Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Који фејл... идем да сједим у ћошку...

Ипак и овај је дао тридесет и кусур кошева оним Грцима кад су нас избацили...

И био је капитен у Сеулу.

 

Opušteno, nit prvi nit poslednji lapsus na forumu  ;) 

Link to comment

Smesno je peru strancem nazvati. :) Nas co'ek u svakom pogledu

Ne znam za ostale, ali meni se želudac prevrtao od gadosti koje su ljudi poručivali Peri u obe utakmice kada je gostovao Fener. Šatro, folira da je naš, jer nas nemilice trpa. Taj repertoar psovki mislim da nikada nisam čuo.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Smešni su ti prvi stranci u odnosu na ove sad. Najbolji stranac u istoriji Zvezde je Pero Antić

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Naravno da nije.

Link to comment

Kako se zvao onaj šef koji je došao kao zamena za Dvajta Strujarta i imao prilike da odigra samo dvomeč s PAOKom? Mislimda je napravio tehničku na tom meču. 

Link to comment

Kako se zvao onaj šef koji je došao kao zamena za Dvajta Strujarta i imao prilike da odigra samo dvomeč s PAOKom? Mislimda je napravio tehničku na tom meču.

Sajmon Hejli, mada su ga nasi novinari predstavili kao Simeona. Stvarno, ne zezam se. Na prvoj utakmici u Pioniru, napravio put back dunk posle promasenog penala i dobio tehnicku zbog kešanja za obruč. Ako se ne varam to su mu bili i jedini poeni.

Link to comment

Sajmon Hejli, mada su ga nasi novinari predstavili kao Simeona. Stvarno, ne zezam se. Na prvoj utakmici u Pioniru, napravio put back dunk posle promasenog penala i dobio tehnicku zbog kešanja za obruč. Ako se ne varam to su mu bili i jedini poeni.

Sve tačno. Novinari ga još zvali i Sima. [emoji4]

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Da, da. Hejli. :D

 

Jbt, kakva je to grozna utakmica bila. Ali svakako za pamćenje. 

 

    To je bila The Utakmica, kao valjda i svaka sa PAOK-om. Čarls Edvard, četvrti iz loze Smitovih dao 34 poena (u revanšu se peglao sa Janulisom), Perović dodao još 30. Na tribinama rat navijača i policije, iz Kolarčeve se prešlo u Pionir čisto da se razbije monotonija svakodnevice. Solunjani sa grčkim unucima Banetom i Pejom i večnim Fasulasom ispod same table. Sam kraj meča, plavi šlemovi, groblje stolica, dim i Skot Skajls na liniji penala. Slobodan Kaličanin iz partera drmusa konstrukciju koša ne bi li ga omeo. Zviždim toliko da sam pomislio da ću se onesvestiti. Izgubili smo 99:102.

Link to comment

Ja sam prvo poluvreme proveo u kopu, a onda se taktički pomerio ispod semafora. 

 

Zapravo, u I pol zamalo da dobijemo po tamburi kao kolateralna šteta jer je neko gurnuo likove sa šipke pa su aterirali na staru gardu medveda par redova ispod. 

 

Najjači utisak mi je bio PAOKov plej koji je istrčao u tunel pokrivene glave, a realno ga niko nije ni pogledao jer su svi buljili u miliciju. :D

Edited by McCabe
Link to comment

    Eh, a ona iz 88. kad je Zoki Radović bio Kecman pre Kecmana? To je tek bio spektakl, -10 u prvoj i -10 na poluvremenu, pa smo stigli do produžetka. Onda, nikad zaboravljeni, Nojman, trener PAOK-a, progonio sudiju po parketu, stigao ga, patosirao pa su kolege prekinule meč. Par hiljada grčkih studenata na C tribini (tada je to bilo vrlo popularno, recimo na fudbalu protivu PAO-a, a i Grobari pamte Aris u Hali sportova). I tada je igrao Fasulas.

 

   A sutradan,...spustila se neka magla na Beograd. Nisam takvu više video.

Link to comment

    To je bila The Utakmica, kao valjda i svaka sa PAOK-om. Čarls Edvard, četvrti iz loze Smitovih dao 34 poena (u revanšu se peglao sa Janulisom), Perović dodao još 30. Na tribinama rat navijača i policije, iz Kolarčeve se prešlo u Pionir čisto da se razbije monotonija svakodnevice. Solunjani sa grčkim unucima Banetom i Pejom i večnim Fasulasom ispod same table. Sam kraj meča, plavi šlemovi, groblje stolica, dim i Skot Skajls na liniji penala. Slobodan Kaličanin iz partera drmusa konstrukciju koša ne bi li ga omeo. Zviždim toliko da sam pomislio da ću se onesvestiti. Izgubili smo 99:102.

 

Mislim da je Smit dao vise od 34, a nas drugi strelac nije bio Perovic, vec Bolic koji je ubacio nekih 25 otprilike.

 

Pamtim i Utisak nedelje nakon te utakmice, u kojem je jedan od glavnih utisaka bilo pandursko saopstenje povodom desavanja sa te utakmice, jedan od vecih izliva smeha koje sam imao u zivotu.

 

nakon ispadanja od Paoka otisao je Smit (posto je tadasnja Yuba liga zabranjivala strance u domacem takmicenju), i ostao je krs tim manje-vise bez njega, sto je dovelo do borbe za opstanak u tada vrlo solidnoj ligi. Na leto je usledilo pumpanje para u klub, i dovedene su udarne igle BFC-a, pa je to vec licilo na nesto.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...