Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Ovaj put smo se kurcoboljom odrekli prednosti domaceg terena i u polufinalu. Za finale smo se vec ranije obezbedili.

 

Zastrasujuce je koliko zasluzujemo da nas karma ujede za dupe na kraju pa da izduvamo za EL

сваке године иста прича :D

 

биће опет Калемегдан ммњ :fantom:

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ista priča je bila i prošle godine u ovo vreme, pa se ništa nije desilo...

 

kako je bila ista prica? prosle godine u ovo vreme smo imali 1 poraz u aba, i nismo promenili 50 igraca za sezonu.

 

mislim da nema sanse da ove godine u plej ofu dobijemo i cedevitu i buducnost bez prednosti domaceg terena, a nismo ni zasluzili.

Link to comment

Izgubiti od ovakvog Partizana verovatno najgoreg u istoriji je veca blamaza nego ono kad su vas nategli stoka razlike.

Radonja ako posle Zvezde bude trener negde van Poljske ili Belgije bice cudo.

Link to comment

Mi smo prošle i ove sezone dobili u gostima Laboral, Valensiju, Galatu, Pao... Neke od najboljih utakmica smo odigrali na strani. Nije baš da nemamo šansi bez prednosti domaćeg terena.

Link to comment

Izgubiti od ovakvog Partizana verovatno najgoreg u istoriji je veca blamaza nego ono kad su vas nategli stoka razlike.

Radonja ako posle Zvezde bude trener negde van Poljske ili Belgije bice cudo.

ovaj poraz od partizana para usi samo zato sto je u pitanju partizan

napisao je neko sinoc, ne znam iz zajebancije ili ozbiljno "gubili smo i od losijih ove sezone", ja to najozbiljnije mislim

jbg, zvezda je u drugom krugu el, gura sasvim solidno, da nije uslo ono saricevo, bilo bi odlicno

ima realne sanse za plasman dalje. ocigledno ova ekipa (jos uvek) nema timski kvalitet da izgura ovakve utakmice bez maksimalne motivacije i koncentracije

a zasto im je bitnije dobijati u el nego u ovakvoj aba u ovom trenutku nekako je i besmisleno objasnjavati

ja menjam i poraz sinoc i sve utakmice do kraja regularnog dela aba za pobede u el

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...