Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da cete ih dobiti dosta lakse nego ovde. Oni su svoju eventualnu sansu propustili u pioniru, a i veliko je pitanje i da su dobili koliko bi bilo izvodljivo da vas dobiju dvaput za redom. Svaka cast Bilanu i Pulenu, ali oni mi kao tim ne ulivaju poverenje. Skloni su raspadu i upitnog su karaktera. Kao sto je zvezda bila ranije. 

Link to comment

Slažem se, te sudije, te navijači, te ovo, ono, a još nije ni počela tekma.

 

realno dugo neka plej of serija nije nosila takvu tezinu (jos od proslogodisnje plej of serije sa partizanom  :D), ko dobije omastice brk u djordijevoj el, barem kako sada stvari stoje. nije ni cudo sto ima tenzija. fala bogu sto 1 ovakvu seriju ne igramo sa partizanom, secamo se kako je to izgledalo prosle godine i sta se sve pisalo mesec dana pre pocetka i kakva se atmosfera pravila, ovo sada je nista.

Link to comment

Bice nam mnogo lakse danas nego u eventualnoj trecoj, bilo bi izuzetno zgodno da ih kicnemo, zajasimo bar 3 godine Evrolige i boli nas kurac.  :jerry:

Link to comment

ne svidja mi se sto se oko nas obmotala ta alibi aura premoreni smo, dugacak put i sl. ko da oni nisu igrali u istambulu samo par sati pre nas. u zagreb smo isli ranije negoo inace i trazili da pomerimo mec sa ponedeljka na utorak. imamo tu ekstra pobedu iz spanije i treba sve da usmerimo na overu veceras ako moze. put u krasnodar ce samo biti dodatno opterecenje i, mrcvarenje, i bilo bi idealno izbeci majstoricu sa sokicima pa da se malo studioznije posvetimo turcima.

 

Ako dobijemo veceras put u Krasnodar ce u glavama igraca biti samo jedan izlet koji ce odraditi na olaksanje pa sta urade. Ta utakmica u Rusiji je i zrtvovana zbog ove veceras, ako uspemo da pobedimo veceras imacemo dosta vremena da se spremimo i odmorimo za utakmicu sa Darusafakom koja nas i formalno vodi u Top 8. Pretpostavljam da je to plan, ne verujem da u klubu ozbiljno racunaju s tim da izginu kako bi gadjali "lakseg" protivnika iz one druge grupe Evrolige.

 

U stvari, kad malo bolje pogledam napisao sam isto sto i ti i epski izgubio vreme bezveze. :lolol:

Link to comment

A sto nema prenosa na RTS? Zar nisu magarci rekli da prenose polufinale ABA?

 

Samo onaj deo gde mogu da dovuku svoja reportazna kola. Ne mislis valjda da ce da placaju link iz Zagreba?

Link to comment

Jos + onaj prenos iz Mitrovice gde Denda i pijani konsultant upadaju jedan drugom u rec, kosarkaska poezija, nema sta™.

 

Bolje da hvatamo arenu s onim sokocalom. :D  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...