Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Djokovic novi Rebic. Interesantna je ta Fabrika Midjeta iz Predgradja, to im je sada postao neki brend.

 

Djokovic nije FMP-ov proizvod, on je ako se ne varam prosle godine dosao u klub.

Link to comment

licno ne ocekujem nikog, ako ne bude nekog drasticnog smanjivanja budzeta. aranitovic bi mozda bio pri timu sledece godine, ali posto se povredio ni to. 

 

I prosle godine ste u ovo vreme pisali isto pa je na kraju Guduric zavrsio u prvom timu i to sa znacajnom ulogom. Daleko je jos do kraja sezone.

Link to comment

Jeste, samo sto je Guduric na osnovu kvaliteta jednu sezonu predugo sedeo u FMPu. A ovi sto su sad tamo nisu ni blizu talentovani.

 

ubr, nije preterano bitno, ali Djokovic jeste ponikao u FMPu

Link to comment

Vec vidim Lazarevica na poziciji Lazica kroz dve sezone. To nam je to :lolol:

 

Lazic bije, al moze i da pogodi tricu, barem kada je sam. Ovaj mi deluje totalno operisano od suta, a opet nema visinu da bi mogao da igra nesto unutra, iako vidim da voli da se gura unutra. Verovatno jos jedan Ratko Djurkovic™ koji je zalutao u kosarku.

Edited by Nikodije
Link to comment

Jeste, samo sto je Guduric na osnovu kvaliteta jednu sezonu predugo sedeo u FMPu. A ovi sto su sad tamo nisu ni blizu talentovani.

 

ubr, nije preterano bitno, ali Djokovic jeste ponikao u FMPu

 

Kao sto rekoh, ako se ne varam po postovima iz prosle godine nije delovalo kao da Guduric ima kvalitet da "jednu sezonu predugo sedi u FMP-u", vec mu se pripremala clanska karta PUPS-a. Secam se kad sam se jednom zajebao i napisao da mi se cini kako Guduric u Superligi ima sva ovlascenja i da ga ocigledno spremaju za prvi tim kakav baraz kofa govana je poleteo u mom pravcu. Ja ne mogu da ocenim da li je i koliko neko od ovih klinaca talentovan ali ima ko moze.

Link to comment

Kao sto rekoh, ako se ne varam po postovima iz prosle godine nije delovalo kao da Guduric ima kvalitet da "jednu sezonu predugo sedi u FMP-u", vec mu se pripremala clanska karta PUPS-a. Secam se kad sam se jednom zajebao i napisao da mi se cini kako Guduric u Superligi ima sva ovlascenja i da ga ocigledno spremaju za prvi tim kakav baraz kofa govana je poleteo u mom pravcu. Ja ne mogu da ocenim da li je i koliko neko od ovih klinaca talentovan ali ima ko moze.

 

Ja sam ga proleca 2014. gledao uzivo u Hali sportova, kada je Partizanu ubacio 20 i nesto poena (utakmica na kojoj je BB davljen), tada se vec video veliki kvalitet i verovao sam da ce vec sledece sezone (tj prosle) biti u timu, i bio sam razocaran sto nije bio.

Link to comment

Kao sto rekoh, ako se ne varam po postovima iz prosle godine nije delovalo kao da Guduric ima kvalitet da "jednu sezonu predugo sedi u FMP-u", vec mu se pripremala clanska karta PUPS-a. Secam se kad sam se jednom zajebao i napisao da mi se cini kako Guduric u Superligi ima sva ovlascenja i da ga ocigledno spremaju za prvi tim kakav baraz kofa govana je poleteo u mom pravcu. Ja ne mogu da ocenim da li je i koliko neko od ovih klinaca talentovan ali ima ko moze.

Ja svakako nisam prosle sezone pisao da nema sanse da zaigra Guduric, tako da ako se vezujes za post koji je moje misljenje, trebalo bi da nadjes manjak konzistencije u tom misljenju da mu protivurecis, a ne neki generalni utisak koji si stekao raspravljajuci sa milion ljudi na n foruma.

Edited by Joe D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...