Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Harper radi za cevape, a ne za sendvic. Samo Filipenko moze vise od njega da pojede.

izvini al  ti se obicno javis kad su svi siti ili iscrpljeni

to mora da je tai- jet- lag

i uvek si tu da sutnes mrtvaca ;)  

 

ko ova dvojica iznad..

Edited by bradilko
Link to comment

Pa ne, vidim da ga non stop nešto omalovažavaš i skačeš čim se pomene. Što je dosta ružno, s obzirom da je u pitanju pristojan i fin čovek, koji ne pravi sranja i ne pegla se nesportski sa protivnicima. A ti bi to trebalo da poštuješ, kao samoproklamovani sportsmen, valjda.

Link to comment

Pa ne, vidim da ga non stop nešto omalovažavaš i skačeš čim se pomene. Što je dosta ružno, s obzirom da je u pitanju pristojan i fin čovek, koji ne pravi sranja i ne pegla se nesportski sa protivnicima. A ti bi to trebalo da poštuješ, kao samoproklamovani sportsmen, valjda.

cova je  prokazana dps bicharka

svaki cent je cutnjom zaradio

ovde je jedino jadran van toga

A PRLJAV MU POSO ODRADJUJU DRUGI citav trenerski zivot

ne budi smesan

udji u sustinu,sira slika etc

Link to comment

^^ Ništa te ja ne razumem, osim da su u pitanju neke insajderske informacije, a u tom domenu baš i ne mogu da pratim forum. Ja bih se držao rezultata.

Edited by ljakse
Link to comment

Oce da kaze da je radonja sisa jer ne psuje i ne davi vec za to angazuje nesu ilica i gazda covu po potrebi. A sa milom pusi kubanske cevape (tompuse)

 

A sustina je da se covic vesna... Znas te romanticne klasike :)

Edited by adasevic
Link to comment

^^ Ništa te ja ne razumem, osim da su u pitanju neke insajderske informacije, a u tom domenu baš i ne mogu da pratim forum. Ja bih se držao rezultata.

 

Ma, lik valjda pokusava da prosiri podgoricke traceve, inace poznate po verodostojnosti koliko i price barona Minhauzena. Ne razumem sta se desava s ovim forumom, takvi tipovi su ovde u normalno vreme dobijali cipelu u guzicu u roku od odmah. Cujes, Radonjicevi specijalci za obavljanje prljavih poslova. Don Dejo Snajperista. :lolol:

Edited by harper
Link to comment

Ma, lik valjda pokusava da prosiri podgoricke traceve, inace poznate po verodostojnosti koliko i price barona Minhauzena. Ne razumem sta se desava s ovim forumom, takvi tipovi su ovde u normalno vreme dobijali cipelu u guzicu u roku od odmah. Cujes, Radonjicevi specijalci za obavljanje prljavih poslova. Don Dejo Snajperista. :lolol:

gorak post

gorko se smijes

da ti dodam jos??

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...