Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

njega je letos cini mi se trazila i igokea. bolje da su ga posudili da igra decko ako vec ne zele da ga koriste. da se nije nekome zamerio?

On je s Igokeom imao dogovoren ugovor letos i onda se Zvezda umesala u minut do dvanaest i ukrala ga. Igokea je kukala danima o tome tako da je to verovatno jedino mesto gde mu ne bi ni lek ponudili.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Spremam sam da stavim 10e da ce Radonja da ga napravi na drugog centra do plej ofa!

 

Dobro, 5e.

 

Ne znam, on je sve gori i gori. Danas ne samo da je bio los nego je bio ocigledno nezainteresovan za utakmicu, ali je zato vrlo energicno aplaudirao publici kad se utakmica zavrsila.

Link to comment

Guduric i dangubic, i izgledalo je kao garbage-time. Ne bih previse dobrog izvlacio iz toga, ocigledno da obojica znaju da vode i dodaju loptu, protiv ovakve konkurencije i ne treba vise od toga. 

Link to comment

On je s Igokeom imao dogovoren ugovor letos i onda se Zvezda umesala u minut do dvanaest i ukrala ga.

чија ли је то била бриљантна идеја

Link to comment

Kako je igrao Stimac?

Protiv Cedevite je odigrao za pohvalu u odnosu na većinu partija ove sezone i mislio sam da ce vezati par lakših utakmica gde će održati makar takav nivo... ne da očekujemo neki preobražaj, ali makar toliko... Kad, ne lezi vraže, u prvom poluvremenu ga je fuckin' Djoko Šalić nadigravao samo tako.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Protiv Cedevite je odigrao za pohvalu u odnosu na većinu partija ove sezone i mislio sam da ce vezati par lakših utakmica gde će održati makar takav nivo... ne da očekujemo neki preobražaj, ali makar toliko... Kad, ne lezi vraže, u prvom poluvremenu ga je fuckin' Djoko Šalić nadigravao samo tako.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

 

Stimara je laka meta za hejtere, suvise se istice po nekvalitetu u ovom timu Zvezde, u kojem bas i nema mnogo toga da se hejtuje. Tim je dobar i osim njega nema druge rupe, Radonji se smesi Gomeljski, a i Cho dominira van terena, izgleda da je na putu da izmuze A licencu ugovor od Djordija. Sve ide svojim tokom™, jedino Stimaru skoluje 1 Djoko Salic, a pre dve nedelje, na istom mestu, 1 Uros Lukovic.

 

Steta sto Smilair vise ne pise na forumu (posebno ce nedostajati njegova salata na leto), ali je zato aktivan na tviteru, sa kojeg porucuje da nasi spoljni igraci svakog dana ispucaju po 300 trojki. Cisto da otklonimo dilemu odakle nam ovakvi suterski procenti ove sezone, ako je uopste i postojala.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...