Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da se podsetimo ko je jos u januaru znao znanje:

 

stimac ove sezone u pnr-u , kao roll man, ima 1.5 poena po posedu sto je vervoatno jedan od najboljih procenata u evropi. od 44 put 36 puta je zavrsio zgditkom. u inat hejterima! poredjenja radi, deandre jordan ima 1.35 poena po posedu, bosh 1.13, blake griffin, al horford 1.14...dominacija! :Hail:

 

 

ne verujem da bi ga dok doveo posto je ocajan GM

 

36 od 44 kao roll man, bolji od 97 posto ljudi koji se bave kosarkom na bilo kom nivou na planeti.

 

1000ti poen u dresu zvezde, vladimir vlada stimac.

 

prose sezone u bayernu 1.36 po posedu kao rol igrac. nestvarne brojke, zavrsava iz rolla efikasnije od vecine igraca u evropi. bog pick and rolla.

 

Link to comment

Da se ceo ppp, na čelu sa Petovićem izvini Štimari. :lolol:

khm, khm, ima nas koji smo uvek verovali u stimaru :fantom:

bez zajebancije, sto rece neko kad bi on u svakom mecu davao u napadu i priblizno kao veceras, ne bi on bio problematican kao rezervni centar

u odbrani je jebga bas los, indivdualna i nije toliko losa, ali timska, odnosno njegov doprinos istoj je tragican.

ne znam zasto uopste i izlazi toliko visoko protiv ovih centara kojima sut za tri nije na visokom nivou

njemu treba bukvalno par sekundi dok shvati sta se desava i krene sa trojke nazad u reket, za to vreme protivnik obicno uputi sut neko skoci za loptu i krene novi napad, a on tek tad stigne nazad. ja bih njemu zabranio da izlazi dalje od 3,4 metra od kosa. a ako protivnik ima nekog peru natica na centru, onda jbg i mi treba da probamo da branimo sa nekim drugim

a one situacije kad se zalepi u reketu za svog igraca i ostavi brisan prostor bez iole zelje da pokusa zastiti obruc ako drugi protivnicki igrac ulazi sa namerom da polozi, ne znam, tu nema resenja. valjda mu je neko nekad rekao da u tim situacijama striktno drzi svog igraca i on se toga bukvalno pridrzava. brani covek dodavanje ka svom igracu, a ovaj drugi mozda i promasi jbg :D

 

 

ali, sve to na stranu, stimara je veceras bio odlican. i uvek bi njega imao u timu nego nesretnog zorica

dosadan sam sa zoricem, godinama ga pominjem, ali on je po meni "najizvikaniji" igrac u evropi

jbt, obradovic je pre neku godinu sklopio ekipu za osvajanje el,a na centru ostavio zorica :D

 

doduse, ono necije objsasnjenje za sve cudne odnosno skupe igrace iz ex yu koji nekim cudom zavrse kod obradovica i ovaj put pije vodu. jos jedan raskovicev igrac koji je zavrsio kod robije

Link to comment

btw, svaka čast Radonjiću i celom timu. Ovo je ona sezona kad se sve kockice poklope i skoro sve ničije lopte (u bukvalnom i prenesenom smislu) odu u tvoje ruke.

 

Od onog raspada na početku, povrede Luke, dolaska Milera, pa one utakmice u Minhenu koja je (uz dolazak Milera) preokrenula sezonu. Jedna od onih sezona...

Link to comment

koliko ova sezona i ovo sto igra zvezda izgleda suludo iz perspektive onih utakmica sa realom i himkijem na pocetku :D

da, jeste ovo u dobroj meri druga ekipa, ali da je neko u tom periodu rekao da je ovako nesto moguce, verovatno bi pomisli da je lud

uz izbegavanje cska i povratak mitrovica mi imamo sasvim realne sanse za f4, sve i ako ne budemo imali prednost domaceg terena u cetvrtfinalu

Link to comment

btw, svaka čast Radonjiću i celom timu. Ovo je ona sezona kad se sve kockice poklope i skoro sve ničije lopte (u bukvalnom i prenesenom smislu) odu u tvoje ruke.

 

Od onog raspada na početku, povrede Luke, dolaska Milera, pa one utakmice u Minhenu koja je (uz dolazak Milera) preokrenula sezonu. Jedna od onih sezona...

 

Imali smo pet utakmica u nizu koje su nam odlucivale sezonu i svih pet smo dobili, u pet razlicitih hala. :lolol:

Link to comment

A posle Ra nume dobija bitne tekme

 

Radonjic ove godine ume svasta nesto, razjebao je sve kriticare na keca. Tesko je poverovati u sta se pretvorila ova sezona koja je pocela onako traljavo ali ovaj tim je potpuno lud i igra opasnu kosarku, a nije bas da smo se pretrgli od nekog nominalnog kvaliteta.

Link to comment

Uzgred, startna petorka Zvezde ume ponekad da izgleda stvarno brutalno u odbrani. Nivo brutalnosti da EL tim ne može da vidi koš pet minuta.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Ovom pobedom obezbeđena je praktično dugogodišnja dominacija u regionu. Neverovatno bitan meč.

 

Sve nadalje je za slavu.

 

Bravo Radonjiću, bravo momci.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...