Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Иако је стала прича око Калине и Фенера, ја бих рекао да ће он отићи. Провукао се јуче и ЦСКА кроз причу, њима је место крила упражњено. Из Барсе су отишли и Томас и Нахбар. Дакле има места за њега у највећим европским клубовима.

 

То онда значи да нас напуштају 4 најбоља играча из прошле сезоне. Причало се о ресету Партизана а ето ми смо први ушли у исти.

 

Мислим да би сад било паметно убацити пар младихиграча у тим. Партизан не верујем да ће имати добру екипу, Цедевита се исто ресетује, и стога мислим да ћемо и са нешто слабијом екипом и даље бити најјачи на Јадрану. Треба то искористити и ове сезоне афирмисати неке играче а то онда наплатити следеће сезоне, пре свега у ЕЛ. Ове године нас са позиције 3 чека пребогати Химки који ево и Шведа јури а са позиције 5 Бајерн. Нимало лака група за проћи, и када се урачуна и мањак кинте због играња у Пиониру мислим да мало јефитинији тим веома има логике.

 

 

Искеширати за плеја, уз Јовића додати Санија и Раданова.

Искеширати за неког скорера на 2, покрити га Лазићем и Гудурићем.

На 3 пустити Дагнија, нек игра дечко, крајње је време, а додати му Давидовца.

Или довести некаквог Кинизија а Данга да игра на 2.

На 4 смо покривени, на 5 наћи неко црно створење и учити га да игра од лопте.

Каленино спуштање на 4 покрити Симаном.

 

Ако се потрефи са 3 странца може буде добра екипа.

Edited by EmptyClip
Link to comment

Davis je potpisao novi jednogodišnji ugovor sa Khimkijem, a njihov nov igrač je i Todorović. Ako Rice ostane, praktično se očekuje da dovedu još jednog sedmog stranca, verovatno na spoljnoj poziciji kao zamenu za Popovića.

 

Bayern je produžio Bryanta na još dve godine.

Link to comment

Cady lalanne po zavrsetku letnje lige, dajle za 10ak dana potpisuje.

pusti ti to, nego jel istina da aranitovic ide kod :misko: na pozajmicu?

Edited by djuras
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...