Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

 

 

 

 

:s_a:

 

Pa, tada nije ni bio, covek je imao u mucenom Bajernu pola milke godisnje. Zato ga je Kari i proglasio za jednog od najboljih evropkih back-up centara, trebalo je opravdati taj monstruozni ugovor.  :lolol:

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

yolo najmudriji, on je kosarku otkrio posle proslogdisnje titule, pa tako nije ni imao priliku da ispali kakvu glupost pocetkom te sezone

 

zato imamo tebe, hvala sto postojis

Link to comment

mene kinsi odusevljava i vise od rodjaka mu :) kvinsija

jasno je da ovaj drugi ima daleko siri repertoar u napadu, moze "sam" dobiti vecinu evropskih ekipa, atraktivniji je, ali kinsara je sa sobom doneo ono vezivno tkivo koje ekipu uzdize na visi nivo.

pesnicki serem, ali coveka ima svuda, a pored toga sto zna, vrlo profesionalno odradjuje svoje minute. stranac (amerikanac) za pozeleti

 

Naravno.

Idealan je jer jedini od spoljne linije ume da izmisli poene. Dosta olaksava kad protivnik napuni reket i zatvori pick. 

 

Ja:

 

a jedini pravi kiks u kompoziciji tima je Cirbes. Nista nas on nece unaprediti u odnosu na Raska, stavise moze se vec sada tvrditi da je doticni cak i poslabljenje™ u odnosu na Raska.

 

:rolf:

 

Za Cirbesa se videlo, ko ga je gledao u Bambergu, da ima fizikalije i ume monstruozno da zakuca. Jedini problemi su bili visina (to mu je i sada problem) i odbrana picka. 

Link to comment

Naravno.

Idealan je jer jedini od spoljne linije ume da izmisli poene. Dosta olaksava kad protivnik napuni reket i zatvori pick. 

 

+1000

 

To je onaj zabod koji nam je sve vreme falio, i prošle sezone.

Link to comment

+1000

 

To je onaj zabod koji nam je sve vreme falio, i prošle sezone.

 

A za sta nam je falio? Za osvajanje Evrolige? :lolol:

 

Onaj tim je porobio prosle godine, samo je panika u klubu od zavrsnice ABA lige ucinila da imamo onaj period na pocetku Top 16 faze kad nismo licili ni na sta. Pre i posle toga tim iz prosle godine je radio opasan posao na terenu i na kraju uzeo sve trofeje koji su bili na raspolaganju. Uostalom, sumnjam da bi se mnogo ljudi kladilo u velike pare na nasu sadasnju prvu petorku (Jovic-Kinsi-Dangubic-Miler-Cirbes) protiv one od prosle godine (Vilijams-Dzenkins-Kalinic-Mitrovic-Bobi) bez straha od bankrota.

Link to comment

nikodije i pbg... idite negde :D

 

I ti bi mogao negde, recimo u NBA kao skaut, posto si znao sta se krije u Cirbesu od prvog dana. Mislim, glupo je da gubis vreme baveci se time cime se bavis, s obzirom da si bio u stanju da vidis nesto sto niko drugi nije. Doduse, pisani trag o tome ne postoji, ali kakve to ima veze, evo ja ti verujem da si znao i video.  :P

Edited by Nikodije
Link to comment

I ti bi mogao negde, recimo u NBA kao skaut, posto si znao sta se krije u Cirbesu od prvog dana. Mislim, glupo je da gubis vreme baveci se time cime se bavis, s obzirom da si bio u stanju da vidis nesto sto niko drugi nije. Doduse, pisani trag o tome ne postoji, ali kakve to ima veze, evo ja ti verujem da si znao i video.  :P

nikodije, čoveče, nominovao si dečka za, citiram, "najgoreg zvezdinog centra u istoriji". ej, u istoriji!!!

 

umesto da se pokriješ ušima i ćutiš, ti se još koprcaš i prebacuješ meni nešto :)

 

napusti topik.

 

:lolol:

Link to comment

A za sta nam je falio? Za osvajanje Evrolige? :lolol:

 

Onaj tim je porobio prosle godine, samo je panika u klubu od zavrsnice ABA lige ucinila da imamo onaj period na pocetku Top 16 faze kad nismo licili ni na sta. Pre i posle toga tim iz prosle godine je radio opasan posao na terenu i na kraju uzeo sve trofeje koji su bili na raspolaganju. Uostalom, sumnjam da bi se mnogo ljudi kladilo u velike pare na nasu sadasnju prvu petorku (Jovic-Kinsi-Dangubic-Miler-Cirbes) protiv one od prosle godine (Vilijams-Dzenkins-Kalinic-Mitrovic-Bobi) bez straha od bankrota.

ako ćemo pravo, gutavo je na nivou prvih petorki. međutim, prošlogodišnji tim je imao mnogo bolju klupu. ovogodišnji zato ima boljeg trenera.

 

jači je bio prošlogodišnji tim ali su ove godine radonjari konačno izrasla muda, pa može ekipu kojoj je prvi centar, citiram uglednog forumaša, najgori centar u zvezdinoj istoriji, da dovede blizu top 8.

Link to comment

nikodije, čoveče, nominovao si dečka za, citiram, "najgoreg zvezdinog centra u istoriji". ej, u istoriji!!!

 

umesto da se pokriješ ušima i ćutiš, ti se još koprcaš i prebacuješ meni nešto :)

 

napusti topik.

 

:lolol:

 

Pa dobro, bilo je i onih koji su proglasili Gudurica za babu. :fantom:

Link to comment

nikodije, čoveče, nominovao si dečka za, citiram, "najgoreg zvezdinog centra u istoriji". ej, u istoriji!!!

 

umesto da se pokriješ ušima i ćutiš, ti se još koprcaš i prebacuješ meni nešto :)

 

napusti topik.

 

:lolol:

 

Uopste se ne koprcam, sam sam sebe ismejao zbog spektakularne prognoze. Dobro je sto kao balans  na topiku postoje i strucnjaci i poznavaoci, pa je tako zanimljivije. Ostani na topiku.  :D

Link to comment

Pa dobro, bilo je i onih koji su proglasili Gudurica za babu. :fantom:

ne znam, promaklo mi je to. daj citat.

 

inače, baba je u zvezdi samo jedna, to je luka kapiten.

Link to comment

Uopste se ne koprcam, sam sam sebe ismejao zbog spektakularne prognoze. Dobro je sto kao balans  na topiku postoje i strucnjaci i poznavaoci, pa je tako zanimljivije. Ostani na topiku.  :D

dobro, nemoj da se ljutiš. malo se ja, neuspešno, šalim.

 

imao sam ja sigurno sličnih promašaja ali kod cirbesa i jovića sam od početka bio na njihovoj strani, pa se zato sad malo puvakam.

Link to comment

dobro, nemoj da se ljutiš. malo se ja, neuspešno, šalim.

 

imao sam ja sigurno sličnih promašaja ali kod cirbesa i jovića sam od početka bio na njihovoj strani, pa se zato sad malo puvakam.

 

Jel imas negde napisano za Cirbesa, stvarno me zanima, pamtim da je ovde bilo samo manjih i vecih skeptika. Moguce da u vreme njegovog dolaska u Zvezdu nisi pisao na forumu, ne secam se bas, ali ako si ti tu video kvalitet na osnovu njegovih igara u Bambergu i na pocetku igranja u Zvezdi, onda stvarno kapa dole.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...