Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

znaci prodaje karata nece biti s obzirom da vise ima prodatih sezonskih nego li hala prima.

Tokom cele sezone se tu i tamo pušta više karata, ali ako reper bude bila poslednja EL utakmica sa Cedevitom, onda će to bili daleko više od predviđenog. Mislim da ni jednom nije bilo prepunjeno kao prošle sedmice.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne znam ciji je propust, ja bih pre okrivio teniski savez koji je bas mogao ovo da igra u vrscu, nisu, kraljevu, ili gde god, stvarno nije bilo potrebe da se kazahstan gura u pionir. al ne vredi se vise vracati na to, a milenijum ce sigurno biti pun. to je mala hala, lako ce se napuniti tih 4 k ljudi i bice sigurno dobra atmosfera, jedino sto ce i nama ta hala biti nova posto tamo vise ne igramo utakmice.

Link to comment

Nema to veze sa TSS; znalo se jos dok smo igrali prvu fazu da je Pionir rezervisan.

Nisam optimista da će Vršac biti pun iz vise razloga- zbog sezonskih karata i "poklon" karata biće pusteno max 600-700 karata u prodaju; nece svi sezonci otici, nece mnogo ni najvatrenijih otici jer se sutra igra derbi...

Nije neka paralela ali bio sam onomad u Vrscu kad smo sa Pesicem igrali grupnu fazu nekog EC sa Hemofarmom, misilim da smo imali 3-0 u tom trenutku u grupi. Hala je bila "polupuna", izgubili smo i vezali sve poraze do kraja pa ispali...Mnogi neće pomeriti dupe iz Beograda bez obzira na vaznost meca...

Edited by Apollo Creed
Link to comment

"O načinu distribucije karata za vlasnike sezonskih ulaznica, kao i kupovini preostalih karata za utakmicu u dvorani „Milenijum" u Vršcu koja je kapaciteta 5000 mesta, klub će se oglasiti u narednim danima."

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...