Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa i dalje to mislim. Moze i kari da dodje al dzaba ako ne radi ono sto zna. Pored ovakvog jovica mwil je sjajno resenje tim pre sto poznaje ekipu i okruzenje.

 

Vasa jos bolje pasuje jer je vise plej od markusa i znacice nam puno da konacno poatacimo pozicioni napad. Naravno da i on moze da se raspadne ali su sanse za to manje nego kod mwila. Dodatni bonus je to sto dogodine vec imamo gotovog a mladog igraca... Da je tad bio dostupan pitanje je koga bi doveli mwila ili vasu... Kako god bilo sad je ovako a ja sam zadovoljan :)

 

Majke ti, drzi se fudbala. :lolol:

 

Markus je sagoreo vise kosarke u svojim smesnim cigarama nego sto ce Vasa nakupiti do kraja karijere.

Link to comment

kako vise plej od markusa? sta to znaci?

znaci da je vrijeme da kupimo prnje sa ovog topika. usput bi moderacija mogla da ga preimenuje u hram svetog covare i svetog radonje. samo bezuslovna vjera moze biti u pozadini ovolikog manjka racija. Edited by ikar
Link to comment

znaci da je vrijeme da kupimo prnje sa ovog topika. usput bi moderacija mogla da ga preimenuje u hram svetog covare i svetog radonje. samo bezuslovna vjera moze biti u pozadini ovolikog manjka racija.

 

Radonjizam™ :lolol:

Link to comment

Neko spomenuo da mu je stric novi alpha-cop, pa se sve nadovezalo.

 

Pa i da jeste;cinjenica je da je u tom duelu za 12. mesto u rosteru, prednost na strani Rebica. 

Odnos prema igri je bolji kod Rebica. Vise je pokazao u odnosu na dobijenu sansu.

U fizikalijama su ograniceni i jedan i drugi. 

U napadu Rebic i moze da bude koristan, naravno sa pozicije dva.

U odbrani su i jedan i drugi izgubljeni slucaj. 

 

I onda mozemo i da postavimo pitanje, ko gura Tejica? iako je pitanje besmisleno.  

Link to comment

Ovo za odnos prema igri je istina, Rebojica zuji okolo ali nume, dok Tejicu seva paja. 

 

Mada su i jedan i drugi lepili fine banane, sto Todorovicu, sto Macvanu. 

Link to comment

Mekel: Samo je predsednik Zvezde znao da sam doveden kao privremena zamena za Vilijamsa

 

- U Zvezdi je zaista bila čudna situacija, kakvu ne biste očekivali od evroligaša. Na kraju, shvatio sam da sam doveden kao privremena zamena za Markusa Vilijamsa, a za to nisu znali trener i menadžer, ali jeste predsednik – rekao je Mekel.

Izraelcu su i pre toga zasmetale neke stvari koje su mu boravak u klubu učinile ne tako prijatnim.

– Prvo što mi je zasmetalo je što su svi igrači dobili kola na korišćenje sem mene. Drugo, posle dva meseca konačno sam zaigrao dobro, ali mi je tada trener rekao da postoji pritisak da se dovedu drugi igrači. Posle derbija sa Partizanom u kome sam odigrao dobro, usledio je meč sa Fenerbahčeom na kome su mi navijači zviždali iz nepoznatog razloga. Bio sam veoma zbunjen, nisam znao kako da se ponašam. Zapitao sam se u tom trenutku: “Šta ja uopšte radim u Zvezdi?” Nisam imao sreće…

 

Makedonac, jos hoce i kola

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...