Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

cuvena dilema!sta pricas ti?gde cuvena?na rsb forumu?

 

jok treba da se cuti o lopovlucima tvog cemernog kluba.dosledno se pravis lud.ako ako.kao  oni sto im vreme sve opravdava..i gledanje u tudje dvoriste.ima jos jedna aktual tema..

 

Neces verovati ali postoji svet i van granica racunara. Izadjes napolje, tamo neki ljudi, sednes u kafic, restoran, odes u bioskop, pozoriste, pricaju ljudi... i cim cujes da se diskutuje o fudbalu i naravno Zvezdi, 90% ljudi je u fazonu sto su koji kurac skrcali tolike pare za tu licencu. 

 

A jeste fascinantno koliko si ti opterecen RSB forumom, a i Zvezdom generalno. I sve to pod velom "pravde" pod kojom se vas guru bori protiv zla...

 

A ta Evroliga, koja je jasno Cokijeva igracka, em vam nje dala A licencu pre par godina, em sad pustaju nas da menjamo ime i maticni broj i resavamo probleme UPPRom. Dal se Djordi sada pita koja smo Zvezda? Sve u svemu, batali lupetanje, i sto rece harper, potrazi razloge Vuciceve krivice sto ste odustali od EKa... siguran sam da ces vec napraviti neku sjajnu teoriju zavere, dobro ti to ide. 

Edited by adasevic
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li mogu ovi moronski postovi ciji autori su odavno trebali da budu na SZD da se prebace gde pripadaju? Jedna godina bez titule i vec zapisavaju svaki topic gde se pominje bilo koja verzija imena KKCZTFMPILR.

 

Ja sam ubedjen da ce Kalina otici. Jedino sto moze da me razuveri je vest da je produzio ugovor.

Edited by pantelia
Link to comment

smarate

 

inace za kalinu se nadam da ce ostati. posle zavrsetka sezone sam bio ubejden da odlazi, a sad kad je prilicno izvesno da nam odlaze oba amera + bobi za koga se znaklo da ide, nekako sam se ponadao da ce bar kalinic ostati

bice veoma zajebano ako nam odu sva cetvorica najvaznijih igraca iz prosle sezone

Link to comment

bice veoma zajebano ako nam odu sva cetvorica najvaznijih igraca iz prosle sezone

 

Ja ću reći nešto što sam rekao i pred prošlu sezonu. Ćoki nije diletant, bićemo konkurentni one way or another. 

Link to comment

ma ok, ne sumnjam ja da ce taj sportski deo kluba dobro odraditi zadatak sa obzirom na mogucnosti (razlog za to su pojacanja poslednje dve, tri sezone), ali kad se menja maltene cela prva petorka tesko je prognozirati na sta ce to da lici. cak i da je budzet veci i "sigurniji", a po ovome sto mozemo cuti iz kluba ne deluje bas da leze na novcu i da se razne igre igraju oko kluba

 

sad tek vidim da se ozbiljna rasprava o ovom vodi na drugom topiku

Link to comment

Ako je frka za lovu (a očigledno jeste), Kalina ide ako Ćoki uspe da iskamči više od 500k. Ne verujem da će ga dati za manje, jer realno može da se slika za Top 16 sledeće sezone, a to ostajanje van istog košta otprilike toliko, možda čak i malo više.

Link to comment

Ako su tacne ove price iz salate da se Covic i Turci pogadjaju za Kalinu u range-u izmedju 1 i 1.2 miliona mislim da bi to bilo to sto se igara Kalinica u Zvezdinom dresu tice. To je ponuda iz ranga "imam para koliko hocu i moze mi se da debelo preplacujem igrace", a za Zvezdu je, uz ovu famoznu "trening kompenzaciju" za Bobija, bukvalno kompletan reset ovih novih dugova iz "Elton Braun" sezone i fina mogucnost investiranja u tim za sledecu sezonu.

 

Sad, jedino sto podriva ovaj scenario je cinjenica da je 99.9% prica iz salate najobicnije budalesanje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...