Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Mislim da ovaj tim neće svesno tankovati ništa. Takav im je mentalitet. Lokomotiva je u svakom slučaju strahovit favorit.

ruzno je ovu ekipu pored ovog sdto radi proteklih meseci slati na izlete bilo gde u evropi.

da lokomotiva je favorit, da termin je daleko od idealnog, ali svakako sansa za pobedom postoji i nikakav izlet sigurno nije u pitanu

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da ovaj tim neće svesno tankovati ništa. Takav im je mentalitet. Lokomotiva je u svakom slučaju strahovit favorit.

 

Nece oni tankovati ali ima da se slavi posteno veceras a sutra 10 sati po avionima i aerodromima. U ovom trenutku verujem da ne da im Radonjic ne brani nista u autobusu za Beograd, pre verujem da sam obrce ture. Zahvaljujuci Megi ova pobeda veceras nam je skratila stres oko najbitnijeg uloga u sezoni, sve drugo je manje vazno.

Link to comment

da

a sto pitas to? zato sto svi vidimo zvezdu u el posle pobede u ovoj seriji?

pa tesko da ce megu pustiti u el i ako osvoji aba ligu

zvezda, cedevita i partizan su zanimljivi ulebu

Link to comment

Ima Lokomotiva opasno da nas naguzi prekosutra. Ovi nasi ce da se iznapijaju jos u autobusu za Beograd, a sto preostane od snage iscedice avioni. No, nekako je mnogo cool to sto vise od mesec dana pre zavrsetka sezone moze covek da gleda utakmice samo radi uzivanja u vrhunskoj kosarci, tako da nema ni veze.

 

ja sam siguran da radonja ne obecava poraz u krasnodaru  :fantom:  al cak i ako preskoce tu utakmicu i ovi ih odvale stoka razlike, nema covek sta da im zameri. mada ne mislim da nas do kraja cekaju samo utakmice za uzivanje, verujem u takmicarski pristup do kraja el i tesku borbu bre za berlin, zasto da ne. realno, ovakva sansa nam se nikad nije ukazala, i ko zna da li ce opet, i zato treba maksimalno zagristi, pa sta bude. a kada prodje krasnodar, sve do sredine aprila i pocetka el plej ofa bicemo u ritmu jedne utakmice nedeljno, dakle bice vremena i za odmor i oporavak, i da se spremno doceka taj plej of.

 

guduric i rebic doneli top 16, simon top 8, a stimara zatvorenu el. ako je mega lester, onda smo mi vimbldon s kraja osamdesetih :)

Edited by Nikodije
Link to comment

Juče je Miško rekao da Mega neće igrati ni EL ni EK.

 

rekao je da jos razmisljaju o evropi, ali ta eventualna evropa svakako nema veze sa djordijem posto ih on i nece, mogli bi da igraju samo ligu sampiona™

Link to comment

(Mozda) sam glup, ali zar mesto u EL nije predvidjeno za pobednika ABA lige? 

 

Mega ne ispunjava uslove kao klub da igra EL. Pride nemaju ni tu ambiciju. Tako da mi svakako igramo EL, ostaje pitanje samo da li cemo osvojiti i ABA titulu ili ne. S druge strane, mozda Misko ode da igra FIBA LS i tako spase reprezentaciu, jer ce biti najbolje plasirani klub u ABA iz Srbije koji ne igra EL a koji nece igrati ni EK :D

Edited by adasevic
Link to comment

ovih sweet 16 od sledece sezone stvarno daju dobru osnovu da se napravi dugorocna dominacija, mogu samo da zamislim kojom masom igraca ce klub biti zatrpan na leto sto se tice menadzerskih ponuda, i tu treba biti pametan i praviti dobre odabire. opekli su se kada su pokusali da prave nekakav marketinski atraktivan tim, te se nadam da nece kupovati imena, jer od preostalih 15 klubova barem 14 ce moci da kupi veca imena i bolji nominalni kvalitet. sto neko napisa, ovaj tim nema neki grandiozan nominalni kvalitet, ali je to dobro upakovano, te je timski kvalitet veci nego zbir pojedinacnih kvaliteta™, i to treba tako da bude i ubuduce, a verujem da ce i biti sa ovim trenerom.

Link to comment

ja sam siguran da radonja ne obecava poraz u krasnodaru  :fantom:  al cak i ako preskoce tu utakmicu i ovi ih odvale stoka razlike, nema covek sta da im zameri. mada ne mislim da nas do kraja cekaju samo utakmice za uzivanje, verujem u takmicarski pristup do kraja el i tesku borbu bre za berlin, zasto da ne. realno, ovakva sansa nam se nikad nije ukazala, i ko zna da li ce opet, i zato treba maksimalno zagristi, pa sta bude. a kada prodje krasnodar, sve do sredine aprila i pocetka el plej ofa bicemo u ritmu jedne utakmice nedeljno, dakle bice vremena i za odmor i oporavak, i da se spremno doceka taj plej of.

 

guduric i rebic doneli top 16, simon top 8, a stimara zatvorenu el. ako je mega lester, onda smo mi vimbldon s kraja osamdesetih :)

 

Pa i ne zameram im nista, samo unapred odgovaram na postove tipa "zasto igra ovaj, vidi ga kako ne ume onaj, Radonjicu sto ti igra X, pogodi nesto slepce" kojih ce svejedno biti jer ce ljudi u medjuvremenu zaboraviti kroz sta ova ekipa prolazi u poslednjih desetak dana. Borice se oni koliko budu mogli ali bice brainfartova, losih odluka, ispadanja lopti iz ruku, slabasnih odbrana i svega onoga do cega dovode umor i samozadovoljstvo. Zakljucno sa Lokomotivom imamo u 13 dana 5 meceva protiv evroligaskih timova koji nam prave razliku izmedju dobre i sjajne sezone u kojoj su ispunjeni glavni ciljevi (plus putovanja bukvalno s kraja na kraj Evrope), a posao smo skoro sigurno zavrsili i pre nego sto je ta peta odigrana. Ova ekipa do sada uglavnom prkosi svim prognozama ali zivi su ljudi, imaju i oni granica.

Link to comment

raspored aktivnosti

 

Iz Zg stigli u 04 00 busom

Letimo u 13 00

Krasnodar u 01 30

Tekma u 18 00

 

ludo i nezaboravno  :D

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...