Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tesko je reci. To je liga u kojoj dominira 1 Kimani Frend, brojke tamo nisu nikakav pokazatelj.

 

Alo ne diraj Kimanija! :mad:

Salu na stranu pogledaj snimak neke utakmice Jagodine, neverovatno je kakve fizikalije ima covek u 38 godina.

Link to comment

Volio bih čuti od boljih poznavalaca mlađih kategorija koju više o Radanovu. Mene je kupio ovim potezom u valjda debiju u seniorskom dresu

 

 

 

Ja sam bio zaista oduševljen Radanovim posle tog kratkog nastupa. On je svakako veliki talenat. Međutim, kad sam ga gledao prošle godine na juniorskom PE, video sam da postoje određeni koncepcijski problemi što se tiče njegovog razvoja - pre svega što trenutno izgleda jako sumnjivo ideja da bi mogao da igra pleja u seniorskoj košarci, tj da je prespor za to, barem je tako na tom pe izgledalo - gubio je često lopte u prenošenju i bio rezerva Ćirkoviću, koji je sasvim prosečan plej. Verovatno bi Radanov trebalo i da poboljša šut, to sigurno nije nerealno.

Link to comment

Alo ne diraj Kimanija! :mad:

Salu na stranu pogledaj snimak neke utakmice Jagodine, neverovatno je kakve fizikalije ima covek u 38 godina.

Meni je on jedan od gotivnijih stranaca koji su igrali u Srbiji u onom periodu kada ih nije bilo mnogo na ovim prostorima. Broj jedan Freeman, a onda Penn, House, Friend.

Iznenadih se prošle nedelje kada sam na temi KLS saznao da je i dalje aktivan. Poslednje što sam znao je, na žalost, iz onog nesrećnog slučaja kada je završio u zatvoru.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Pa bas i nije nesrecan slucaj kad ubijes osobu kolima pijan.

U pravu si, neprecizno sam se izrazio, svakako sam mislio na nesreću.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Kimani i dalje igra? :blink: Jel odlezao nesto ili je i to voda ispod mosta?

 

iggra sa nanogicom u jagodini i dominira.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...