Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Nista meni nije jasno sa ovom postavkom gde Nastica nema od utakmice sa REALom(ja mislim),vuku se razno razne price,i vrte se scenariji,kao da iz kluba ne vide da Stimac ma kolko bio Zvezdas jednostavno nume,bar da neko izadje i kaze ljudi taka i tak je situacija,ovako ko kad je Tito maknuo Jovanku,svi nagadjaju a niko ne zna.

Nego ima li neka informacija sta je sa Lukom,hoce li skoro na teren.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

I taj nenapredovani Tejić može na dva puta po 2,5 minuta da odmori Cirbesa, ako je već Štimac u full retard modu.

 

Simanić je onom partijom u Madridu pokazao da je itekako za seniorsku košarku, to što ga je Mađija posle toga zakucao na klupu, a Simona odredio za Lebrona Džejmsa koji može da brani sve od 1 do 4 (a zapravo ne može da brani nikog) je druga priča. Simon mu je to vratio nekim ludačkim partijama koje su dovele do nekih ludačkih pobeda, ali mu je vratio i ovde, i još ponegde.

 

A kad već vidiš da sam ko duh promaši trojku za metar, i kad već znaš da ima paukova muda - a znaš, jer ga treniraš u svakom jebenom timu koji si vodio - onda bolje Simanić da promašuje trojke i da mu skidaju skok. To ti je budućnost, ne Simon. Ja sam se posle 2013/2014 ponadao da je Simon prošlost, al jebiga.

 

osim sto ne moze. nista on nije bolji od Stimca, a i taj Stimac pamti mnogo bolje dane u zvezdinom dresu. tu je Radonjic uprskao, mladi igraci moraju da napreduju. na centarskim pozicijama od 5 igraca samo Cirbes zadovoljava standarde u ovakvim utakmicama. Mileru Milutinac kupi skokove, Stimac se raspada, Tejic se ne raspada jer se celu sezonu ne sastavlja, a Nastic vodi navijanje. 

 

nista ta partija ne znaci. mogao je da ubaci i 25 poena da je gadjao 6/15 za 3. to je bila revijalna utakmica gde njegovi poeni nisu nista znacili. ne znam kako da zamislim da on cuva trojke ili cetvorke, a protiv Smedereva je imao 2/6 za 3. Simonovicev problem je psiha, on bi bio itekako zahvalan igrac da ima mentalitet Lazica ili Kalinica

Link to comment

Malo sam razmislio, memorija mi je naravno daleko od savršene, ali od onoga što pamtim od kako pratim košarku, ovaj meč protiv Partizana je najgore vođenje nekog košarkaškog meča koji sam ikada gledao. Potpuni besmisao bilo kakve koncepcije, ideje, bilo čega smislenog. Jednostavno ne možeš da se uhvatiš za bilo koji segment meča i kažeš da postoji rezon zašto je nešto urađeno tako kako jeste.

Link to comment

meni je radonja nekako drag i vrlo retko ga kritikujem i kad ima ociglednih razloga za to, ali ovo u utakmici sa partizanom mi nikako nije jasno

jebes poraz i ispadanje, ajde cak i da zanemarimo igru, sto je vec jako tesko, jer ocajni smo bili

ali minutaza cirbesa u ovakvoj utakmici je ono sto meni bode oci

jebote, igras protiv centarske linije vilijams, dzons, koprivica i penzioner vitkovac i dozvolis sebi da ti jedan od najboljih i najvaznijih igraca ekipe provede na terenu skoro celu tekmu u kupu srbije je ludilo mozga

nama ako se povredi cirbes, mi smo bukvalno zavrsili sezonu

i nema tu opravdanja u stimcevih -157 po minutu utakmice, pa trener je jedan od dva najvaznija krivca sto mu taj stimac igra tako lose

koliko mi god kukali na stimca, on je nominalno za taj  nivo kosarke sasvim upotrebljiv igrac, a pored njega tu su nastic kog su letos bukvalno oteli drugom klubu, tejic koji je deo ekipe evo vec trecu sezonu (pod tim istim radonjicem) i simanic koji vazi za talenta i koji je vec pokazao protiv mnogo ozbiljnijeg protivnika (doduse u sasvim drugacijoj atmosferi i u tim momentima vec "prijateljskoj" utakmici) da uz sve svoje pre svega fizicke nedostatke vec u ovom trenutku ima sta da ponudi i u seniorskoj konkurenciji

dakle pored svega toga i cinjenice da su pocetkom sezone doveli pa otpustili centra koji je trebao biti vazan deo ekipe, nama posle 5 meseci takmicarske kosarke u kupu srbije protiv ovakvog partizana cirbes igra preko 37 minuta, a cetvorku celu utakmicu  dva igraca koja to zapravo i nisu, meni je to zaista neshvatljivo. da nemas muda da bar malo odstupis od zacrtanog pre meca, ni za jebeni milimetar. da protiv ovakvog partizana (ovo ovakvog naravno nije nikakvo vredjanje, vec zapravo kompliment za partiju, posto je ovaj partizan svakako prilicno limitirana ekipa i svka cast dzikicu na sta lice i kako igraju u ovom momentu) nemas muda da improvizujes

a opet "ovakav" partizan je idealan protivnik da se proba nesto nova, da se "proda neka akcija" koja nije razradjena do savrsenstva i za koju mozda nemamo adekvatne igrace, jer je protivnik u toj utakmici bio daleko spremniji (a svakako motivisaniji) da igra nasu igru od nas samih i svako iskakanje iz sablona je u takvim okolnostima prednost za zvezdu jer je daleko talentovanija i u svakom smislu ozbiljnija ekipa od ovakvog partizana, ali ne, da se igralo jos dva dana, radonja ne bi ni malo odstupio od unapred zacrtanog u svojoj glavi.

Link to comment

Ili je sišao s uma ili tera neki inat. Kome i zašto, pitaj Boba.

Bukvalno je i meni tako izgledalo tokom meča. Kao da je bio u fazonu "vi mene zajebavate, e sada igrajte dok ne porodite koš". Kad god ga je kamera usnimila, on je ćutao i blenuo u prazno, potpuno suprotno svojim standardnim gestikulacijama i cimanjima kojima je sklon vodeći utakmicu.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Dobro sad, nije bas Cirbes Sasa Ilic, pa da budemo zabrinuti uoci svake utakmice da li ce moci da prezivi ako odigra vise od 30 minuta, u pitanju je vrhunski sportista na vrhuncu snage. Trener nije kriv sto Stimac igra tako lose, kriv je zato sto ga je uopste i doveo, ukoliko ga je on birao.

Link to comment

Kome nije jasno, nek pogleda statistiku. Kaki kurac bikini, sve tamo piše. Za 2 minuta i 39 sekundi kolko je Štimac bio na parketu, Partizan je napravio 9 razlike. Za Simonovih 17 minuta je napravio 15 razlike.

 

A Radonjić nek jede govna što ne može da skonta da Tejić može da odigra centra, naročito protiv rivala koji nemaju ni 205. Ovo je podatak da ti padne vilica: za 58 minuta koliko su igrači sa klupe proveli na parketu (dakle, ne-starteri), dali su jedan (1) poen, imali su jednu (1) asistenciju, jednu (1) ukradenu i dve (izgubljene), uz indeks -8. Cela klupa.

 

Ne uvodiš Štimca jer je retard, Mileru bekovi skidaju skok, Simon je najbeskorisniji igrač u zemlji kad ne pogađa trojke, Dakle, imaš krater na četvorci i nemaš zamenu za centra, uzimaju ti svaki skok po dva puta, kompletna klupa ti je dala kurac, i ti ni ne probaš sa dva igrača od 209 i 208, makar skok da popraviš, ako ništa drugo. Pa nek imaju 15 godina, probaj na dva minuta, gori od Štimca i Simona neće biti. Jbt.

 

Zvezda ima koncepcijski problem sa skokom kad Dangubic i Jovic nisu na parketu, ne toliko zbog unutrasnje linije vec zato sto ovi igraci spolja slabo zagradjuju, pasivni su i nista ne mogu da uhvate. Dangubic je morao da igra vise, to je najveca Radonjiceva greska, ali nije mu prvi put da zaboravi igraca na klupi.

 

Sto se Stimca tice, videlo se vec protiv Sutjeske da je Radonjic izgubio strpljenje s njim kad nam je opet za par minuta prosuo desetak poena razlike pa je Cirbes morao neplanirano da se vraca na parket. Drao se na njega par puta bas onako ljutito. Nije toliko realno ali me i ne bi bas zacudilo kad se Luka vrati da Tejic neocekivano zavrsi sezonu na petici a Stimac se pridruzi Nasticu, gde god da je Nastic. Ovo sto Stimac radi je cist kosarkaski turizam, dobija lovu, trenira s ozbiljnom ekipom, kad izadje na teren jebe ti majku za par minuta, vrati se na klupu i odsedi utakmicu do kraja, osim ako ne vodimo bezbednih 20 razlike koje ne moze da upropasti.

Link to comment

Dobro sad, nije bas Cirbes Sasa Ilic, pa da budemo zabrinuti uoci svake utakmice da li ce moci da prezivi ako odigra vise od 30 minuta, u pitanju je vrhunski sportista na vrhuncu snage. Trener nije kriv sto Stimac igra tako lose, kriv je zato sto ga je uopste i doveo, ukoliko ga je on birao.

jeste kriv. jer protivnik je danasnji partizan. uz sve postovanje prema protivniku, mora naci nacina da od 5 visokih koliko ima (a jednog su mu vec menjali) osposobi bar jos jednog u ovom delu sezone da moze odigrati nekoliko minuta

i taj isti stimac je skoro na el utakmici, dakle protiv kvalitetnijeg protivnika, imao sasvim solidnu rolu

Link to comment

jeste kriv. jer protivnik je danasnji partizan. uz sve postovanje prema protivniku, mora naci nacina da od 5 visokih koliko ima (a jednog su mu vec menjali) osposobi bar jos jednog u ovom delu sezone da moze odigrati nekoliko minuta

i taj isti stimac je skoro na el utakmici, dakle protiv kvalitetnijeg protivnika, imao sasvim solidnu rolu

 

Na kojoj to EL utakmici je imao solidnu rolu? Cudim se da je Ra tek sad poceo da mu smanjuje minutazu, trebalo je to  davno. Nego je po inerciji rotirao centre, sto je mnogo ziheraskije nego ovo sto je radio protiv Partizana. Ako je jedan igrac totalna stetocina, onda raubuj drugog do krajnjih granica, ili nadji neko drugo resenje u postojecem sastavu.

Edited by Nikodije
Link to comment

Samo je protiv Raduljice i Brajanta ( :lolol:) bio dobar, i malo protiv Cedevite. Lik je neverovatan, dvojica igraca su gotovo uvek sami na sutu/kucanju kad on brani. 

Link to comment

Na kojoj to EL utakmici je imao solidnu rolu? Cudim se da je Ra tek sad poceo da mu smanjuje minutazu, trebalo je to  davno. Nego je po inerciji rotirao centre, sto je mnogo ziheraskije nego ovo sto je radio protiv Partizana. Ako je jedan igrac totalna stetocina, onda raubuj drugog do krajnjih granica, ili nadji neko drugo resenje u postojecem sastavu.

cedevita

ali, da, poenta je u boldovanom

protiv tog istog partizana je nas b tim dan ranije izgubio na jednu loptu, a radonja se ustrucava da ubaci igrace iz prvog tima na par minuta

Edited by pbg12345
Link to comment

Dobro sad, nije bas Cirbes Sasa Ilic, pa da budemo zabrinuti uoci svake utakmice da li ce moci da prezivi ako odigra vise od 30 minuta, u pitanju je vrhunski sportista na vrhuncu snage. Trener nije kriv sto Stimac igra tako lose, kriv je zato sto ga je uopste i doveo, ukoliko ga je on birao.

 

Ogroman je problem da ti tri igrača odigraju utakmicu najvišeg ritma praktično bez zamene. Time si praktično potpisao da nećeš odigrati meč na najvišem broju obrtaja, stavio si do znanja ostalim igračima da ih smatraš za golo govno plus ti se povećava rizik da se neko od njih povredi (a u ovom slučaju su 2/3 skloni povredama).

 

Totalna nebuloza.

Link to comment

Igrati na najvisem broju obrtaja nuzno znaci rotaciju svih 12 igraca iz zapisnika, inace pisi propalo? Miloje je juce u finalu rotirao sedam i po igraca, pa broj obrtaja nije padao, u poslednjem minutu delovali su jednako spremno kao na pocetku. Mozda taj broj obrtaja moze da ima veze i sa spremnoscu igraca, a ne nuzno sa brojem igraca koji se koriste.

Link to comment

rotacija od 7 i po igraca koji su za to pogodni je idealna u pojedinacnim utakmicama. problem je zamor materijala na duze staze, povrede... mi u startu imamo dva centra koji nikako ne mogu da igraju zajedno i nemamo cetvorke koje mogu na 5 (ja bih probao -_- ) tako da tu moraju da se rotiraju 4 igraca. volio bih da neki sledeci roster ima peticu koja moze na 4, pa da moze da se svede rotacija na 8 igraca kad dodje ono najbitnije.

Edited by Timmi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...