Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Radonja je trener kao i svaki drugi, ima svojih kvaliteta kao i mana. Problem je što se preuveličava i jedno i drugo, te je ili apsolutni car sveta posle pobeda, ili neopisivi nemač pojma kome treba što pre videti leđa, sredina je teško moguća na ppp..

 

Bitno je da njegovi trenerski kvaliteti (za sada) nadoknađuju mane, inače teško da bi praktično rutinski dobijali mnogo jače ekipe u top 16, sa budžetima nekoliko puta većim. Velika je to stvar za bilo koji tim, i jako jako teško, pogotovu sa timom koji je inferioran u odnosu na ostale u smislu finansija. Čim je malo korigovao (po meni) najveću o čemu sam govorio 100 puta - hendlovanje i raspodela minuta - vratilo mu se mnogo sigurnijim igrama tima, lakšim pobedama i izbegavanjem neizvesnih završnica gde smo često umeli da useremo, uspevali smo ranije da rešavamo mečeve. Naravno, svemirski je tome doprineo Kinsey.

 

O svemu ostalom možemo da sudimo na kraju sezone tek.

Link to comment

Pa ti za razlilu od ikara imas nesto vise mogucnosti povodom toga. Pobrisi, prebacuj, upozori

A i inace bi mogli malo vise vremena posvetiti moderaciji sporta. Jasno mi je da treba vremena, volje, zivaca, ali opet, imamo manje vise uvek isti obrazac kako stvari odu u pogresnom smeru, a i ucesnici se uglavnom ponavljaju

U svakom slucaju slazem se sa tvojom i ikarovom primedbom

Link to comment

Prica se na kraju svela na cetiri igraca koji mogu da pokriju pozicije 3 i 4 od kojih je Miler bio jedan od trojice koji su figurirali za slucaj da nas Deson Tomas odbije. To je bilo pre nego sto se Luka povredio. Kad se povredio izbor je pao na Milera jer je od sve trojice najblizi poziciji 4. Ne znam da li bi bas njega doveli da nije bilo te povrede, mozda bi doveli igraca slicnijeg Kalinicu ili Simonovicu, ali Miler je definitivno bio u uzem izboru i duze je pracen.

 

Sve ovo si mogao, isto kao i ja, da procitas u jednom od poslednjih duzih intervjua koje je Radonjic dao, ako se ne varam, za Novosti. "Mi" mozda jesmo culi za Milera pola sata pre nego sto je potpisao ali u klubu nisu.

 

 

Ovo tvoja priča za dovođenje 4 nije tačna.

Početni plan je bio da sezonu izguraju Luka i Tejić. Lukina povreda, i naravno uočljiva bezmudost Tejića, je uticala da se dovede još jedna 4.

Nemam pojma kako je doveden Kvinsi, ali mi ponajviše deluje kao splet nekih suludo srećnih okolnosti i Miškove "sposobnosti". 

 

 

Tacna je,  dugo su cekali DeShaun Thomasa, medjutim on je odabrao D ligu, verovatno je i bolje sto je tako ispalo.

 

Stvarno biste morali da pocnete da citate ono na sta odgovarate, ovako malo postaje besmisleno.

Link to comment

Samo sam potvrdio ono sto si napisao, posto se D.Tomas bar mesec dana provlacio kroz medije, a i sami su iz kluba potvrdili da bas njega hoce, ne znam gde si video necitanje tvojih postova, tako nesto sebi nikad ne bih dozvolio.

Link to comment

Samo sam potvrdio ono sto si napisao, posto se D.Tomas bar mesec dana provlacio kroz medije, a i sami su iz kluba potvrdili da bas njega hoce, ne znam gde si video necitanje tvojih postova, tako nesto sebi nikad ne bih dozvolio.

 

Izvinjavam se, procitao sam "tacna je" kao "tacno je". My bad.

Link to comment

Zato sto se 99% Radonjinih izjava sastoje iskljucivo opstih mesta i diplomatskih odgovora?

 

Covek je doslovce rekao ono sto sam napisao, mozes samo da mu verujes ili ne. Nema tu nikakvih opstih mesta i diplomatskih odgovora.

Link to comment

Srđan Kalember, jedan od osnivača sportskog društva i KK Crvena zvezda i pionira košarkaške igre u Jugoslaviji, preminuo je u u utorak u Beogradu, u 88. godini života. Ostaće upamćen kao član tima KK Crvena zvezda koji je osvojio devet uzastopnih titula prvaka države. Bio je trener  Jugoplastike,  s kojom je 1972. osvojio osvojio prvi Kup Jugoslavije. Vodio je Jugoplastiku i u finalu Kupa pobednika kupova 1973. godine, kada su „žuti“ poraženi od Spartaka iz Lenjingrada.

 

 

Link to comment

Kolko' čujem, Sofo je šutnut pre svega zbog odnosa sa drugim igračima i (ne)stučnim štabom. Navodno štetan po atmosferu™, ma šta to značilo.

 

a zabole ga, bar je igrao strava basket

Link to comment

Ortak mi sinoć reče da je negde čuo i da je postignut dogovor sa ovim momkom što je prošle nedelje natrpao 50ak poena u KLS-u, Avramovićem. Ima li tu istine, ne znam.

Za vas koji pratite KLS, vredi li nešto konkretnije očekivati u budućnosti od njega ili je u pitanju trenutni bum i ekspresna jurnjava poput one za plejem iz Vršca prošle sezone, zaboravih mu ime?

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Tesko je reci. To je liga u kojoj dominira 1 Kimani Frend, brojke tamo nisu nikakav pokazatelj.

 

Jovan Novak

 

Vidim da i Stefan Pot ima odlicnu statistiku u KLS ligi (u rangu Avramoviceve, cak su i isto godiste), a nije mogao da prodje ni u Metalcu.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...