Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dangubu je usporila povreda, ali ne pomaže mu da se razigra ni  kad ga koriste kao defanzivnog specijalistu. Protiv Lokomotive je totalno izbačen iz svega ostalog osim pravljenja pametnih faulova™

Link to comment

imao je radonjic i protiv rusa epizodu hvatanja za glavu nakon nekog poteza stimca, samo sam zaboravio sta je bilo u pitanju

bas je onako "izneverovao"

 

da, danguba je i ranije izgledao bas tako, kao da mu fali snage da dobaci, imao je potpuno razlicitu tehniku suta sa 5,6 metara i za 3 poena

Edited by pbg12345
Link to comment

Jbg, forumasi se su vatali za glavu posle prve partije. A Radonji mrs napolje je trebalo 20 i kusur meceva...

 

Forumasi su se hvatali za glavu i kad je Cirbes doveden tako da to nista ne znaci. Preventivno hvatanje za glavu je omiljeni forumski sport. :lolol:

 

Doduse, ne znam coveka koji nije znao jos od prvog dana kako ce ta avantura sa Stimetom da se zavrsi.

Link to comment

Dangubu je usporila povreda, ali ne pomaže mu da se razigra ni  kad ga koriste kao defanzivnog specijalistu. Protiv Lokomotive je totalno izbačen iz svega ostalog osim pravljenja pametnih faulova™

 

Pa dobro™ protiv Lokomotive je, zajedno sa ljudinom, imao zadatak da cuva Dilejnija, najboljeg EL igraca trenutno. A sprecavanje razigravanja Dilejnija za nase sanse u toj utakmici vaznije je nego Dangino napadacko razigravanje. Posao je dobro obavljen, dok su ga cuvali njih dvojica ovaj nije ni video kos, kamo li ga dao. A pametne faulove ne bih potcenjivao, ako u prvom napadu lokomotive nabijes rame Dilejniju u vugla, i tako mu stavis do znanja sta ga ceka, meni to deluje kao dosta pametan faul :)

Edited by Nikodije
Link to comment

 

Doduse, ne znam coveka koji nije znao jos od prvog dana kako ce ta avantura sa Stimetom da se zavrsi.

 

+1.

Svi nestrpljivo čekamo da vidimo našeg Štimeta kako vitla bakljom po Kalemegdanu...

Link to comment

Pa dobro™ protiv Lokomotive je, zajedno sa ljudinom, imao zadatak da cuva Dilejnija, najboljeg EL igraca trenutno. A sprecavanje razigravanja Dilejnija za nase sanse u toj utakmici vaznije je nego Dangino napadacko razigravanje. Posao je dobro obavljen, dok su ga cuvali njih dvojica ovaj nije ni video kos, kamo li ga dao.

 

Da, sama ideja da se razigrava mlad igrac u utakmici Evrolige protiv sjajnog tima i vrhunskog igraca i izmislja topla voda je prilicno saljiva.

Link to comment

ako Radonja uspe od Stimca da napravi centra po ukusu svih nas na ppp onda blanko orden unapred mu dati za sve sto ce ubuduce uraditi

 

Zasad je Stime centar po ukusu Urosa Lukovica, o EL centrima da ne pricamo. Ostaje da vidimo sta ce Madjija da smisli u nastavku sezone, kako da ga sto bolje sakrije, to ce biti dovoljan uspeh. Sve to uz uslov da Cirbes ostane zdrav.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...