Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok, svaka vama cast ako ste i na samom pocetku njegovog bitisanja u Zvezdi videli neki poseban kvalitet, koji je, eto, promakao celoj Evropi u tom trenutku, a zna se koliko su centri deficitarni, a on je pride evropski centar, komunitarac. Sto se mene tice, Ra je od njega napravio ovo sto je on danas, a krenulo se sa vrlo upitnih pocetnih pozicija.

 

Ima postova na forumu kad je dolazio tako da svako moze da vidi ko je sta pisao. Cirbes je i u Bambergu pokazivao neke centarske kvalitete kao sto su odmotavanje od pika i dobra realizacija na obrucu, takodje je izgleda uvek imao radnu etiku jer je i tamo fizicki bio sposoban da se nosi sa svim centrima. Radonjic mu nije uveo dosta novih elemenata u igru (cesce koristi onaj poluhorog i znacajno je poboljsao igru ledjima) ali je maksimalno unapredio ono za sta je imao dobru osnovu i znacajno ga je ubrzao. Za ovih godinu i po dana koliko je kod nas Cirbes je maltene duplo brzi od Cirbesa koji je potpisao za nas, to se narocito vidi u odbrani.

Link to comment

I ove godine igramo back2back2back utakmice u kupu. Neverovatno je koliko nisu sposobni da prilagode žreb timu koji odigra utakmica u sezoni kao dva tima zajedno.

Link to comment

jel fali nesto njegovoj statistici? muceni stime ce uvijek imati dobre poenterske i skakacke brojke po minuti, jer je najbolji pick and roll igrac na svijetu. on i brat mu enes kanter.

Link to comment

ova osnovna cesto da, ona napredna ne.

 

njegova statistika je bila odgovor na to kako misle da se plasiraju u top16 s njim na terenu, cisto da pokaze da je on vec uspjesno igrao u istom. na kraju krajeva, i ove godine se plasirao.

Link to comment

Ja:

 

a jedini pravi kiks u kompoziciji tima je Cirbes. Nista nas on nece unaprediti u odnosu na Raska, stavise moze se vec sada tvrditi da je doticni cak i poslabljenje™ u odnosu na Raska.

 

:rolf:

Link to comment

Ja:

 

a jedini pravi kiks u kompoziciji tima je Cirbes. Nista nas on nece unaprediti u odnosu na Raska, stavise moze se vec sada tvrditi da je doticni cak i poslabljenje™ u odnosu na Raska.

 

:rolf:

 

Nisi jedini i ja sam ga ljudski ocrnio. Više sam bio razočaran izborom tipom igrača kojeg smo doveli. Iskreno, nisam verovao da može ovoliko da napreduje, ni približno. Kako je prethodna sezona prolazila, menjao sam mišljenje.

Link to comment

Ja sam svojski srao po izboru Jovića.

 

edit: mada pbg za sada dominira, koliko vidim. Sranje po Joviću i Cirbesu, vera u Tejaru :D

Edited by ljakse
Link to comment

pa dobro, izgledao je zirbes pogubljeno prvih nekoliko utakmica, posebno su iskakanja na pnr-u bila wtf. ja njega nisam gledao u bambergu, vjerovatno to nikad ranije nije radio.

 

meni je smijesno to poredjenje sa stimetom, kao nekim tipom igraca.

Edited by Timmi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...