke i doneo trofeje.

 

 

Pa super nam i ide, srpska kosarka u nikad boljoj situaciji od pocetka veka, a na OI ce imati i najjacu reprezentaciju u poslednjih 10 godina. Od tih pojedinaca, samo je jednog napravio ovaj sto ode, ostale su napravili ovi koji su ostali.

 

aha, a sta cemo sa klupskim uspesima?

 

oh, wait...

Link to comment

Milogled, ne nasedaj na ovo navlacenje ... ispasce patkometrija i onda ce moderacija da obrise i inicijalni post sa Coki linkom koji je apsolutno legitiman, najbolje je da ostane na tome.

Link to comment

ko je to pisao?

 

edit: i lepo ti kaže čovek, nisam ni ja u fazonu za još jednu vrtešku, lepo je vreme a postoji život van zvezde i partizana. uživaj.

Edited by ljakse
Link to comment

ko je to pisao?

 

Niko, izmislio sam. Ne bih ti dalje oduzimao dragoceno vreme, vidim da imas mnogo pametnijeg posla od prepucavanja oko gluposti.

Link to comment

ćoki je krimos i ubica, i u nekoj zamišljenoj poštenoj državi bio bi u zatvoru, al ovako je predsednik kluba i normalno da se prenese njegov intervju.

 

ili moramo da stavljamo disklejmer u zagradu svaki put kad se pomene čović ko nekad kurir za tadića (obećao rešenje afere bodrum)

 

Sent from my DG800 using Tapatalk

Link to comment

Nije ubica, nemojmo preterivati. Krimos verovatno jeste, ni prvi ni poslednji u domacem sportu. I uopste beskrupulozan i nemoralan lik, ko i dulo. Ali ne smeta meni covara, ko ga jebe, nego kriterijumi po kojima je tudje govno najsmrdljivije na svetu, a sopstveno mirise na ljubicice. No to je danasnja prica sa szd-a koju sam bez potrebe preneo ovde, priznajem. Necu vise, da nam se ljakson ne sikira.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

nego kriterijumi po kojima je tudje govno najsmrdljivije na svetu, a sopstveno mirise na ljubicice

 

Nesto slicno kao kada se implicira da je svaki navijac Zvezde Sns botina i Vucicev najveci fan, a Grobari su poslednji pankerski bastion odbrane pred hordama zla i bezumlja.

To sto se moze izvuci nekoliko postova likova koji nemaju nista protiv Covica ne znaci da svi tako misle, jer apsolutno je zamislivo da se moze izvuci podjednak broj ''vasih'' koji  dusom i telom podrzavaju Dula i misle da je najbolja stvar nakon tocka i gtr.

Link to comment

 

 

Nama veoma lijepo ide.

Meni uopste nije neprijatno sto nam je Covic "Gazda". Cak kad vidim rezultate mogu samo da mu zahvalim sto je uzeo klub u ruke i doneo trofeje.

Pa super nam i ide, srpska kosarka u nikad boljoj situaciji od pocetka veka, a na OI ce imati i najjacu reprezentaciju u poslednjih 10 godina. Od tih pojedinaca, samo je jednog napravio ovaj sto ode, ostale su napravili ovi koji su ostali.

aha, a sta cemo sa klupskim uspesima?

oh, wait...

Jos samo nedostaje onaj uvodni post na koji se odgovaralo, a koji kaze da je srpska kosarka propala otkad su nas najbolji napustili i otisli da se bore za ulazak u plejof francuske lige.

Link to comment

Sad sam skoknuo do arhive iz 2008. godine i ko bi i kako trebao da se finansira :)

 

Kakav skup kvotova.

Podijeli, da ne kopamo.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...