Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 igrača se upisalo u listu strelaca, od toga Lazić samo sa bacanja, Zirbes jedan koš iz igre, ostalo isto sa bacanja. Dozvoljen 21 ofanzivni skok protivniku, koncentracija u totalnom autu.

Radonja prećutao celu utakmicu. Dangubić uz Kinseya bio ponajbolji u prvom poluvremenu, u drugom ostao pored Štimca. Ćao, zdravo. Užasna utakmica, ali komšijama svaka zasluga za prolaz.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Najgora utakmica sezone najverovatnije. Da nije bilo Kinzija ne bismo ubacili 40 koseva. Nek sad odmaraju za EL i oporavljaju povrede, Mega bi nas zakucala sa 25 razlike uz ovakvu igru.

Link to comment

Nisam nešto propratio ni juče ni danas utakmice, glledao malo u nekom društvo kraj treće i četvrtu . Sam dolazak na ovaj turnir je bio u alibi stilu, povređeni igrači ,još kad sam čuo onu sisu Simonovića pre neki dan prevrnuo mi se želudac.

 

Znao sam da če odigrati loše ali sam ipak mislio da će dobiti na guzove, nisam nikako očekivao neku laganu pobedu . 

 

Gudurić,Miler i još neki igrači su previše svileni, nemaju oštrinu. 

 

Naravno da Partizan ima sada trenera, bolju igru, malo su se grupisali ali ipak treba biti sramota igrače pogotovo ovog alibi trenera. Koji se stalno nekom nešto prilagođava, ne zna da nametne svoj stil, sve neki strah. 

 

Kad ti onaj smešni Koprivica i Milutinović hvateju grdne lopte i poentiraju , vidiš koliko je sati i kakav je pristup ovih nabeđenih zvezda. Došli su bukvalno da otaljavaju ovo ,more marš bre pičkice jedne.

 

Taman smo napravili jednu ekipu prošle godine koja grize grebe ide u meso i odmah sledi povratak u realnost. Cela ova sezona u Aba ligi i kupu je sramota do sada, ceo pristup je toliko bahat i nadmen kao da smo uhvatili boga za muda .

 

Štimac nije ulazio u igru koliko sam gledao , povređen je bio ili šta ?

Edited by elementary
Link to comment

Ne. Klasicna prica misa na celu vojske lavova. Dovoljno je bilo pogledati klupu sa trenerima. Kod komsija ubilacki pogled i mi verujemo. Kod nasih jadonja pogled.

 

Naravno da ce general mis reci "promasena bacanja, miler u problemunsa faulovima, bla, bla" , a nece reci "nemamo nijednu akciju osim da "centriramo" na majka koji igra 400 min i cuvaju ga trojica"

Link to comment

sve je ovde jasno, prepustili smo trofej misku., ali nismo dozvolili da izgubimo od njih u finalu da klinci ne osete krv i time sebi zakomplikujemo finale aba i domace lige

bice ovo jos jedna sezona sa samo tri trofeja :(

Link to comment

Sad tek pogledao statistiku na kls . Ovaj nije normalan jbt, tačno je sve učinio da izgubimo ovo, umesto da svi dobiju šansu i da ih mi lomimo tempom on mrcvario par igrača.

 

Rebić 3 minuta , Dangubić 13 ,Boriša nije ni ulazio,Tejić nije ulazio ,Gudurić 10 ,Štimac 2,5 minuta .  Kakva dileja jbt. Još nam fale Mitrović i Jović i on nam dodatno osakati roster .

 

Tejić prošle godine čuvao Mačvana a sada ne može da uđe par minuta i napravi po koji faul i sačuva jebenog Koprivicu ili kako se zove dečko. Štimac ne može protiv njihovih centara da odigra više od 2 minuta i uhvati po koji skok .

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...