Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Mi smo prošle i ove sezone dobili u gostima Laboral, Valensiju, Galatu, Pao... Neke od najboljih utakmica smo odigrali na strani. Nije baš da nemamo šansi bez prednosti domaćeg terena.

 

naravno da nismo bez sansi, ali ce biti jako zajebano. cedevita igra u el jednako dobro kao zvezda, a buducnost je uvek zajebana u moraci za dobiti. ipak smo pacerski ispustili prvo ili drugo mesto. ne mislim na poraz od partizana sinoc, nego uopste na igru u aba cele sezone.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

u pioniru smo izgubili prvo mestu u ligi

 

Uzas. Ajd Cedevita djene-djene, oni su ipak evroligaski tim, tu ne zavisi bas sve od nas. al Igokea, Olimpija i Partizan su teski kiksevi.

Link to comment

Izgubiti od ovakvog Partizana verovatno najgoreg u istoriji je veca blamaza nego ono kad su vas nategli stoka razlike.

Radonja ako posle Zvezde bude trener negde van Poljske ili Belgije bice cudo.

Naravno da nije. Dobijali smo i mi njih nekim ludilima Thomasa i Almonda kad su bili ovoliko jači ko mi sad, a i gubili smo i od slabijih timova ove sezone. A Radonja će da bira gde u Španiji da radi, vidiš da im nabija komplekse. Al ozbiljno, uz ovoliko tumbanja tima mi smo ovde gde jesmo, individualni napredak je ogroman kod svih igrača osim Tejića kome izgleda da nema leka. Mađija je tu onoliko zaslužan.

Link to comment

kako je bila ista prica? prosle godine u ovo vreme smo imali 1 poraz u aba, i nismo promenili 50 igraca za sezonu.

 

mislim da nema sanse da ove godine u plej ofu dobijemo i cedevitu i buducnost bez prednosti domaceg terena, a nismo ni zasluzili.

 

Mislio sam na priču posle 2. ABA derbija. Te karaće nas karma, te Mađija odlazi, pa je na kraju bila baklja na Kališu. Naravno da ima šanse da dobijemo na oba gostovanja.

Link to comment

Naravno da nije. Dobijali smo i mi njih nekim ludilima Thomasa i Almonda kad su bili ovoliko jači ko mi sad, a i gubili smo i od slabijih timova ove sezone. A Radonja će da bira gde u Španiji da radi, vidiš da im nabija komplekse. Al ozbiljno, uz ovoliko tumbanja tima mi smo ovde gde jesmo, individualni napredak je ogroman kod svih igrača osim Tejića kome izgleda da nema leka. Mađija je tu onoliko zaslužan.

Kakvi crni Tomas i Almond...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Мени је најбољи странац био онај Смит што смо га довели за Куп Кораћа, 96/97. Није имао право да игра у домаћој лиги, али је те утакмице газио.

Link to comment

Najbolji stranac ti je prvi stranac ikada? :D Hoćeš da kažeš da se već 20 godina ide samo nizbrdo?

 

Bar se po kilaži napredovalo, od njegovog saigrača Stjuarta do ovogodišnje Sofo epizode.

Link to comment

Najbolji stranac ti je prvi stranac ikada? :D Hoćeš da kažeš da se već 20 godina ide samo nizbrdo?

 

Bar se po kilaži napredovalo, od njegovog saigrača Stjuarta do ovogodišnje Sofo epizode.

Не иду, али тај Смит је био капитен америчке репрезентације на Олимпијади, био трећи пик на драфту, и играо у НБА... али није "играо", већ баш играо. Не знам како се уканалио тамо... али далеко најозбиљнији страни играч кога смо имали.

 

Ево, сад сам провјерио статистику: 564 утакмице и 14,4 поена по утакмици у 10 сезона.  У НБА лиги.

 

Човићу, ово ти је домаћи. :fantom:

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Nesto si ti pomesao tu, taj Carls Smit jedva da je skupio jednu punu sezonu u NBA - https://en.wikipedia.org/wiki/Charles_Smith_(basketball,_born_1967Феј

Који фејл... идем да сједим у ћошку...

Ипак и овај је дао тридесет и кусур кошева оним Грцима кад су нас избацили...

И био је капитен у Сеулу.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...