Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dečko ustao sa stola i neko iskoristio upaljen browser da napiše neku glupost. Kod vas na poslu to ne rade?

Dugme WINDOWS i slovo L u isto vreme i resen problem :D

Link to comment

JhG3IpQ.jpg

 

 

Neverovatno je kako se sve menja godinama ali oci ostaju iste. Cak i moja zena koja retko gleda Zvezdu (grobarka, pizda joj corava <_< ) prepoznala je Kvinsija na ovoj slici.

Link to comment

Sta se desava sa Mitrovicem?

Pre mesec dana je izjavio da trenira solo, a pre toga je kraj februara bio rok za povratak.

 

Mitrovic je spreman i trenira s timom. Sto se povrede tice mogao bi da se skine vec na sledecoj utakmici ali pitanje je koliko ce Radonjic rizikovati da remeti tim u verovatno poslednjoj utakmici ove sezone koja takmicarski donosi nesto bitno.

Link to comment

http://www.sportske.net/vest/kosarka/turci-spremaju-ponudu-za-radonjica-257445.html

 

ne znamo da li je ovo tacno, al pretpostavimo za trenutak da jeste, i da ra stvarno ode u efes (mada ja mislim da je to premali klub i premalo para da bi 1 rasan crnogorac napustio bg, al ajd recimo da ode) namece se pitanje ko bi ga zamenio? ne zato sto je ra kao dule, jedan jedini i nezamenljivi, vec jednostavno mi ni jedan trener uopste ne pada na pamet.

 

stoga, nadajmo se da taj kikiriki koji efes nudi (ako nudi) nije neki veliki mamac.

Edited by Nikodije
Link to comment

Imao bi bar 10 do 20 puta vecu platu nego sto bi ikada imao u Zvezdi

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

Kako da ne bi. Radonjic izgleda ima 400.000 u Zvezdi po sezoni, maksimum sto moze da uzme od drugog kluba je duplo vise od toga. A i to je prilicno nerealno.

Link to comment

Izgleda ce i Kari da bude slobodan za sledecu sezonu. Ne bih se bunio da on bude zamena :)

 

mozda ce sa manjim budzetom bolje raditi. sa velikim se bas ne snalazi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...