Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cirbes ih je pokidao u drugom poluvremenu, ako se ne varam od 2 poena je dobacio do 20. Nadam se da je ovo prva u nizu pobeda protiv Cedevite za finale i F8

Link to comment

Lazic pravi faul posle bacanja na -2 a meni zvoni mobilni - stigla klopa

 

vratim se produzeci...

 

Varovatno mi  je covek na kraju spasao mnogo zivaca :)

Link to comment

Само да смо убацили још који пенал, уопште не би било драме. :isuse:

 

Ne bi bilo drame ni da smo ubacili Simonovica u kontejner pre utakmice i zakljucali ga tamo dok se sve ne zavrsi. Dva puta Radonjic jedva doceka da napravimo neku vecu razliku ne bi li odmorio Milera, oba puta nam se Simonovic usere u zivot i Cedevita preokrece rezultat.

Link to comment

Ne bi bilo drame ni da smo ubacili Simonovica u kontejner pre utakmice i zakljucali ga tamo dok se sve ne zavrsi. Dva puta Radonjic jedva doceka da napravimo neku vecu razliku ne bi li odmorio Milera, oba puta nam se Simonovic usere u zivot i Cedevita preokrece rezultat.

Што јес' јес'. Вечерас смо имали штеточину више у својим редовима.
Link to comment

tejic sa svojih 210 i 20 godina ne moze da dobije ni minut pored zivih simonovica i stimca. nek se ubije.

 

jel jovicu istice ugovor na kraju sezone? ako ne, coki ce ga prodati za enormne pare.

Edited by Psihodelija
Link to comment

Neverovatna količina gluposti i osnovnog nerazmišljanja u igri Zvezde, ne samo u ovoj utakmici nego cele sezone. A opet se dobijaju velike utakmice, na fenomenalne i različite načine. Ko zna, možda je inteligencija u košarci ipak precenjena, to jest ako imaš sreće i samopouzdanja, jebeš inteligenciju.

 

Večeras, par stvari koje sam zapamtio: faul Milera na pola terena, na 2 minuta do kraja i nerešenom, džizs krajst; Neverovatan faul Jovića koji uopšte nije znao gde je lopta na egalu u poslednjem minutu, brainfart Lazića, to je jasno. Onda u 3/4, situacija kad ističe vreme za napad, lopta izbačena do pola do Dangubića koji ima svega par sekundi i kreće u dribling i u tom času mu prilazi Jović i dovlači svog čoveka, naravno, Miler je dao trojku...zatim Gudurić kreće u kontru, imamo višak, Jović mu trči po sredini, a valjda je osnovno pravilo da kontru otvoriš po sredini, da otvoriš linije za dodavanje, ali ne Gudurić glavu u parket i naravno dobije faul van bonusa. O Simonovićevim faulovima izlišno je i pričati. To će Vlada Kuzmanović

 

Elem, svaka čast. Malo nas i kenja ove sezone. Ne znam čime je klub zaslužio to, igrači verovatno jesu... 

Link to comment

btw, Cedevita je pogrešila što je brzo odustala od Bilana. Em sumnjam da bi Zirbes uspeo da se sačuva da ne napravi četvrtu (a onda je utakmica gotova, pošto ulazi rekreativac), em bi Zvezda verovatno morala da pomaže i imali bi još bolje šuteve. Premalo lopti je dobio Bilan u 2/2.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...