Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Miler je definitivno prekretnica sezone, to je potpuno jasno. Mi smo bez Kinsija prosli onu ludacku grupu koja nije bila nista slabija od ove u Top 16. Kinsi je svakako ozbiljno pojacanje ali Miler nas je od dzaka za udaranje pretvorio u kompetitivan evroligaski tim.

+1

 

uz to mislim da je kinsey precijenjen igrac kod navijaca blizanaca, nisam siguran zasto, valjda zato sto vole sut s poludistance. nije vrhunski ni kreator, ni suter za tri, ni penetrator.

Link to comment

A Kinzi samo dere kolena i ne radi ništa? Važi.

 

Poslednji put: mi smo imali krater u bekovskoj liniji dok čovek nije došao i kliknuo savršeno. Ima taj kvalitet da je koristan čak i kad ne poentira previše. Nisam rekao da je došao sam i rešavao utakmice, već je digao kvalitet tima na novi nivo i time mu omogućio da parira u mečevima u kojima verovatno ne bi mogli bez njega. 

Sad pokušavaš da mi navučeš da sam rekao da Kinzi samo dere kolena, a rekao sam da je premija. Hoćeš i da umanjiš ono što si rekao, da je za naš uspeh ove sezone ključni čovek Kinzi, a Miler je "jedan od par ključnih igrača ali ume mnogo više da nestane sa terena nego Kinzi". Važi.

 

Miler je definitivno prekretnica sezone, to je potpuno jasno. Mi smo bez Kinsija prosli onu ludacku grupu koja nije bila nista slabija od ove u Top 16. Kinsi je svakako ozbiljno pojacanje ali Miler nas je od dzaka za udaranje pretvorio u kompetitivan evroligaski tim.

+1

 

uz to mislim da je kinsey precijenjen igrac kod navijaca blizanaca, nisam siguran zasto, valjda zato sto vole sut s poludistance. nije vrhunski ni kreator, ni suter za tri, ni penetrator.

-1 

Kod nas je cenjen jer je zamenio Marka Perkovića Thompsona, tako da mu nije bilo potrebno mnogo da bi bio cenjen, a i stvarno lik dere kolena i deluje da mu je stalo. I još nešto, i ja ga lično cenim jer ima jedan kvalitet koji prolazi neopaženo, da igra najbolje u ružnim utakmicama kad ništa ne ulazi i nema ritma kao PAO ili Darušafaka u gostima.

Link to comment

+1

 

uz to mislim da je kinsey precijenjen igrac kod navijaca blizanaca, nisam siguran zasto, valjda zato sto vole sut s poludistance. nije vrhunski ni kreator, ni suter za tri, ni penetrator.

 

Precenjen u kom smislu? Mislim sigurno nije sam krem EL, ali u ovoj ekipi je sigurno top3 igrac cak i kad mu nije dan. Pogotovo sto za razliku od recimo Millera ume da bude koristan i kad ga ne ide.

Link to comment

Koliko sinoc je zapravo bio veoma los. Zato je radonja i zapoceo drugo poluvreme bez njega. Do role micics, verovatno i najgori na terenu

Naravno to ne menja cinjenicu da je u pitanju odlicam igrac, svakako jedan od ponajboljih u nasoj ekipi.

Za mene su cirbes i miler najzasluzniji za ovakvu sezonu. Zatim jovic, pa ostali

A sto se tice milerovog silovanja, to mu na neki nacin i jeste zadatak, da preuza odgovornost kad ekipi ne ide

Meni je problem sa njim bio njegov prustup u nekim utakmicama. U napadu se to redje osetilo, pre svega jer ima dovoljno kvaliteta da bi mogao dati doprinos i bez punog angazovanja. Odbrana je itekako trpela zbog takvog povremenog pristupa. Srecom po nas to se itekako promenilo i dalo nam sasvim novi nivo kvaliteta kad je on postao verovatno i nas najbolji odbrambeni igrac u reketu

Link to comment

I naravno cestitke radonji i igracima plasman u top 8. Zasluzili su

Odlicno je sto je plasman obezbedjen sad i sto je izbegnuta utakmica "na noz" u zagrebu. Ta cinjenica i vreme koje je ekipa dobila za odmor i pripremu pred cetvrtfinale ce svakako omoguciti kvaliternije izdanje zvezde

Link to comment

Sad pokušavaš da mi navučeš da sam rekao da Kinzi samo dere kolena, a rekao sam da je premija. Hoćeš i da umanjiš ono što si rekao, da je za naš uspeh ove sezone ključni čovek Kinzi, a Miler je "jedan od par ključnih igrača ali ume mnogo više da nestane sa terena nego Kinzi". Važi.

 

 

Ne shvatam ovo rezonovanje. Pa nije deranje kolena jedini kvalitet. To su neki standardi sa tribine koja trubi kako se Miler ne trudi dovoljno u ABA ligi, i šta ti ja znam

 

Kao što vidiš ti si rekao "nije deranje kolena jedini kvalitet", ne znam odakle ta ideja uopšte kada sam ja pre toga rekao da mu je univerzalnost jedan od najvećih kvaliteta? 

 

Ne umanjujem ja ništa, meni Miler nije najbolji igrač ovog tima, poprilično me više nervirao nego Kinzi, nekad je umeo da zakuca i da izgleda na terenu kao basketaš, i postoji ovaj momenat koji je naveo pbg kada je u odbrani stajao kao mlohav penis. Sve rečeno u vezi toga da je preokrenuo sezonu stoji (pogled na stats me podsetio i u kojoj meri), kao što i dalje mislim da nisam siguran da bi bili u top 8 da nismo tako pogodili sa Kinzijem i da bez njega ne bi poskidali onolike skalpove u top 16. To je sve. 

Link to comment

Ne umanjujem ja ništa, meni Miler nije najbolji igrač ovog tima, poprilično me više nervirao nego Kinzi, nekad je umeo da zakuca i da izgleda na terenu kao basketaš, i postoji ovaj momenat koji je naveo pbg kada je u odbrani stajao kao mlohav penis. Sve rečeno u vezi toga da je preokrenuo sezonu stoji (pogled na stats me podsetio i u kojoj meri), kao što i dalje mislim da nisam siguran da bi bili u top 8 da nismo tako pogodili sa Kinzijem i da bez njega ne bi poskidali onolike skalpove u top 16. To je sve. 

 

 

Miler je bez dileme najbolji igrac ovog tima. Da li to uvek pokazuje ili ne to je druga stvar ali covek jednostavno ima najbolji skillset u ovom timu i to ga cini najboljim igracem.

Link to comment

Jel možemo da se dogovorimo da ne postoji nikakav top 8 u EL. lako ćemo za ostalo

 

hvala vam sto pratite zonu press

Link to comment

Miler je bez dileme najbolji igrac ovog tima. Da li to uvek pokazuje ili ne to je druga stvar ali covek jednostavno ima najbolji skillset u ovom timu i to ga cini najboljim igracem.

 

Meni je Cirbes bolji igrač na svojoj poziciji nego Kvinsi na svojoj. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...