Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Nemogu odgovoriti za druge ali meni je vise zbog toga sto je decko tek navrsio 18 godina i ima jako puno stvari koje su bogom dane da bude veliki igrac, od suta, brzine, skocnosti i atletizma. Sve ovo drugo ce doci samo po sebi. Neznam koje si godiste i da li si imao prilike gledati Kukoca u tim godinama, ali otprilike neki komentari o Kukocu su bili slicni ovima o Simanicu. Em je premrsav, izgleda nezainteresirano, ne komunicira, pozvali ga da igra kosarku samo zato sto je visok, itd... Ja ne kazem da ce imati istu karijeru ali prerano je za davanje pausalne ocjene da je limitiran igrac zato sto je eto pasivan. 

 

S obzirom da sam dovoljno mator i da sam ispratio Kukijevu karijeru od samog početka, ovakvih komentara koje pominješ nije bilo.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije borisa nivo kukija ni priblizno.kod nas je jokic iznad svih i to vec pokazuje u nba

veliki je talenat borisa al sve to ne mora nista da znaci ako ne radi kao konj. treba jos da se poklope i ideje kluba u vezi njega.najpametniji mu je potez potpis na 4 godine.u zvezdi ce imati najbolje uslove i najbolje protivnike i na treningu i u evroligi. deluje flegmaticno na terenu.sad, sta mu je u glavi to verovatno znaju njegovi treneri.da li ce uspeti da ga promene na bolje to niko ne zna.mnogi su imali sve pod sobom ali nisu uspeli. bitno je i da ima nekog starijeg saigraca koji ce uzeti pod svoje.i jos nesto, nije dovoljno dati mu samo kart blans minute na terenu.treba te minute da zaradi na treningu,stavom,shvatanjem da je samo sraf u ekipi,postovanjem saigraca i kluba..tipican primer (ne po talentu) je vanja marinkovic.dujan mu je dao previse nezaradjenih  minuta,bozic nezaradjenu  kapitensku traku i minute i sta on pruza? skoro nista. tesko ce se to ispraviti.borisa treba da rinta da ga sve boli,da veruje u trenera i postuje saigrace 

Link to comment

Strazbur u finalu Evrokupa, taman jos jednom Ra i Co da kazu kakva je grupa prodjena! :0.6:

Hehehe

I dok se vecina na pocetku sezone sprdala sa njima, 1 forumas je verovao u njih :zajebansmajli:

Link to comment

S obzirom da sam dovoljno mator i da sam ispratio Kukijevu karijeru od samog početka, ovakvih komentara koje pominješ nije bilo.

 

E sad Dankane neznam sto si tocno i kada pratio ali ja ne pricam o periodu kad je on vec polako igrao za prvi tim Jugoplastike. Do Jeseni 86-te niko nije ni znao tko je Toni Kukoc osim par kosarkaskih fanatika. Prije toga Toni nije ni trenirao kosarku niti mu je bila u mislima. Trener Karkovic ga vidio na plazi sto je visok i krakat a trcao koordinirao i pozvao ga na probu u Jugoplastiku. Neki u klubu nisu vjerovali u njega onako zgoljavog i strkljatog. Ako ces mi vjerovati bio je slabasan da nije mogao loptu dobaciti do kosa sa trice. Cak i 1987-me kad je bilo izvjesno da ce biti igracina i kad je sportska stampa pocela brujati o njemu i Radji, Novosel je ispalio ili u Vecernjem ili u Sportskim novostima da nece biti igraca od njega...

 

Eto toliko da ne spamujem vise temu....  

Link to comment

Ko ne voli Sajko Kiler ne voli ni Radovana. Ko ne voli Radovana ne vidio Djurdjevdana!

:lolol:

 

Него, мисли ли Рос отварати топик?

Link to comment

Jbg "prijateljska" utakmica... Pa jos i humanitarni karakter :sleep:

 

Bolje topik za Oly-CSKA, alo Kutxa vcrs dobije...

Edited by ducca
Link to comment

E sad Dankane neznam sto si tocno i kada pratio ali ja ne pricam o periodu kad je on vec polako igrao za prvi tim Jugoplastike. Do Jeseni 86-te niko nije ni znao tko je Toni Kukoc osim par kosarkaskih fanatika. Prije toga Toni nije ni trenirao kosarku niti mu je bila u mislima. Trener Karkovic ga vidio na plazi sto je visok i krakat a trcao koordinirao i pozvao ga na probu u Jugoplastiku. Neki u klubu nisu vjerovali u njega onako zgoljavog i strkljatog. Ako ces mi vjerovati bio je slabasan da nije mogao loptu dobaciti do kosa sa trice. Cak i 1987-me kad je bilo izvjesno da ce biti igracina i kad je sportska stampa pocela brujati o njemu i Radji, Novosel je ispalio ili u Vecernjem ili u Sportskim novostima da nece biti igraca od njega...

 

Eto toliko da ne spamujem vise temu....  

 

Ja sam pratio štmpu (Politika + sportska), i gledao sve što se moglo u to vreme gledati na TVu što se košarke tiče. U onome što je meni bilo dostupno, otkada se pojavio na sceni, niko nije posumnjao u Kukočeve kvalitete. A sada, da li je interno neko nešto pričao, u to naravno nemam uvid. No, što se javno izrečenog tiče, tu mislim da nikada nisam čuo baš ništa što nije afirmativno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...