Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

posle dve stranice sam odustao od citanja :D :isuse:

 

 

mada, tejara me odusevio onom tekmom u turskoj(valjda turskoj), a jovic jes bio nikakav u organizaciji na pocetku

 

hmm, evo ga, tvrdim da jovicu treba neko ko ume sa loptom pored njega, predlazem guduru, fino sto me radonja i trener prate godinu i vise kasnije :fantom:

 

 

svakako je poredjenje sa stimetom budalastina, posebno iz ove perspektive, a ja sam tad cirbesa dozivljavao kao igraca koji ce u napadu ponajvise doprinositi ofanzivnim skokom i poenima posle tih skokova

Edited by pbg12345
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

^^Nema veze, vazno je izneti nekakav stav, pa makar i posle samo jedne trening utakmice, zasto bi to bila prepreka da se prosipaju biseri :D

Edited by Nikodije
Link to comment

Meni je ipaj highlight Joeova briga da li ce Bobi moci da igra duze od sedam minuta po utakmici, Kraljeva reakcija na potpisivanje Jovica u fazonu "boze, kakav palanacki klub" i Lakijevo cascavanje picem i ribama ako Radonja popije otkaz pre pocetka sezone. :lolol:

 

Ja sam kao i Ljakse bio protiv potpisivanja Jovica ali sam bio dovoljno oprezan da ne preterujem s tim mnogo na topiku. :s_a:

Link to comment

Сјећам се добро реакција на довођење Јовића, поготово како Ђенка неће добити простора због њега.

С друге стране, и ја сам у почетку мислио да се Цирбес неће показати као посебно појачање :ph34r:

Link to comment

normalno da je bilo svega. dovoljno je pretresti nba draftove i vidjeti izbore ljudi koji za to dobijaju milione. ipak mi je uvijek zabavno baciti pogled nba topic o draftu 2008. :D

 

ja sam rekao da je dovodjenje bobija ocajan (mislim bas ta rijec) potez. jasni su razlozi iz te perspektive

Link to comment

Većina (ako ne i 100%) je tada bila užasnuta tim potezom. Normalno, niko nije mogao znati šta će Raova mađija da uradi od kljakavog džina koji ne ume da hoda.

Link to comment

kad smo kod stimeta, bacite pogled na neki klip iz unikahe, meni se cini da se on tad fino stesao i bio u boljem fizickom stanju nego sad.

Rekao mu je tada trener da mora da smrsa ako hoce da igra. Ovaj smrsao i vise nego sto su ocrkivali, postao prvi centar( ispred Vasqueza i jos nekog sasvim pristojnog igraca) i upisao u nizu nekoliko dabl-dablova. I to mislim u top16 fazi.
Link to comment

Meni je ipaj highlight Joeova briga da li ce Bobi moci da igra duze od sedam minuta po utakmici, Kraljeva reakcija na potpisivanje Jovica u fazonu "boze, kakav palanacki klub" i Lakijevo cascavanje picem i ribama ako Radonja popije otkaz pre pocetka sezone. :lolol:

 

Ja sam kao i Ljakse bio protiv potpisivanja Jovica ali sam bio dovoljno oprezan da ne preterujem s tim mnogo na topiku. :s_a:

 

 

To sto si ti pizdeo je tvoja stvar ali Zvezdi Stimac uopste nije u dometu po ceni.

 

 

:s_a:

Link to comment

yolo najmudriji, on je kosarku otkrio posle proslogdisnje titule, pa tako nije ni imao priliku da ispali kakvu glupost pocetkom te sezone

 

A o količinu sačuvanih nerava da ne pominjemo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...