Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Nema tu prioriteta i neprioriteta, ko prvi zakupi njegov je termin. Da je Zvezda imala poznate termine domacih utakmica pre godinu-dve imali bi rezervisanu Arenu za celu sezonu, pa bi npr Euro morao da se pomera napred ili nazad... Mislim nije ovo sto sam rekao nikakva mudrost, tek pozivanje na redovnost musterije i slicno je potpuno bespredmetno. 

 

 

Koji nas to skup tera van Arene i BG-a protiv Efesa?

 

Cenjeni skupe poljubis me u dupe.

 

 

Duel je na programu 26. februara, kada će Kombank Arena biti zauzeta zbog jesenas najavljene konferencije "Momentum", dok će Pionir biti zauzet zbog postavljanja podloge za teniski meč Dejvis kupa.

 

 

Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji nas to skup tera van Arene i BG-a protiv Efesa?

 

Cenjeni skupe poljubis me u dupe.

Zbog postavljanja teniske podloge u "Pioniru", u okviru pripreme Dejvis kup duela Srbija - Kazahstan (4-6. mart), tim Dejana Radonjića neće moći da dočeka goste iz Turske na svom matičnom terenu.

 

Istovremeno, Kombank arena takođe će biti zauzeta, zbog konferencije "Momentum", zakazane još tokom jeseni, koja će biti organizovana od 26. do 28. februara u najvećoj hali u zemlji.

 

Vreme je da gospon Covic obezbedi lovu za halu za 15.000 gledalaca i da budemo mirni kad dodje do "frke" i zauzetosti drugih hala.

 

Mada ne znam sto ne moze da se odigra basket u Pioniru, pa onda da postavljaju podlogu ili da se preseli tenis u NS i resen problem.

Edited by Milosh76
Link to comment

Ajd to za Arenu manje-vise, vaterpolo i futsal su to zakupili mnogo pre nego sto je Zvezda obezbedila top16, a nije ni mogla da zakupljuje Arenu dok ne zna da li ce se plasirati. Npr. sledece sezone, ako budemo u onih zatvorenih™ 16, znacemo na vreme kakav nam je raspored za duze, pa cemo moci na vreme da zakupimo Arenu. Ali ovaj tenis u Pioniru je bas wtf.

Edited by Nikodije
Link to comment

Mora li 7 dana ranije da se postavlja podloga za tenis? Mogli su lijepo posle meca u trecoj smjeni to poceti.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Ma, uopste je DC u Pioniru glupost. Mogli su lep spektakl od tog meca da naprave u Nisu, na primer, nego ih mrzi da pomere dupe.

Nis bese ima salu istu kao hala sportova? Da li je to dovoljno veliko za tenis?

Mada svejedno, u spensu je sigurno moglo da bude.

Link to comment

Једино рјешење је оно најскупље, да КК Црвена Звезда, или још боље СД изгради своју спортску дворану.

Вучићу реагуј. :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...