Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Jel negde izaslo kakvu to misterioznu povredu ima Tejic? Juce nije bio prisutan u hali, pa moze biti da je u stvari na nekom kampu za prevaspitavanje, i ne bih mogao da kazem da je nezasluzeno, ako je tako.

Momku želim sve najbolje u karijeri, ali po zalaganju i napretku koji (ne) prikazuje, njegova sledeća stanica može biti ekipa KLS ranga, eventualno neki MZT, Solnok... Toliko limitirani Rebic je i igrački i psihološki na 2 nivoa iznad njega. U takvoj situaciji, jedini normalan potez je Simanic na njegovom mestu. Iako ništa specijalno, on je sinoć pokazao makar volju da odigra nešto i nerviranje kada je par puta ispao u odbrani.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by Segundo
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

"Stižem u Beograd pravo na utakmicu sa Unikahom i odmah mogu da se priključim odredjenoj vrsti treninga sa nešto većim opterećenjem, sa timom. Neće to još biti trening košarke, ali sve ide u dobrom smeru", dodao je Mitrović

Link to comment

Ja bi' da bitam da li se "Amerikanci" piše velikim ili malim slovom?

Zagledaš u sitna crijevca nekome ko u to doba noći sklepava tekst. U svakom slučaju si u pravu, Nego, garant ti nikada nisi pogrješio u kucanju, pa ću eto da pitam Skunija, šta misli o takvoj raji...samopravednoj.

 

Baj d vej, neko vam da mogućnost da pitate jednog od najboljih naših stranaca, vama do sprdnje. Pravi ste.

Edited by dacha od bosne
Link to comment

Zagledaš u sitna crijevca nekome ko u to doba noći sklepava tekst. U svakom slučaju si u pravu, Nego, garant ti nikada nisi pogrješio u kucanju, pa ću eto da pitam Skunija, šta misli o takvoj raji...samopravednoj.

 

Baj d vej, neko vam da mogućnost da pitate jednog od najboljih naših stranaca, vama do sprdnje. Pravi ste.

 

Zar se jos uvek nisi navikao na ove "rekla mi tetka u sestom razredu osnovne da sam zabavan pa sad idem okolo i maltretiram ljude retardiranim humorom" forumase? Crni Dacho, gde ti zivis? :lolol:

Link to comment

Da li je u pitanju fb ili twitter intervju? Prica se da su twitter odgovori ograniceni na 140 karaktera...

Putem mejla...napravićemo malo opširnije sve to.

Link to comment

Zar se jos uvek nisi navikao na ove "rekla mi tetka u sestom razredu osnovne da sam zabavan pa sad idem okolo i maltretiram ljude retardiranim humorom" forumase? Crni Dacho, gde ti zivis? :lolol:

:lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...