Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Od 12 do 26 aprila i igra se na 3 pobede.

 

Finale ABA Lige se igra od 29 aprila po sistemu 2-2-1-1 isto na 3 pobede. Prva utakmica na Veliki petak :D

Mora da ce najverniji da bojkotuju... Oh wait

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Borisa parafirao na cetiri godine!!! Ekstra, verujem da je on sledece godine rezervna cetvorka, a prva neka bude neka americka zver, i to je to

Link to comment

Borisa parafirao na cetiri godine!!! Ekstra, verujem da je on sledece godine rezervna cetvorka, a prva neka bude neka americka zver, i to je to

 

Kude si denuo našeg babu? Misliš da će da ga se ratosiljaju čim izađe iz povrede?

Link to comment

Kude si denuo našeg babu? Misliš da će da ga se ratosiljaju čim izađe iz povrede?

 

tsja, babi™ svaka cast na svemu, al gledajuci ugljesu ove godine, ja bih ipak tako neki sadrzaj sledece godine na toj poziciji :)

Link to comment

znaci, sledece godine dve babe na cetvorci. tri, ako tejic ostane.

 

Realno, crnjo nam ni treba pored 2-3 takve četvorčice.  :fantom:

Link to comment

Potpuno bi bilo iracionalno pustiti jednog ili dva talentovana i mlada igrača na toj poziciji da bi se lovio ekstra crnac kao zamena za Milera. Mi treba da nađemo dva nova centra i s obzirom da ćemo igrati evroligu i imati para imaćemo od čega da izaberemo. Tako ćemo rešiti skok i još mnogo toga. Spolja nam treba samo još jedan plej (ako ode Jović, je li). Kinzija bih zadržao, mislim da možemo, nije on više tako skup, a izvanredno koristan igrač.

Link to comment

tsja, babi™ svaka cast na svemu, al gledajuci ugljesu ove godine, ja bih ipak tako neki sadrzaj sledece godine na toj poziciji :)

 

Naravski, ja imam tu želju odavno. 

Link to comment

znaci, sledece godine dve babe na cetvorci. tri, ako tejic ostane.

 

Ako je Boriša baba, onda se na prste jedne ruke mogu nabrojati srpski igrači (ikad) koji su odmakli dalje od nivoa prababe. 

Link to comment

dobro, on je baba na federima.

 

nije da imam nesto protiv decka, ima on evidentno enormni potencijal, ali i blago receno upitan mentalitet za neki veci ucinak na seniorkom nivou trenutno. ne znam do koje mere je to popravljivo, ali cenim da ce to biti frustrirajuci proces.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...